İnsanların İlgisini Nasıl Üzerimden Kaldırabilirim ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

romeo713

Kayıtlı Üye
sürekli o saçma sapan keskin bakışlar ..meraklı meraklı uyuz uyuz sorular..akrabalar çevre arkadaş ortamları hatta yolda sokakta değişik yerlerde insanların ilgisini çekiyorum..bi arkadaş sana soru sormadan duramıyorum diyordu..bi akraba vardı benden 5 yaş büyük olmasına rağmen bana abi diyor acaip babacansın senin yanından ayrılasım gelmiyor gibi tuhaf laflar ediyordu...ciddi bi ilişkim vardı kızı defalarca uyarmama rağmen en sonunda sıktı bunalttı beni ayrılmak zorunda kaldım...
bir yoldan yüz kişi geçse orda gelip bana soru soruyolar bu beni delirtiyor...ailemde aynı şekilde abartılı şekilde bazen bunaltıyorlar beni akrabalarımda aynı ... :willy_nilly:

birde en önemlisi nazarlanıyorum galiba bana öyle geliyor yolda sokakta yürüyorum bazen bakışları yakalıyorum bazı bayanlarla göz göze geliyoruz öyle bi bakıyorki gözlerimden yaşlar geliyor tuhaf tuhaf şeyler yaşıyorum...
bakın anlattıklarım yemin ederim gerçek kesinlikle kendimi övmek için ya da başka şeyler peşinde değilim. sadece bu ilgi alakadan kurtulmak istiyorum..kimse beni farketmesin hatta geçtiğim gittiğim oturduğum yerde insanlar beni unutup gitsin..silik bi hayatım olsun....
bu durum özel hayatımada yansıyor bunun yüzünden doğru düzgün iş sahibide olamıyorum girdiğim iş lerde problemler yaşıyorum aşırı ilgi alakadan dolayı...
lütfen yardımcı olun bunun çaresi var mı ? :banghead:

Garippsişik

Kayıtlı Üye
Bu auranızla ilgili birşey olabilir cünkü nazar vücudun aurasını bozar aura temizleme arınma çalışmaları yapabilirsiniz belkide tamamen size öyle geliyordur

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Abartılacak birşey olduğunu düşünmüyorum.Bazı insanların şeytan tüyü dediğimiz o etki alanı oluyor.Tanıdığım insanlar oldu aynen anlattığınız gibi..Aynı durum kadın ve erkektede geçerli hiç farketmiyor.Dışardan gözlemlediğinizde alelâde olan bir kişinin dünya starı muamelesi gördüğü oluyor,yaşanıyor bunlar hayatın içinde.Ne kadar süredir bunu yaşadığınızda önemli tabi.Bir diğer ihtimalde üst mesajda dediği gibi size öyle geliyor olmasıdır.Mesela iş yerinde yaşadığınız problemin sebebini ne oldu da gördüğünüz ilgiye bağladınız?
Örneğin ;kız arkadaşınızın sizi bunlatması...İlışkilerde bunu çok fazla gözlemlersiniz çok sık bir biçimde,size özgü birşey değil bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...