Arkadasim ve ben

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Bütün mabet aileme selam ve sevgiler,Tüm müslüman kardeslerimin gecmis bayrami mübarek olsun.:nopity:

Benim birtane 15 senelik arkadasim var.Tanistigimiz günden beri hem onun hemde benim dikkatimden kacmayan bazi olaylar basimiza geliyor.
Sanki onun ve benim aramda gizli bir bag var.
size bir kactane örnek vereyim,Mesela ayni günde ben bir kazak giysem oda aynisini giyiyor,o esi ile kavga etse bende eski esimle atisiyordum,Ben bu hafta dislerimden rahatsizim 2 gün önce dis doktorundaydim ve dört tane disim cekildi ve dis etlerim aciyor.Az evvel arkadasimla konustum bu sabah oda dis etinin acisi ile uyanmis.yani bizim aramizda birtek günlük olaylar birbirine benzemiyor,saglik konularindada bu durum var.ben grip olsam oda oluyor veya regl lerimiz bile ayni gün basliyor.Bu bana hic normal gelmemeye basladi.Gecen hafta is yerinde benim cüzdanda para calindi.iki gün sonrada ayni miktar ondan calindi.Ama onunki alisveris ederken bir pasajda tuvalete gidince cantasini aynanin üzerinde unutunca oluyor.

Simdi ögrenmek istiyorum bu olaylar normalmi??? Haaa bir sey daha var,kocalarimizdan bile ayni süre icinde ayrildik.:nopity:Bizim burclarimizda ayni Ikizler,o cin burcuna göre aslan yilinda,bende yilan yilinda dogmusuz ve o benden 10 yas genc.Cevaplariniz icin simdiden tesekkür ediyorum.:hurray:

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Teşekkür ederiz sizinde kutlu bayramlarınız olsun.

evrende tesadüf diye bir şey yoktur. Varlık sebep sonuç ilişkisine dayalı olarak hareket eder. Yaşadığınız durum tabi ki normal değil. Benzer şeyler yaşayan pek çok insan olmuştur. Olmaya da devam edecektir. uzun süre bir arada kalan kişilerin birbirlerine benzediklerine şahit oluruz. Enerjiler uyum içinde hakaret eder. Bir saat bile bir insanla ayı odada kalak hareketlerimiz ile benzerlik göstermeye başlar. Bunun sebebi insanın uyum gösterme özelliği ile yaratılmasıdır. Sizin durumunuz bu uyum gösterme özelliğimizle açıklanacak gibi değil. Çünkü uyumun ötesinde diğer insanlara olan yaşantınızda ortak olmuş.

Benzerlik yaşayan kişiler genelde belli bir süre sonra benzer durumlarını yaşamaya başlar. Geçici bir durudur. Aura alanın etkilenmesi, çakraların artık entegre olması,aynı yıldız etkisinde olma gibi bir çok açıklama yapabiliriz. Yeterli bulmadığım için bu açıklamaları detaylandırmayacağım.

Önemli soru bence şu: Bu benzerliklerin olması bana neyi öğretmek, neyi deneyimlendirmek veya neyi değiştirmemek için yaşanıyor. Bu benzerlik benim hangi ihtiyaçlarımı karşılıyor. kısacası bu benzerlik size neden verildi. Bunu bulmak lazım. Bunuda yaşayarak ve hatırlayarak siz bulacaksınız.

bluecat

Kayıtlı Üye
Sayın Urum'un yazdıklarına tamamiyle katılıyorum. Benim de benzer bir arkadaşlık ilişkim var :) Hatta birbirimizi tanımadan önce yaşadığımız hayat da benzer, epey düşünmüştük bu konuda, fiziksel olarak tam zıt görünsek de yaşadıklarımızla birbirimizin aynası gibiydik, bunu yaptığımız hataları görmek, ya da daha dikkatli olmak adına kullandık, epey işe yaradı, ayrıca enerjimizin de uyumlu olduğundan yola çıkarak birlikte dilekler tuttuk, mesela aynı gün yağmur diledik, aynı gün hasta bir arkadaşımızın mucizevi şekilde iyileşmesini diledik, birlikte huzur, mutluluk sevgi diledik.

Benzer durumu yaşayan biri olarak naçizane tavsiyem, bu kadar uyumlu bir enerjiniz varsa siz de olumlu şeyler dileyin, Tanrı sizi duyuyor :) Sevgiler.