Kan Grubunun Parapsikoloji Üzerine Etkisi

teraspy

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Sadece merakımdan soruyorum kan grubu parapsikolojide etkili midir ?

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Konu açarken anket ekleseydiniz, herkes işaretlerdi kan grubunu, böylece arada anlamlı bir bağlantı olup olmadığı hakkında iyi kötü bir sonuç çıkardı ortaya. İsterseniz konuyu tekrar anketli şekilde açın.

nest

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Hemde inanılmaz etkisi var. Hem okuduklarımdan hem annemin yaşadığı olaydan biliyorum. Hatta bunun ile ilgili japonların araştırması vardı kan grubunun psikolojiye etkisi diye. Kendi gözlemime gelecek olursak annem ciddi bir operasyon geçirecekti, ondan önce sabırsız, öfkeli kavgacı bir yapısı vardı. Operasyonda sırasında ciddi kan verildi. Annemin yapısı daha sakin, sabırlı, barışçıl bir insan oldu yani operasyon öncesi olumsuz davranışlarında ciddi azalma oldu. Bunun ile ilgili oytun erbaşta Kan verilmesinin karaktere etkisini anlatıyordu youtubede vardı. O da aynı şeyi anlatıyordu. Bende bunu çok merak ediyordum. Kısacası kendi gözlemim ve okuduklarım, İzlediklerime göre baya ciddi bir etkisi var. (Benimki AB+ :giggle:)

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Hemde inanılmaz etkisi var. Hem okuduklarımdan hem annemin yaşadığı olaydan biliyorum. Hatta bunun ile ilgili japonların araştırması vardı kan grubunun psikolojiye etkisi diye. Kendi gözlemime gelecek olursak annem ciddi bir operasyon geçirecekti, ondan önce sabırsız, öfkeli kavgacı bir yapısı vardı. Operasyonda sırasında ciddi kan verildi. Annemin yapısı daha sakin, sabırlı, barışçıl bir insan oldu yani operasyon öncesi olumsuz davranışlarında ciddi azalma oldu. Bunun ile ilgili oytun erbaşta Kan verilmesinin karaktere etkisini anlatıyordu youtubede vardı. O da aynı şeyi anlatıyordu. Bende bunu çok merak ediyordum. Kısacası kendi gözlemim ve okuduklarım, İzlediklerime göre baya ciddi bir etkisi var. (Benimki AB+ :giggle:)
Yani kan transferiyle psikolojisi değişiyorsa, parapsikolojisi de değişir diyorsunuz sanırım, ben öyle anladım. O zaman parapsikolojik yetenekleri olanlar bol bol kan versin Kızılay'a, daha fazla insan parapsikolojik yeteneklere kavuşsun böylece.

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Yani kan transferiyle psikolojisi değişiyorsa, parapsikolojisi de değişir diyorsunuz sanırım, ben öyle anladım. O zaman parapsikolojik yetenekleri olanlar bol bol kan versin Kızılay'a, daha fazla insan parapsikolojik yeteneklere kavuşsun böylece.
Olmayanlar da faydalansın yani kan transferi sayesinde.

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Oldu bizim sayemizde sahip oldukları yetenekleri bize karşı kullanıp bize büyü yapsınlar başka :ROFLMAO:
Herkes çalışıp hak ettiğiyle yetinsin en iyisi. İnsanlar bedava sahip olduklarını çok kolay harcıyorlar.
Bırak, bir de bedava sirkeyi baldan tatlı sanıyorlar.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bırak, bir de bedava sirkeyi baldan tatlı sanıyorlar.
Yok tam tersine pr a bakar insanlar zehri bal diye sunuyorlar bazıları da ödemesi yüksek diye değerli sanıyorlar. Değerli belki ama o kişinin böcek ilacına değil yemeklik bala ihtiyacı var. Uğraşarak başlarına bela alıyorlar.

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Yok tam tersine pr a bakar insanlar zehri bal diye sunuyorlar bazıları da ödemesi yüksek diye değerli sanıyorlar. Değerli belki ama o kişinin böcek ilacına değil yemeklik bala ihtiyacı var. Uğraşarak başlarına bela alıyorlar.
Vallahi tek kelime anlamadım yazdıklarından. Parapsikolojik yetenekler fakirde var, zenginde yok. Fakirinse parapsikolojiye değil yiyecek tereyağlı ballı ekmeğe ihtiyacı var. Fakirin öyle yetenek nesine, zengininse parası çok ama heyhat, paranın satın alamadığı şeyler mi var, diyorsun? Yoksa benim mi oruçtan açlıktan kafam çalışmıyor bugün? 🙄

