Anlam veremedigim olay

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mezardansesler

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar. Bu olay gunun belli belirsiz her saatinde oluyor . Yasadigim anı daha once yasamis gibi oluyorum. Biraz arastirdim ve dejavu oldugunu ogrendim zihinsel yorgunluklarda meydana geliyormus fakat isin garip tarafi olacak seyi onceden bilmem. ornek veriyorum kuzenim su getirmisti ve o an dejavu yasadim ve babamin bardagi dusurecegini icimden gecirdim ve bardak dustu. Bu sadece ornek. Daha bircok olay geliyor basima. Sanki o olayi yasamisim ve olacaklari biliyorum gibi.

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Bazı insanlarda olan bir durum bu. Fakat bazen insan olacakları önceden hissediyor yada fark ediyor yani takma çok fazla, bunlar doğal ^^

Agita

Kayıtlı Üye
Bunun bilimsel olarak çok basit bir açıklaması var. Mantıklıda. Bilinç insandan daha ötedir. Misal sen ekrana baktıgında sadece laptop ekranına odaklarnırsın ve ekrandakileri görürsün ama görme çerçeven daha geniştir laptopun arka planındaki sagındanki solundaki şeyleride görür gözlerin ve buna bilinç odaklanır. İşte bilinç onu görüp alır yazar çizer lalala lalala der (lalala lalala diyen bilinçler bence çok şekerler..) snra işte böyle sen birden bakarsınki birine bir şey olmuş aa ben his etmiştim falan dersin ama sen zaten biliyordun onuda haberin yoktu falan..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...