zayıflamak için bilinçaltı ses dosyası newage metal

Ailuros

Banlı Kullanıcı
Çok farklı ....
dinlemeye başladığım ilk saniyelerden itibaren gözlerim kapandı ve baş kısmı hareket etmeye başladı...bir şeye direniyormuşum gibi sağa sola hareket ediyordum , sonra başım sağ omuzuma yaslandı..orda uzun uzun sağ yanağım okşandı ve orda huzuru buldum ..sonra sol tarafa doğru eğilmeye başladım ama yüzüm ağlamaklı bir ifade aldı, kaşlarım çatıldı çenem titredi ...Sonra gökyüzüne bakıyormuş gibi başım arkaya doğru yattı ve gülümsedim...bir anda çocuk olduğumu hissettim ve gökkuşağı gördüm ...sonra herşeyi yeşil oldu ..ağaçlar yollar tepeler hatta gökyüzü yeşildi ...Müzik bitene kadar gülümseyişim kaybolmadı ... ama muzur bir çocuğun hali vardı bende sanki...
Bunlar bilinçaltından gelen tepkiler olduğunu düşünüyorum ama şu an belki de halen etkisi altında olduğum için ya da başkasından duymam gerektiği için ben herhangi bir yorum yapamıyorum ...
Buna yorum yapabilen var mı ? vardır mutlaka :)

Sayın Urum zayıflama etkisi olan bazı telkinler kullanarak bu şarkıyı oluşturmuş.Şarkının içerisinde ki telkinler bilinçaltınızda ki bu hisleri uyandırmış olabilir.

OTACI

Kayıtlı Üye
İş
Teknisyen
teşekkürler zayıflamak için denemediğim bişey kalmadı umarım faydalı olur , deneyip sonuç alan var mı merak ettim

Ailuros

Banlı Kullanıcı
teşekkürler zayıflamak için denemediğim bişey kalmadı umarım faydalı olur , deneyip sonuç alan var mı merak ettim

İnanarak dinlerseniz tabiki faydalı olacaktır.Konuya yazılan yorumlara bakarsanız dinleyen arkadaşların tecrübeleri yer alıyor.
Sevgi ve Işıkla kalın

faruki777

Kayıtlı Üye
İş
Serbest
paylaşımın teşekkürler urum tam ihtiyacım olan bişeydi ama denicem inşallah faydasını görürüm saol.

...WiccaN...

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Metal severim,güzel müzikmiş kaç kilo verdiriyor acep bu :D

Ailuros

Banlı Kullanıcı
Metal severim,güzel müzikmiş kaç kilo verdiriyor acep bu :D

Dinleme sıklığına ve yeme alışkanlığınıza göre değişir.Siz amaçladığınız kiloya ulaşana kadar düzenli olarak sabah kalktığınız da ya da gece yatmadan dinlemenizi öneririm.

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Ben sanırım pazar günü başladım ..baya fark ediyor ...baya hemde
Ben tartılmam , kaç kiloydum şimdi kaç kiloyun bilmem ama incelmeye başladım .... her halimden belli

Misssevda

Kayıtlı Üye
İş
calismiyoryn
3 ay içerisinde 25 kilo vermem gerek (Türkiyeye gidince en fazla 5 kilo alabilmek için).Hergün gece gündüz dinledigimde ise yarar değil mi?. Birde söyle sekerli yiyeceklerden tiksindiren bir müzik olsa diyorum.

Ailuros

Banlı Kullanıcı
3 ay içerisinde 25 kilo vermem gerek (Türkiyeye gidince en fazla 5 kilo alabilmek için).Hergün gece gündüz dinledigimde ise yarar değil mi?. Birde söyle sekerli yiyeceklerden tiksindiren bir müzik olsa diyorum.

Öncelikle inanarak ve düzenli dinleyin tabiki işe yarayacaktır.Özellikle gece yaraken yada gündüz uyandığınızda dinlemenizi öneririm.Gün içinde de dinlerseniz bu sizin için artı olacaktır.Bir de bilgilendirmek isterim.Zayıflamanızı sağlayan müzik değil müziğin içerisinde sizin duymadığınız fakat bilinçaltınızın algıladığı telkinlerdir.

Sevgi ve ışıkla kalın.

Misssevda

Kayıtlı Üye
İş
calismiyoryn
Ya ben bu müziği dinlediğimde sürekli gözümün önüne kırmızı gözlü boynuzlu yaratıklar geliyor, gözlerimi kapatmaya korkuyorum ya her biri içeri geldiğinde sıçrıyorum bu normal mi yoksa bendemi var bir anormallik.

Ailuros

Banlı Kullanıcı
Ya ben bu müziği dinlediğimde sürekli gözümün önüne kırmızı gözlü boynuzlu yaratıklar geliyor, gözlerimi kapatmaya korkuyorum ya her biri içeri geldiğinde sıçrıyorum bu normal mi yoksa bendemi var bir anormallik.

Birde Sayın Urum'un hazırladığı etnik olan parçayı indirin.Parçanın türüde sizi bu şekilde etkiliyor olabilir.Telkinler sadece zayıflama üzerine.

Sevgi ve Işıkla Kalın

AphraeL

Kayıtlı Üye

Eğer bu tarz müziklere alışık değilseniz böyle hissettirmesi normaldir. Ancak Haggard yani bu şarkıyı söyleyen grup sizin gözünüzün önüne gelen tipdeki yaratıklarla uğraşmazlar şarkılarında. Onların derdi daha çok zamanının Avrupası nasıl kilisenin scolastik düşünce yapısından kurtulmuştur vs gibi şeylerden bahsederler. Orta Çağdan esintilerdir bütün şarkıları. Hatta albumlerınden birini Galileo'ya ithaf etmişlerdir.. Eğer şarkı sözlerini de incelersen Hagard korkunu aşabileceğini düşünüyorum :) Çok çok başarılı bir gruptur.. Haggardlı günler herkese..

saygılar,
AphraeL

Misssevda

Kayıtlı Üye
İş
calismiyoryn
Bayıldıııım süper birşey bu ya. Kaç gündür rejimi düzgün yapmıyordum iki kere dinledim bugün 2 kilo vermişim, benim için mucize gibi ya zor kilo verdiğim için. Sürekli dinliyorum uyuşuk bir halde :D birde az yiyorum ya acaip kilo veririm hazırlayandan ALLAH razı olsun ya gerçekten. Birde dün bendeydi o anormallik :D şimdi dinlediğimde birşey yok.

auk__12

Kayıtlı Üye
Güzel ama biraz korkutucu gibi benim için :))

mavi_deniz33

Kayıtlı Üye
Paylasiminiz icin tesekkürler.Insallah kg vermemde yardimci olacaktir.

schutze07

Kayıtlı Üye
yarın denemeyi düşünüyorum paylaşım için sağolun emeğiize sağlık

nhl35

Kayıtlı Üye
ses dosyasını indiriyorum suan.dinleyecem.zaten son 1 haftadır yürüyüşümüde yapıyorum.ideal kiloma ulaşmak için bir hedefim var.
ve müziğinde bana cok yardımcı olacagını düşünüyorum.
sonuclarını paylaşacagım :))