Kan Grubunun Parapsikoloji Üzerine Etkisi

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Adem ile Havva nın kan grupları 0 mış sanırım. Sonra insanlar çoğaldıkça tarih öncesi devirlerde A grubu meydana çıkmış. Milattan sonra 500 senelerine kadar bu böyle devam etmiş. Sadece 0 ve A grubu varmış dünyada. B kan grubu ise ilk olarak MS 500 senelerinde Hindistan veya Nepal dolaylarında ortaya çıkmış. Ve B kan grubuna "göçebe kan grubu" deniyormuş. AB grubu ise MS 1500 yılında yani bundan 500 sene önce ortaya çıkmış. Kaynak olarak, internette kan grubu yazınca çıkan sitelerde okudum buraya kadar yazdıklarımı.

Şimdi gelelim esas konuya. Şu göçebe kan grubunu Atatürk te araştırmış. Türk tarih tezindeki belgelerde B kan grubunun altını çizmiş ve yanına soru işareti koymuş sanırım. Soru işaretini ise şüpheli gördüğü/inanmadığı durumlarda koyarmış. Orada ne düşündüğünü ben bilemem tabii, onunla birlikte kabre gitmiş bir mesele. Ama benim fikrim, Türklerin göçebe millet olduğu iddia ediliyor fakat Türkler baskın oranda A grubu. O halde Türkler nasıl göçebe olabilir? Bu arada kan grupları milletlerde baskın oluyormuş, Avrupalıların 0 mış çoğunluk sanırım, felan filan, her neyse... Bir de diyor ki Hindistan Nepal dolaylarından dünyaya yayıldı B kan grubu. Eski Mısırlılar Kleopatra zamanındaki bir savaşta yenilince akın akın Hindistan'a göç etmişler, sonra oradan tekrar dünyaya yayılmışlar diye biliyorum. Zaten Atatürk Türklerin Orta Asya'dan gelen göçebe kavim değil Anadolu denen Atayurdun esas sahipleri olduğunu kanıtlamaya çalışıyordu ki Türk Tarih Tezinde, ömrü vefa etmedi. Bu bir...

İkincisi... Yeni çıkan şeyler hayret uyandırabilir insanlarda. Daha önce görülmemiş duyulmamış, olmayan bir şey. Bu nereden çıktı şimdi zaar, uzaydan mı geldi felan. Eğer ki B kan grubu, kan grubu sitesinde yazdığı gibi gerçekten Hindistan'da ortaya çıktıysa, tahminen milat dolaylarında oraya göçen Eski Mısırlılar la ilgili olabilir. Yalnız eski Mısırlılar bilindiği gibi biraz egzotik tiplermiş. Hem Anunakilerle bağlantıları hem de aile içi evlilikleri düşünülünce, başlangıçta bir çeşit anomali olarak ta ortaya çıkmış olabilir. Her neyse, daha sonra 1500 lü yıllarda, Avrupa dolaylarında sanırım, AB grubu ortaya çıkmış.

Benim annemin kan grubu B Rh pozitif. Babamın A Rh pozitif. Ben kan grubumu ilk test ettirdiğimde iptidai yöntemle bakıldı ve A Rh negatif dendi. Sonra 2012 yılında ehliyet için yeni kan grubu kartı istediler. Bu sefer makineyle bakıldı ve A Rh pozitif dendi. Ben daha önce negatif olduğunu söylediğimde annemin kan grubunu sordular. Pozitif deyince, pozitif anneden negatif çocuk doğmasının imkansız olduğunu söylediler, yine de ehliyet önemli olduğu için başka bir yere gönderdiler. Gittiğim yerde durumu anlatınca iptidai usulün sağlıklı olduğu söylenip o yöntemle bakıldı ve yine negatif dendi. Annemin grubunu öğrendiklerinde ise "zayıf D" diye bir şeyden bahsedip kendilerinin konu hakkında bilgi sahibi olmadıklarını söyleyip yine başka bir yere gitmemi tavsiye ettiler. Bu arada kesinlikle evlatlık felan değilim. Ebeveynlerim yüzde yüz öz, genetik olarak. Son gittiğim yerde hem makineyle hem eski usul baktılar. Sonra dediler ki "Böyle bir şey var, zayıf D diyorlar. Biz de yeni yeni duyuyoruz, pek bir bilgi sahibi değiliz konu hakkında. Zaten araştırılma aşamasında." Dediklerine göre son zamanlarda/yeni nesillerde ortaya çıkan bir şeymiş ve nadir görüldüğü için hiçkimse yeterli bilgi sahibi değilmiş. Bir de dikkatimi çeken bir şey, benimle muhatap olan hemşire sanki kimse duymasın diye sürekli etrafına bakınıyor ve alçak sesle konuşuyordu. Daha sonra konuyu erkek kardeşime açtığımda onun da A rh negatif olan kan grubuna sonradan zayıf D dendiğini öğrendim. Artık bilmiyorum makinelerde mi sorun var, iptidai yöntemle bakınca A Rh negatif diyorlar, makinede pozitif çıkınca, annemizinki de pozitif diye, pozitiften negatif doğmaz anca zayıf D doğar diyorlar gibi geldi çünkü o ne negatif ne pozitif, ikisinin arası bir şeymiş sanırım. Bu arada ailede yedi kuşaktır akraba evliliği felan yok, öncesinde de olduğunu sanmıyorum. Tabii o zamandan çok zaman geçti, ama ben kan grubumla ilgilenmedim bir daha. Konuyla ilgili bilgisi veya fikri olan varsa, beni aydınlatırsa sevinirim. Bu arada zayıf D ise eğer bunu bir ayrıcalık veya farklılık olarak görmüyorum ve parapsikolojiyle arada herhangi bir bağlantı kurmuyorum. Nüfusun çoğalması... Ya da bilemiyorum.
Adem (as) kan grubu A'ymis. Ondan öncekilerin 0 kan grubu avcı toplayıcı vahşi topluluk etçil. A lar etçil değil mideleri hassas. D grubunu bilmiyorum ama pozitif anneden negatif bebek doğabilir negatif anneden pozitif bebek doğarken kan uyuşmazlığı olabiliyor sadece. 0 negatif kan grubu da Hitlerin aradigi Ari ırkının kan grubu.

