zayıflamak için bilinçaltı ses dosyası newage metal

XXIV

Kayıtlı Üye
kulaklıkla yada hoperlörden dinlemek farkedermi

Algıda herhangi bir değişiklik olmaz.Sadece tek fark kulaklıkla dinlersen eğer ritmin icine daha fazla girebilirsin.Yani bilincaltının dısında bazı seyleri kendinde fark edebilirsin. hoparlörde dinlediğin zaman bazı ayrıntıları duyman daha zorlascaktır ama bilincaltı icin algılamada sorun olmaz..

nükü

Kayıtlı Üye
şimdi indirdim şarkıyı çokta beğendim elinize emeğinize sağlık ama bir sorum var ne kadar süre dinleyelim acaba bunu 1 ay 1 hafta ne kadar bilgi verirseniz sevinirim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
üzün süre dinleyin bakalım ne olacak değişme olunca kesin tekrar ihtiyaç duyduğunuzda yeniden dinleyin

logii

Kayıtlı Üye
Zaten bunu dinlediğinizde siz istemeden olaylar kendiliğinden gerçekleşiyor.

toprak

Kayıtlı Üye
hakketen guzel muzık nasıl iğrenc diyebılıyosunuz anlamıyorum.mabet sahıbımeze tesekkur ederım tekrar bukadar ılgılı oldugu ıcın.

nediyeyim

Banlı Kullanıcı
müthiş bişiy. sayın urum çok teşekkür.

Luxor

Kayıtlı Üye
Bu ses dosyasını Ocak ayından beri her gece 1 kere dinliyorum.Diyet ya da benzeri birşey yapmamış olmama rağmen bugün itibariyle 5 kilo vermiş durumdayım.Kendime biraz daha hakim olsam daha çok kilo kaybeder miydim bilemiyorum ancak bu ses dosyası işe yarıyor.

ahmet255

Kayıtlı Üye
vallaha dinlerken kafa gidiyo benim bi yerlere bir sürü kare geçiyo gözümün önünden çözümlüyemedigim görüntüler:S hic farkında olmadan birden dalmışım öyle 10 saniyede bir.... parça için çok teşekkürler çok güzel bi paylaşım

ahmet255

Kayıtlı Üye
Dinledim bu müzigi yattım sabahı göbek üstü fialn böbrek yanları her tarafım agrıyo heralde vicut zayıflamak için devreye girmiş olmalı . Sabah kahvaltıdada acayip bir şey oldu babam hiç demedigi bişiyi dedi olum sen bu aralar ne kadar zayıfladın )::) Tavsiye ediyorum Urumhamatahil'e teşşekkür ediyorum devamını bekliyoruz subminal mesajların...

Red Army

Kayıtlı Üye
Susurluktan Bursa ya kadar bu müziği dinledim arabama cd hazırladım zayıflamak için ve içine sadece bu şarkıyı koydum. İnanın insanı çok acaip bir hale sokuyor. Bursaya nasıl geldiğimi anlamadım yolda da dalmışım hızım artınca az daha radara yakalanıyodum son anda hızımı azalttım:) Şunu düşünüyorum yola çıkmadan bir de cin çağırsam acaba ne olurdu:))))

AphraeL

Kayıtlı Üye

zayıflamak istiyorsanız her sabah kalktığınız da bu mesajı dinleyebilirsiniz
geçe yattıktan sonra uyku sırasında dinleyebilirsiniz.

biraz uyuşukluk yapabilir ama bir trans etkisi olduğu için normaldir.

arabada dinlemeyin ocağınızda yemek varken dinlemeyin uyuya kalma riskiniz olduğu hiç bir durumda dinlemeyin

hazırlayan: Urum

Urum arabada dinlemeyin demiş bence daha dikkatli olun nolur nolmaz..

siyahgul1

Kayıtlı Üye
bende dinlemek istiyorum muziyi ama nasil bilemiyorum ne yapmam lazim bu konularda biraz cahilim galiba

ayra

Kayıtlı Üye
ben bunu indirmek için tıkladığımda yetkiniz yok diyor sorun nedir acaba yardımcı olabilir misniz?

:eek:fftopic:

zayıflamak istiyorsanız her sabah kalktığınız da bu mesajı dinleyebilirsiniz
geçe yattıktan sonra uyku sırasında dinleyebilirsiniz.

biraz uyuşukluk yapabilir ama bir trans etkisi olduğu için normaldir.

arabada dinlemeyin ocağınızda yemek varken dinlemeyin uyuya kalma riskiniz olduğu hiç bir durumda dinlemeyin

hazırlayan: Urum

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Çok farklı ....
dinlemeye başladığım ilk saniyelerden itibaren gözlerim kapandı ve baş kısmı hareket etmeye başladı...bir şeye direniyormuşum gibi sağa sola hareket ediyordum , sonra başım sağ omuzuma yaslandı..orda uzun uzun sağ yanağım okşandı ve orda huzuru buldum ..sonra sol tarafa doğru eğilmeye başladım ama yüzüm ağlamaklı bir ifade aldı, kaşlarım çatıldı çenem titredi ...Sonra gökyüzüne bakıyormuş gibi başım arkaya doğru yattı ve gülümsedim...bir anda çocuk olduğumu hissettim ve gökkuşağı gördüm ...sonra herşeyi yeşil oldu ..ağaçlar yollar tepeler hatta gökyüzü yeşildi ...Müzik bitene kadar gülümseyişim kaybolmadı ... ama muzur bir çocuğun hali vardı bende sanki...
Bunlar bilinçaltından gelen tepkiler olduğunu düşünüyorum ama şu an belki de halen etkisi altında olduğum için ya da başkasından duymam gerektiği için ben herhangi bir yorum yapamıyorum ...
Buna yorum yapabilen var mı ? vardır mutlaka :)