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Vallahi tek kelime anlamadım yazdıklarından. Parapsikolojik yetenekler fakirde var, zenginde yok. Fakirinse parapsikolojiye değil yiyecek tereyağlı ballı ekmeğe ihtiyacı var. Fakirin öyle yetenek nesine, zengininse parası çok ama heyhat, paranın satın alamadığı şeyler mi var, diyorsun? Yoksa benim mi oruçtan açlıktan kafam çalışmıyor bugün? 🙄
Zenginde yok fakirde var demedim bunun parayla çok ilgisi olduğunu düşünmüyorum.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Yani insanlar pahalı olduğunda boku bile kıymetli maden sanabiliyorlar dedim 🤩

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Yani insanlar pahalı olduğunda boku bile kıymetli maden sanabiliyorlar dedim 🤩
Kan bağışları bedava yapılıyor yalnız. Ama sonra parayla mı satılıyor, onu bilmiyorum. Artık alırken kaç para ödediklerine göre değişiyor olabilir neyi ne sandıkları. Ama bence bazı insanlar diğer bazılarını üstün ırk ya da uzaylı sanıyor. Bütün mesele orada gibime geliyor.

nurumm

Kayıtlı Üye
Kan bağışları bedava yapılıyor yalnız. Ama sonra parayla mı satılıyor, onu bilmiyorum. Artık alırken kaç para ödediklerine göre değişiyor olabilir neyi ne sandıkları. Ama bence bazı insanlar diğer bazılarını üstün ırk ya da uzaylı sanıyor. Bütün mesele orada gibime geliyor.
Çok aşırı bi kan verilme olmadıysa parayla satmıyorlar.3 sene öncesi özel hastanade 3 serum kan yemiştim.Ayrıca bi kan parası tahsil edilmemişti.Tabi bunu talep edemiyor ama günde 3 öğün yemek verir gibi kan tahlili yaptığı için ve 3 gün yattığım sürede 9 tahlil eder ve adı da kan parası almıyoruz olur 😝
Bu arada hiç farkında değilim kişiliğimde bi değişim oldu mu ? Bolca vucudumda sivilce yaptı 6 ay cildimdeki o kızarık görüntüyü atamamıştım.

nest

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Psişik yetenekler beynin frekansıyla alakalı, yani bir nevi psikolojiyle de, Sakin bir zihin frekansı ile karma karışık dağınık beyin frekansı aynı olamaz bu kişinin enerjisini de etkiler anlatmak istediğim şey buydu. Kan psikolojiyi de etkileyen bir şey kendi gözlerimle şahit oldum

teraspy

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
nasıl anketli açıldığını bilmiyorum

yazdıklarınızın hepsini okudum teşekür ederim bu arada kan grubum A Rh-

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
nasıl anketli açıldığını bilmiyorum

yazdıklarınızın hepsini okudum teşekür ederim bu arada kan grubum A Rh-
Düşmüş Kartal vardı önceden onun konularına bak. Negatif kan grubuna uzaylı diyenler varmış :oops: Bu tür konularda daha yetenekli diye biliyorum. Bide A grubu genlerden bilgi çekiyor diye duydum İlahi kaynakla iletişim kuruyor filan. Tabi her nimetin bir külfeti var bünyeleri hassas oluyor.

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Ben şahsen idrak ve liyakatle ilgili olduğunu düşünüyorum. Ayrıca tecrübe de önemli. Parapsikolojik yetenekler umumiyetle çocukluktan başladığı için, 20-30 senelik tecrübeler 2 dakikalık kan transferiyle diğer kişiye sirayet etse bile (ki öyle bir şey mümkün değil) acemi psişik, bağışçı ustasına başvurmak zorunda kalır her zaman.

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Düşmüş Kartal vardı önceden onun konularına bak. Negatif kan grubuna uzaylı diyenler varmış :oops: Bu tür konularda daha yetenekli diye biliyorum. Bide A grubu genlerden bilgi çekiyor diye duydum İlahi kaynakla iletişim kuruyor filan. Tabi her nimetin bir külfeti var bünyeleri hassas oluyor.
Adem ile Havva nın kan grupları 0 mış sanırım. Sonra insanlar çoğaldıkça tarih öncesi devirlerde A grubu meydana çıkmış. Milattan sonra 500 senelerine kadar bu böyle devam etmiş. Sadece 0 ve A grubu varmış dünyada. B kan grubu ise ilk olarak MS 500 senelerinde Hindistan veya Nepal dolaylarında ortaya çıkmış. Ve B kan grubuna "göçebe kan grubu" deniyormuş. AB grubu ise MS 1500 yılında yani bundan 500 sene önce ortaya çıkmış. Kaynak olarak, internette kan grubu yazınca çıkan sitelerde okudum buraya kadar yazdıklarımı.