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
D grubunu bilmiyorum ama pozitif anneden negatif bebek doğabilir
Sen öyle diyorsun ama 2012 yılında beni oradan oraya gönderen 2-3 doktor, özellikle pozitif anneden negatif bebek doğmasının imkansız olduğunu vurguladılar. Hatta ondan önce 2009 yılında birkaç kez anneme bakan bir doktor vardı. Sonra ben de gittim aynı doktora. Hemşire kan grubumu sorunca A negatif dememle birlikte doktor önündeki defterden kafasını kaldırıp bir karış açık bir ağızla tam 5 dakika boyunca çok büyük bir şaşkınlıkla yüzüme baktı. O kadar şaşkındı ki o sırada ağzına sinek kaçsa kesinlikle fark etmezdi. Herhalde annemin kan grubu aklında kalmış olacak ki, ben tabii 3 sene sonra öğrendim niye öyle baktığını.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Sen öyle diyorsun ama 2012 yılında beni oradan oraya gönderen 2-3 doktor, özellikle pozitif anneden negatif bebek doğmasının imkansız olduğunu vurguladılar. Hatta ondan önce 2009 yılında birkaç kez anneme bakan bir doktor vardı. Sonra ben de gittim aynı doktora. Hemşire kan grubumu sorunca A negatif dememle birlikte doktor önündeki defterden kafasını kaldırıp bir karış açık bir ağızla tam 5 dakika boyunca çok büyük bir şaşkınlıkla yüzüme baktı. O kadar şaşkındı ki o sırada ağzına sinek kaçsa kesinlikle fark etmezdi. Herhalde annemin kan grubu aklında kalmış olacak ki, ben tabii 3 sene sonra öğrendim niye öyle baktığını.
Ya annenin kanını yanlış biliyorsun yada kendi kan grubunu. Uyuşmazlık rh faktöründen dolayı olur.

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Ya annenin kanını yanlış biliyorsun yada kendi kan grubunu. Uyuşmazlık rh faktöründen dolayı olur.

Annemin kan grubunun negatif olabileceğini ben de düşündüm, pozitif diyorlar ama bilmiyorum artık nerede hata yaptıklarını. Zayıf D ye de demincikler şöyle bir baktım netten, önceden beri kanda var olan bir antikormuş, ama bana o zaman yeni çıkan bilinmeyen bir şey olduğunu söylemişlerdi. Pek de konuşmak istememişlerdi zaten ama dikkatimi çeken şey, gittiğim yerlerdeki benimle ilgilenen tüm sağlıkçılar sanki kendileri uzaylıymış da ilk kez insan ırkından birini görüyorlarmış gibi şaşkın ve ilgililerdi.

Retro

Kayıtlı Üye
A(-) kan grupları hasta olmaya en yatkın, bağışıklığı en düşük, dış uyaranlara karşı en hassas kan grubu olarak kabul edilirler.

Ama bunun doğal bir getirisi olarak ta bu kan grupları çok keskin sezgilere, duyu ötesi algılamalara ve iç görüleri üzerinden varoluşun tüm katmanlarını ve fenomenlerini anlamaya ve anlamlandırmaya da çok yatkındırlar.

Çünkü bu grup eti kolay sindiremez. Haliyle az et tüketmeye geçtikleri zaman da keşifleri açılır.

