Arakne glifler

ramayana

Kayıtlı Üye
Ben çok çok yeniyim. Ve caresizim. Birinin tekrar beni sevmesini ve istemesini temenni ediyorum. Ancak fiili olarak bir seyler yapmaya cok korkuyorum.Yalnis bir sey yaparim diye cekincem var.. Benim.adıma islem yapacak biri var mı?

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bu şey gibi oldu lütfen bir ekmek parası çok açım gibi..
Çok yeni sayılmazsınız anladığım kadarıyla 2013 kayıtlı görünüyorsunuz. Konu Başlığına da arakne glifler yazdığınıza göre çok bilgisiz sayılmazsınız.
Neden bu tür bir yöntemle işinizi halletmek istiyorsunuz ? Beş çocukla sizi başkası için mi terk etti yada çok mu mağdursunuz. Masum gösterilecek bir işlem değil bu, kim sizin için bunu neden yapsın.

Alakan

Kayıtlı Üye
Çok sevdiğim biri var. Çocukluk aşkımdı. Yıllar önce yollarımız ayrılmak zorunda kaldı. O da beni severdi ama hayat bambaşka yerlere sürükledi ikimizi. Bana çok destek olmuştu. Bugün olduğum kişi, başardıklarım, hırsım bir çok şeyi onun beni desteklemesi sayesinde başardım. Yollarımız ayrıldı ama benimle yaptığı bir konuşma hayatımın mottosu haline geldi.
Başka insanlarla denedim, çeşitli sebeplerden dolayı olmadı. Bu demek değil ki olmayacak. Bazen düşünürüm bir şeyler yapsam keşke tekrar yollarımız kesişse... O yanımdayken gök bile bir başka maviydi :) Hiçbir zaman yapmadım ve yapmayacağım. Hatta onun hayatını etkilerim diye onunla iletişime bile geçmiyorum. Sevgi bu bence. O beni sevsin, o benim yanımda olsun diye onun hayatını etkileyecek şeyler yapmak bencillik ve ben sevgide bencilliğe yer olduğuna inanmıyorum.
Son olarak ben size başkasının yapmasına ihtiyaç duymayacağınız risksiz bir işlem vereyim. Öncelikle kendinizi sevin. Siz kendinizi sevdikten sonra başkasının sizi sevmesi için dilenmek zorunda kalmayacaksınız. Sevginin çabasız ve kendiliğinden olanı güzel :)

ramayana

Kayıtlı Üye
Mya evet cok onceden kayit oldum. Ben bile unutmustum. Son bir kac gundur aktifim. Ve bu konu bugun tesadufen karsima cikti. Dedigim gibi boyle konularda tecrubem yok.birseyler yalnis gider diye ister istemez cekindim.

M o r b i u S

Kayıtlı Üye
Mya evet cok onceden kayit oldum. Ben bile unutmustum. Son bir kac gundur aktifim. Ve bu konu bugun tesadufen karsima cikti. Dedigim gibi boyle konularda tecrubem yok.birseyler yalnis gider diye ister istemez cekindim.
Kardeşim ben de yeni yeni denedim ama hepsinden olumlu sonuç aldım.

Gerçekten inanarak ve odaklanarak yaparsan ben başka birşeye gerek kalmadığını düşünüyorum yaparken ben olduğunu hissediyorum.