Sadece baş parmakta sararma?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

karatay

Kayıtlı Üye
Merhaba sorum sadece başparmağım da olan bir sararma var acaba bunun hakkında bir bilgisi olan var mı? Doktora gittim bir takım testler yaptı yanlız birşey çıkmadı.

Richard Dawkins

Kayıtlı Üye
Türkiye'de adım başı doktor olduğu için, doktorların niteliksiz olması normal. Her yer tıp fakültesi oldu.

Pek bir şey yok gibi fakat, tatmin olmadıysanız başka doktorlara gidin, üniversite hastahaneleri idealdir.

enemycold

Kayıtlı Üye
Ayni sikinti bende de mevcut sigara ictigimden dolayi olabilir diye dusunuyorum ben

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bir yere sıkıştırmışsınız gibi duruyor belki fark etmediniz sizede izi kaldı yakında geçer bence.

karatay

Kayıtlı Üye
Hayır sevgili selenit :) Yaklaşık iki aydır bu durum da.
Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

DeepestBlue

Kayıtlı Üye
Kişisel fikrim tırnak mantarı. Çünkü aynısı annemin tırnağında da mevcut. Genellikle baş parmakta ya da işaret parmağında çıkar.
Tırnak mantarı tedavisi için tırnak cilası satın alıp biran önce kullanmaya başlamanız gerekir.
Sizinkisi henüz yeni başlamış seviye, tedaviye başlamadığınız taktirde görselliği daha da bozulacaktır.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Parmak sararmaları genelde sigaradan olur.
Ayrıca bunu parapsikoloji formunda sormak yerine tıp-sağlık ağırlıklı bir forumda sorarsanız daha net cevap alabilirsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...