Hz. Ali 40 gün et yemeyenin aklı düğümlenir der. B12 gerçekten önemlidir. B12 azaldı mı beyin işlev bozukluklarına başlar denir. Aslında olan şey ise, beyin gerçeklikler arası keşve durmadan devam ederken başlangıç noktası olarak hangi gerçekliği baz aldığını unutur. B12 eksikliği derin unutkanlık getirir. B12 eksikliğine de en dirençli kan yine A(-) grubudur. 0 grubu anında krize girebilir mesela B12 bitti mi.

Bağışıklık illa biyolojik bağışıklık olarak düşünülmemeli. Sprituel bağışıklık, histerik bağışıklık, mental bağışıklık, emosyonel bağışıklık ta çok önemlidir. Çünkü temelde (bastırılmış) duygularımız üzerinden (kronik) hasta olur veya hastalıklardan iyileşiriz.

Son düzenleme:

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
A(-) kan grupları hasta olmaya en yatkın, bağışıklığı en düşük, dış uyaranlara karşı en hassas kan grubu olarak kabul edilirler.

Ama bunun doğal bir getirisi olarak ta bu kan grupları çok keskin sezgilere, duyu ötesi algılamalara ve iç görüleri üzerinden varoluşun tüm katmanlarını ve fenomenlerini anlamaya ve anlamlandırmaya da çok yatkındırlar.

Çünkü bu grup eti kolay sindiremez. Haliyle az et tüketmeye geçtikleri zaman da keşifleri açılır.

Hz. Ali 40 gün et yemeyenin aklı düğümlenir der. B12 gerçekten önemlidir. B12 azaldı mı beyin işlev bozukluklarına başlar denir. Aslında olan şey ise, beyin gerçeklikler arası keşve durmadan devam ederken başlangıç noktası olarak hangi gerçekliği baz aldığını unutur. B12 eksikliği derin unutkanlık getirir. B12 eksikliğine de en dirençli kan yine A(-) grubudur. 0 grubu anında krize girebilir mesela B12 bitti mi.

Bağışıklık illa biyolojik bağışıklık olarak düşünülmemeli. Sprituel bağışıklık, histerik bağışıklık, mental bağışıklık, emosyonel bağışıklık ta çok önemlidir. Çünkü temelde (bastırılmış) duygularımız üzerinden (kronik) hasta olur veya hastalıklardan iyileşiriz.
Gerçek bir A(-) olarak kesinlikle katılıyorum. Dünden beri de hastayım dün karanlık bir çalışma yapılmış ondan etkilendim galiba önceden negatif bir enerji saldırısı yapılmıştı toplu halde ben o zaman da hastalanmıştım 🤣
Toplum içinde bazen ağır musallat durumu yaşayanlara denk gelebiliyoruz ne ilginçtir onların dikkatini çekiyorum çoğunlukla, millet deli deyip geçerken ben korkup kaçacak delik arıyorum.

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Adem (as) kan grubu A'ymis. Ondan öncekilerin 0 kan grubu avcı toplayıcı vahşi topluluk etçil. A lar etçil değil mideleri hassas. D grubunu bilmiyorum ama pozitif anneden negatif bebek doğabilir negatif anneden pozitif bebek doğarken kan uyuşmazlığı olabiliyor sadece. 0 negatif kan grubu da Hitlerin aradigi Ari ırkının kan grubu.
ADem as A ise Havva as da 0 idi belki. İkisinden iki grup insanlar türedi. Sonra eski Mısırlıların Anunakilerle çiftleşmesi veya aile içi evlilikleri sonucu B grubu ortaya çıktı, bir anomali olarak. Mısırlılar Roma ya yenilince Hindistan'a göç ettiler. 500 senelerinden itibaren göçebe halde tekrardan dünyaya yayıldılar. B kan grubuna bu yüzden göçebe dendi. Bir kısmı Kafkasya ve Kırım üzerinden Osmanlı ve Avrupa'ya yayıldı. Avrupa'nın kan grubu 0 baskındı o zaman, halen de öyle. Osmanlı'nın ise A baskındı, halen öyle. Kırım hanlarının Osmanlı'ya kız vermeye başladığı 1500 yılının başlarında da AB kan grubu ortaya çıktı, bir çeşit sağaltım olarak ya da kan farklı bir antikor geliştirdi. Avrupa'da ortaya çıksaydı 0B olması gerekirdi. Bunlar benim tahminlerim tabii, doğrusunu Allah bilir.

www.herkesebilimteknoloji.com sitesinde yazdığına göre Naziler döneminde B kan grubu Slav ve Yahudi olmanın bir işareti (???) sayılmış ve bu kişiler küçümsenmiş. A grubu ise Asil Alman Kanıymış 🤣😂🤩 ve yüksek zekayla ilişkilendirilmiş. Nazilerin kanın temizlenmesi konusunda çalışmalar yaptıkları ve Saf Aryan Kanı denilen bir kan oluşturmaya çalıştıkları bilinir diyor sonrasında. Anlaşılan o ki, 0 baskın olan kan popülasyonlarını A baskın hale getirmeye çalışmışlar.

