Hızlı İş

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Evet - hayır nasıl olacak?" sorularını yönleri belirlemek için mi soruyoruz? Kendimiz evet-hayır yönünü belirleyemiyoruz mu?
Evet, yönleri belirlemek için soruyoruz. Kendimiz belirliyebiliriz de. Bu durumda antrenman yapıp bilinçaltıyı egitmemiz gerekecek.

Başka kişilerle ilgili sorular sorulabilir mi bu yöntemde?
Evet. Bir tek gelecekle ilgili tutmayabilir.

Kendi kendimizi yalandan sallamadığımıza nasıl emin olacağız :D
Pratik yapıp ve cevapların tuttuğu görerek. ;)

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Göktürk alfabesi ile saat yönünde TÜRK yazıyor.Yukarıdaki kısımda karşılıklı kısadan uzuna doğru sıralanmış çizgiler 7 Kat Gök Semayı temsil ediyor.Yüzüğün sağ tarafında yer alan Anka Maneviyat Alemindeki hakimiyeti..Sol tarafta bulunan çift başlı Kartal ise gök yüzündeki hakimiyeti..Aşağıda ve ortalarında bulunan Bozkurt ise Yeryüzündeki hakimiyeti temsil ediyor..Alt tarafta aralarda bulunan uzun çizgiler ise 7 Kat Yer semayı temsil ediyor..En alt kısımda ise ÖZ'ümü belirten isim ve Atasal aktarımların korunmuş bir şekilde kendime ulaştığinin sağlamasını belirten SOY ismim bulunuyor..Hisleriniz yakın bir bölgede yoğunlaşmış diyebilirim..TÜRK Zamana,Adetullah kanunlarına 7 Kat Gök sema ve yansıması olan 7 Kat Yer semaya Hakim olan Bilince verilen İsimdir. sistemin bozulumunu önleyen RABBİN koymuş olduğu kurallar ile düzeni dengeyi sağlayan,Sürekli Hak olanı yani doğru olanı zikreden Kainatın Düzen ve nizamından sorumlu olan Melekei Alâ diye bahsi geçen Yüceltilmiş olan yöneticileri işaret eder..Bu bilinç düzeyine ulâşan her zerre bu vazife bilinci ile hareket ederek Gazap Orduları diye tabir edilen yapıyı meydana getirirler..Görevleri bozgunculuk çıkaran ikilik oluşturan Adetullah kanunlarina karşı gelen yapıları gerekli uyarı süresi verilip dönüş gerçekleşmemesi ile gazap hükmünü veren Zülkarneyn sistemine tabi olurlar..Bulundukları sistemden çıkarılırlar ve Kara Delik olarak isimlendirilmiş öğütücü ve saklayıcı olarak bu yapiları gazap hali ile beklemeye alır.(Gazap hali:bulundukları yapının bilgisi olmadığı için orada bekledikleri süre onlara sıkıntı ve acıdan başka birşey değildir.Ödüllendirilicek olan sistem mensuplari ise;Kara deliğin bilgisinin yüklenmesi ile orada gecirdikleri süre AN 'dır.
.Doğru olanı haťırlatmak denge ve uyum içinde Adetullah kanunlarına uyarak Sonu olan bu sistemde Sonsuzluğu yaşayabilecegimiz..Bu YOK bilincine mensup yapılarında teslimiyet hali ile İNSAN'a bağlanıp, yaşam tecrübesini uyum hali ile Ebedi olarak yaşayabilirler.
Şaman mısınız?

Karadenizsahan

Kayıtlı Üye
Ve ilk deneyimleyen kişi olarak, Şubattan beri iş ararken bunu denedikten 1 gün sonra iş konusunda önüme bazı seçenekler geldi. Gerçekten ailem ve benim için en uygununu dün akşam haber alıp bu gün işe girdim. Yani anlayacağınız üstümde kara bulutlar varken bir anda güneş açtı. Denemenizi tavsiye ediyorum :) Absolutaya ayrıca teşekkür ediyorum 🌹
Kendisine nasıl ulaşa bilirim

hekate22

Kayıtlı Üye
Sarkaç zaten kolay.
Sarkaç gibi kendi bedeninizi kullanabilirsiniz.

Ayakta durun ve gevşeyin. Kendi bilincaltiniza soracaksınız. Öncelikle

- Bilinçaltım, evet nasıl olacak? sorun. Bedeninizin hafifen ileri veya geri çekildiğini hissedeceksiniz. Yana da olabilir. Bazen beden arkaya baş öne gider.
Sonra
Bilinçaltım, hayır nasıl olacak? diye sorun.
Yine bedeniniz farklı şekilde bir tarafa çekilecek.
Sonra kontrol soruları sorun.
Benim adım bu mu?
Ben sukadar yaşındayım?
Cevabı bildiğiniz sorular. Eveti ve hayırlı doğru gösterdiğini emin olun.
Sonra merak ettiğiniz soruları sorun. Cevabı evet ya da hayır olacak şeklinde.
20 li yaşlarda tesbihle yapardım, biraz oyun amaçlı denerdim. Sanırım evet ve hayırlar konusunda karıştırıyordum 🙂

hekate22

Kayıtlı Üye
Evet, yönleri belirlemek için soruyoruz. Kendimiz belirliyebiliriz de. Bu durumda antrenman yapıp bilinçaltıyı egitmemiz gerekecek.

Evet. Bir tek gelecekle ilgili tutmayabilir.

Pratik yapıp ve cevapların tuttuğu görerek. ;)
Bilinçaltını nasıl eğitmemiz gerekiyor? Deneme pratikleriyle mi?

hekate22

Kayıtlı Üye
Benim imkanım yok keşke ben de böyle tarot, sarkaç falan kullanabilsem. Bir seçim için olsun veya çalışma için gibi... Daha farklı yöntem var mıdır acaba kolay bir şekilde yapılabilecek?
Tarot kolay değildir ama!
Benim imkanım yok keşke ben de böyle tarot, sarkaç falan kullanabilsem. Bir seçim için olsun veya çalışma için gibi... Daha farklı yöntem var mıdır acaba kolay bir şekilde yapılabilecek?

Minnakamarillo

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 2295
Kısa sürede uygun iş bulmak için tasarlanan bir skript.
Ateş elementiyle aktiflestiriyoruz.
Hayırlı olsun. ;)

Merhaba bu konularda gerçekten yeniyim ve hiçbir şey bilmediğimi söylesem yanlış olmaz. Çoğu konuda denk geliyorum ateş, hava elementiyle aktifleştiriyoruz gibi yazılara ama tam olarak nasıl gerçekleştiğini anlamadım. Bununla ilgili biraz bilgi verir misiniz? Veya anlatan bir konuyu paylaşabilir misiniz?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Merhaba bu konularda gerçekten yeniyim ve hiçbir şey bilmediğimi söylesem yanlış olmaz. Çoğu konuda denk geliyorum ateş, hava elementiyle aktifleştiriyoruz gibi yazılara ama tam olarak nasıl gerçekleştiğini anlamadım. Bununla ilgili biraz bilgi verir misiniz? Veya anlatan bir konuyu paylaşabilir misiniz?
Anlatan bir konu yok galiba. Ben baktım da bulamadım. Yakın zamanda yazarım.