Şimdi gelelim esas konuya. Şu göçebe kan grubunu Atatürk te araştırmış. Türk tarih tezindeki belgelerde B kan grubunun altını çizmiş ve yanına soru işareti koymuş sanırım. Soru işaretini ise şüpheli gördüğü/inanmadığı durumlarda koyarmış. Orada ne düşündüğünü ben bilemem tabii, onunla birlikte kabre gitmiş bir mesele. Ama benim fikrim, Türklerin göçebe millet olduğu iddia ediliyor fakat Türkler baskın oranda A grubu. O halde Türkler nasıl göçebe olabilir? Bu arada kan grupları milletlerde baskın oluyormuş, Avrupalıların 0 mış çoğunluk sanırım, felan filan, her neyse... Bir de diyor ki Hindistan Nepal dolaylarından dünyaya yayıldı B kan grubu. Eski Mısırlılar Kleopatra zamanındaki bir savaşta yenilince akın akın Hindistan'a göç etmişler, sonra oradan tekrar dünyaya yayılmışlar diye biliyorum. Zaten Atatürk Türklerin Orta Asya'dan gelen göçebe kavim değil Anadolu denen Atayurdun esas sahipleri olduğunu kanıtlamaya çalışıyordu ki Türk Tarih Tezinde, ömrü vefa etmedi. Bu bir...

İkincisi... Yeni çıkan şeyler hayret uyandırabilir insanlarda. Daha önce görülmemiş duyulmamış, olmayan bir şey. Bu nereden çıktı şimdi zaar, uzaydan mı geldi felan. Eğer ki B kan grubu, kan grubu sitesinde yazdığı gibi gerçekten Hindistan'da ortaya çıktıysa, tahminen milat dolaylarında oraya göçen Eski Mısırlılar la ilgili olabilir. Yalnız eski Mısırlılar bilindiği gibi biraz egzotik tiplermiş. Hem Anunakilerle bağlantıları hem de aile içi evlilikleri düşünülünce, başlangıçta bir çeşit anomali olarak ta ortaya çıkmış olabilir. Her neyse, daha sonra 1500 lü yıllarda, Avrupa dolaylarında sanırım, AB grubu ortaya çıkmış.

Benim annemin kan grubu B Rh pozitif. Babamın A Rh pozitif. Ben kan grubumu ilk test ettirdiğimde iptidai yöntemle bakıldı ve A Rh negatif dendi. Sonra 2012 yılında ehliyet için yeni kan grubu kartı istediler. Bu sefer makineyle bakıldı ve A Rh pozitif dendi. Ben daha önce negatif olduğunu söylediğimde annemin kan grubunu sordular. Pozitif deyince, pozitif anneden negatif çocuk doğmasının imkansız olduğunu söylediler, yine de ehliyet önemli olduğu için başka bir yere gönderdiler. Gittiğim yerde durumu anlatınca iptidai usulün sağlıklı olduğu söylenip o yöntemle bakıldı ve yine negatif dendi. Annemin grubunu öğrendiklerinde ise "zayıf D" diye bir şeyden bahsedip kendilerinin konu hakkında bilgi sahibi olmadıklarını söyleyip yine başka bir yere gitmemi tavsiye ettiler. Bu arada kesinlikle evlatlık felan değilim. Ebeveynlerim yüzde yüz öz, genetik olarak. Son gittiğim yerde hem makineyle hem eski usul baktılar. Sonra dediler ki "Böyle bir şey var, zayıf D diyorlar. Biz de yeni yeni duyuyoruz, pek bir bilgi sahibi değiliz konu hakkında. Zaten araştırılma aşamasında." Dediklerine göre son zamanlarda/yeni nesillerde ortaya çıkan bir şeymiş ve nadir görüldüğü için hiçkimse yeterli bilgi sahibi değilmiş. Bir de dikkatimi çeken bir şey, benimle muhatap olan hemşire sanki kimse duymasın diye sürekli etrafına bakınıyor ve alçak sesle konuşuyordu. Daha sonra konuyu erkek kardeşime açtığımda onun da A rh negatif olan kan grubuna sonradan zayıf D dendiğini öğrendim. Artık bilmiyorum makinelerde mi sorun var, iptidai yöntemle bakınca A Rh negatif diyorlar, makinede pozitif çıkınca, annemizinki de pozitif diye, pozitiften negatif doğmaz anca zayıf D doğar diyorlar gibi geldi çünkü o ne negatif ne pozitif, ikisinin arası bir şeymiş sanırım. Bu arada ailede yedi kuşaktır akraba evliliği felan yok, öncesinde de olduğunu sanmıyorum. Tabii o zamandan çok zaman geçti, ama ben kan grubumla ilgilenmedim bir daha. Konuyla ilgili bilgisi veya fikri olan varsa, beni aydınlatırsa sevinirim. Bu arada zayıf D ise eğer bunu bir ayrıcalık veya farklılık olarak görmüyorum ve parapsikolojiyle arada herhangi bir bağlantı kurmuyorum. Nüfusun çoğalması... Ya da bilemiyorum.