Tabii Avrupalıların Adem ile Havva dan beri kan gruplarıyla ilgili açıklamaları çok su götürür ama bir gerçek var ki, Atatürk te kan gruplarıyla ilgilenmiş. Özellikle de Türklere ait olmayan B kan grubuyla ilgilenmiş olacak ki oraya bir işaret koymuş. (?) Sonrasında ise Masonlar tarafından civa içerikli bir ilaçla zehirlenmek suretiyle şehit edildiği iddia ediliyor. Ölümünden sonraysa notları çalınmış ve Nazilerin eline geçmiş. Gerisi malum.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
ADem as A ise Havva as da 0 idi belki. İkisinden iki grup insanlar türedi. Sonra eski Mısırlıların Anunakilerle çiftleşmesi veya aile içi evlilikleri sonucu B grubu ortaya çıktı, bir anomali olarak. Mısırlılar Roma ya yenilince Hindistan'a göç ettiler. 500 senelerinden itibaren göçebe halde tekrardan dünyaya yayıldılar. B kan grubuna bu yüzden göçebe dendi. Bir kısmı Kafkasya ve Kırım üzerinden Osmanlı ve Avrupa'ya yayıldı. Avrupa'nın kan grubu 0 baskındı o zaman, halen de öyle. Osmanlı'nın ise A baskındı, halen öyle. Kırım hanlarının Osmanlı'ya kız vermeye başladığı 1500 yılının başlarında da AB kan grubu ortaya çıktı, bir çeşit sağaltım olarak ya da kan farklı bir antikor geliştirdi. Avrupa'da ortaya çıksaydı 0B olması gerekirdi. Bunlar benim tahminlerim tabii, doğrusunu Allah bilir.

www.herkesebilimteknoloji.com sitesinde yazdığına göre Naziler döneminde B kan grubu Slav ve Yahudi olmanın bir işareti (???) sayılmış ve bu kişiler küçümsenmiş. A grubu ise Asil Alman Kanıymış 🤣😂🤩 ve yüksek zekayla ilişkilendirilmiş. Nazilerin kanın temizlenmesi konusunda çalışmalar yaptıkları ve Saf Aryan Kanı denilen bir kan oluşturmaya çalıştıkları bilinir diyor sonrasında. Anlaşılan o ki, 0 baskın olan kan popülasyonlarını A baskın hale getirmeye çalışmışlar.

Tabii Avrupalıların Adem ile Havva dan beri kan gruplarıyla ilgili açıklamaları çok su götürür ama bir gerçek var ki, Atatürk te kan gruplarıyla ilgilenmiş. Özellikle de Türklere ait olmayan B kan grubuyla ilgilenmiş olacak ki oraya bir işaret koymuş. (?) Sonrasında ise Masonlar tarafından civa içerikli bir ilaçla zehirlenmek suretiyle şehit edildiği iddia ediliyor. Ölümünden sonraysa notları çalınmış ve Nazilerin eline geçmiş. Gerisi malum.
Yani yüksek zekalı asil bir Alman değil misin :ROFLMAO:
Hayır Hitlerin aradığı üstün ırk 0 (-) di Negatif kan grubunun dünya dışı bağlantıları olduğu iddiası da var hatta bazılarına göre reptillianlar da negatif.
Ben zinhar kabul etmiyorum onlarla akraba olduğumu :oops:
Zeka seviyesini etkileyen pek çok faktör var. En güçlü etki genler. Erkek çocuk anneden alıyor zekayı kız çocuk hem anneden hem babadan ikisinin ortası. Tabi bunu sosyo kültürel koşulları beslenme eğitim de etkiliyor.

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Hayır Hitlerin aradığı üstün ırk 0 (-) di Negatif kan grubunun dünya dışı bağlantıları olduğu iddiası da var hatta bazılarına göre reptillianlar da negatif.
Ne alaka Osmanlı prensesiyim ben. 🤩😍Annem Kırım hanlarından Mengli Giray Han'ın kızı Hafsa Sultan. 😂🤣😭

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Zeka seviyesini etkileyen pek çok faktör var. En güçlü etki genler. Erkek çocuk anneden alıyor zekayı kız çocuk hem anneden hem babadan ikisinin ortası. Tabi bunu sosyo kültürel koşulları beslenme eğitim de etkiliyor.
Hitler 0 negatif arıyorsa Avrupa da niye aramadı aradığını da Yahudileri Kanlı Börek yapıp yedi?