Arakne Glifler (Arachne Glyphs)

nurumm

Kayıtlı Üye
Ben iskambil ile bakıyorum. Ama bir fark yok. Deste ile uyumlanmamis olabilirsiniz. Tarot aslında mukkemel her soruya net cevap verebilen bir sistem . Kartları nasıl yorumlamak gerektiğini bilmediğiniz galiba. Siz hislere değil de bilgilere önem veriyorsunuz. Bilgi yetmemiş olabilir. Tarot hakkında o kadar çok kitap yazıldı ki say say bitmez. Hala yeni birşeyler keşfediliyor tarotta.
Bakımsız uygulama olabilir mi ? Yada katina destesi ile zaten ikili ilişki üzerine uyarlanacak Glifler'de.

nurumm

Kayıtlı Üye
Bakımsız uygulama olabilir, fakat beklenmedik sonuç ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Katına destesini bilmiyorum. Olur diye düşünüyorum.
Absoluta Virtute ilginiz için gerçekten yüreğinize sağlık.Diyelim ki örnek 2’yi uygulayacağız bunun için 5li bi kart açılımı ile öncesinde bakım yaptık bu bakımın sonucu bize tam tersi bi yanıt verirse yine de uygulamayı faaliyete geçirmek ne derece doğru olur peki umarım anlatabilmişimdir.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Absoluta Virtute ilginiz için gerçekten yüreğinize sağlık.Diyelim ki örnek 2’yi uygulayacağız bunun için 5li bi kart açılımı ile öncesinde bakım yaptık bu bakımın sonucu bize tam tersi bi yanıt verirse yine de uygulamayı faaliyete geçirmek ne derece doğru olur peki umarım anlatabilmişimdir.
Neden bu sonuç? diye kartlara sorarak tekrar acilim yapılmalı. Kartlar tersi gösteriyor ise yapmayın.

Alex06

Kayıtlı Üye
Bazı işlemler olmadığı zaman bakım bakmak gerekir. Daha doğrusu başkasına baktırmak. Çünkü kendine bakım bakılmıyor.
Kendine bakım bakilamiyor demişsiniz. Ben işlemleri genelde kendim için yapıyorum. Sarkaç pandul ile bakım yapılabilir mi? Bakım yapamiyorsam ne yapmam gerekir????

nurumm

Kayıtlı Üye
Absoluta Vırtute bu işlemlerin gerçekleşme süresi ortalama ne kadar zamanda baş gösteriyor.siz sonuçları ne kadar zaman sonra alabildiniz ?

nurumm

Kayıtlı Üye
Bir hafta. Bir haftada olmadıysa, yanlış giden birşey var demek.
Bazı durumları deneyimledikçe aktaracağım sevgili Absoluta Virtute ama iki farklı amaç için iki gün üst üste yapabiliyor muyuz yada birisi olduktan sonra mı diğerini yapıyorsunuz siz.İki farklı durumun birbirine yansıması durumu olur mu? Diyelim iki kişinin arası açılsın diye yapıyoruz bir diğerinde başka iki kişinin arası bağlandın güçlensin diye yapıyoruz farklı bi tepki verir mi ara vermelimiyiz ?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Aynı kişi için sırasıyla yapmak en iyisi. Eğer Tarot veya onun gibi gnostik araçlarıyla bakabiliyorsaniz iki formülün birbirini nasıl etkilecegini bakarak , ona göre uygulama yapılır.

Farklı kişiler için yapılıyor ise, aynı gün de yapılabilir. Eenjiniz yeterli ise. Yanlız başka kişini için yaptınız zaman formülün onun enerjisiyle çalışacağını sözleri niyete eklerseniz iyi olur sizin için.

Moderatör tarafında düzenlendi:

nurumm

Kayıtlı Üye
Aynı kişi için değil de farklı kişiler için yaptığımızda diye sormuştum.Acaba dedim enerjiler karışırmı diye düşündüm. Sözleri ve niyeti önceki konusmalarda belirtmişiniz orası tamam. ''Yanlız başka kişini için yaptınız zaman formülün onun enerjisiyle çalışacağını sözleri niyete eklerseniz iyi olur sizin için.'' burdaki kastınız X ve Y kişisinin aralarının birleşmesi diyelim. Glif Aret X kişisinin enerjisiyle çalışın diye bi eklememi buradaki anlatmak istediğiniz.

nurumm

Kayıtlı Üye
Bide şunu ilave edeyim :)) hayatta güzel şeylerde oluyor 🙏 para akışı için yapacaktım ben bu glifleri niyet ettim söyledimde burda okurken nasıl bi enerji yaydım bilemiyorum ama benim enerjim evet bu tip durumlarda oldukça yüksektir.Henüz işlemi tam anlamıyla uygulamaya koymadan cebime kafadan 4 bin gibi bi para girdi hiç hesapta yada beklentide olmadığım bi durumdan :)) kendi enerjimizin daha verimli olduğu çok net...

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bide şunu ilave edeyim :)) hayatta güzel şeylerde oluyor 🙏 para akışı için yapacaktım ben bu glifleri niyet ettim söyledimde burda okurken nasıl bi enerji yaydım bilemiyorum ama benim enerjim evet bu tip durumlarda oldukça yüksektir.Henüz işlemi tam anlamıyla uygulamaya koymadan cebime kafadan 4 bin gibi bi para girdi hiç hesapta yada beklentide olmadığım bi durumdan :)) kendi enerjimizin daha verimli olduğu çok net...
Ritüel zaten hazırlık aşamasına başlıyor. Siz bir konuda yoğunlaştığıniz zaman enerji akışı oraya yönlendiriliyor. "Dikkatimiz nerede - enerjimiz oradadır", kuralı devreye giriyor.
Niyet gücünüze Maşallah!