zayıflamak için bilinçaltı ses dosyası newage metal

l'esprit

Kayıtlı Üye
Çok teşekkürler emeklerinize sağlık . Klasik olanı indiremiştim etnik olanı da zevklerime uymuyordu ama bu harika.Üç tane bu içerikli dosya var üçü farklı etkiler mi oluşturuyor yoksa aynı etkiler mi ?

l'esprit

Kayıtlı Üye
Bir de Türkçe mi içerdiği mesajlar. Yani yabancı dilse bilmeyen birine faydası olur mu?

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...
Türkçe. İngilizce değil.

Sevgiler... :)

Astre

Kayıtlı Üye
Acaba müziği değiştirmenin bir yolu var mı? Yani sevdiğimiz müzik ile değiştireceğiz, bu mümkün mü? Mümkün ise nasıl yapabiliriz?
Yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler dilerim. Kolay gelsin.

joys

Kayıtlı Üye
İş
Acaba müziği değiştirmenin bir yolu var mı? Yani sevdiğimiz müzik ile değiştireceğiz, bu mümkün mü? Mümkün ise nasıl yapabiliriz?
Yardımcı olursanız sevinirim.
İyi günler dilerim, kolay gelsin.

Subliminal Mp3 te profesyonel kişiler tarafından hazırlanan çalışmaları seçmenizi ve üzerinde her hangi bir oynama, değişiklik yapmadan dinlemenizi öneriyorum. Seçiminiz olanla değiştirmeniz elbette mümkün. Ancak bunun için kişiye özel çalışma temin etmeniz gerekmekte ki bu aşamada telkin de kişiye özel olabilir.

Sevgiler... :)

joys

Kayıtlı Üye
İş

Astre

Kayıtlı Üye
Joys, acaba kişiye özel telkin yapan birisini tanıyor musunuz? Ücretli/ücretsiz fark etmez.

akşamyıldızı

Kayıtlı Üye
zayıflama için olan klasik bilinç altı müzik dosyasını açamıyorum arkadaşlar,farklı bir link çıkıyor yeşil indir butonuna tıklıyorum ancak hiç bir şey olmuyor yardımcı olursanız çok sevinice.diğer 2 zayıflama müziğini indirenildim sadece klasik olanda sorun yaşıyorum.şimdiden çok teşekkürler..

Elfangel

Kayıtlı Üye
zayıflama için olan klasik bilinç altı müzik dosyasını açamıyorum arkadaşlar,farklı bir link çıkıyor yeşil indir butonuna tıklıyorum ancak hiç bir şey olmuyor yardımcı olursanız çok sevinice.diğer 2 zayıflama müziğini indirenildim sadece klasik olanda sorun yaşıyorum.şimdiden çok teşekkürler..

Merhaba,
Durumu sayın Urum'a bildirdim. Kendisi ilgilenecektir. Ancak şunu da yazayım, üç müzik türünün de içeriği (telkin kısmı) aynıdır. Sadece müzikler değiştirilmiştir. Klasik müzik içerikli olanın linki yenilenene kadar diğerlerini dinleyebilirsiniz.

Sevgiler

can4142

Kayıtlı Üye
sayın moderatör bende hiçbir türlü indiremedim mp3 ü

maxcod

Banlı Kullanıcı
Biliçaltı ses dosyalarında 18 yaş sınırı bulunmaktadır.

Evet, içinde doğuya özgü etnik çalgı sesleri içermektedir; eğer kastettiğiniz buysa...

Merak ettim yaş sınırı neden 18dir. 16 yaşındakiler veya 65 yaşındakiler dinlerlerse birşey olur mu onlara ?

sun shine

Kayıtlı Üye
Merak ettim yaş sınırı neden 18dir. 16 yaşındakiler veya 65 yaşındakiler dinlerlerse birşey olur mu onlara ?

Alt sınır 18 yaş. Üst sınır yoktur sanıyorum. Bu müzikle zayıflamayı denemek isteyen 18 yaş üstü herkes dinleyebilir. Alt sınırın 18 olmasının sebebi de belirli bir bilinç seviyesine ulaşmış olmasıdır bence. Bilincin olgunlaşmasıyla alakalı olabilir.

maxcod

Banlı Kullanıcı
65 yaş ve üstü dinlerse bir sorun olur mu peki ? bir de kesinlik istiyorum neden 18 yaş sınır ?