Yanımda Biri Var! (önemli)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

scorpion1

Banlı Kullanıcı
Hangi dine mensup olursak olalım hiçbir dinle dalga geçmememiz lazım arkadaşım sen bunu anlamışsın ne yazık anlamayan bir sürü insan var.Saygı göstermek gerekiyor hangi din olursa olsun.Sanırım bütün dinlerin ortak noktası da bir Yaradanın olduğuna inanmaktır.

Voy

Kayıtlı Üye
Hangi dine mensup olursak olalım hiçbir dinle dalga geçmememiz lazım arkadaşım sen bunu anlamışsın neyazık anlamayan bir sürü insan var.Saygı göstermek gerekiyor hangi din olursa olsun.Sanırım bütün dinlerin ortak noktasıda bir Yaradanın olduguna inanmaktır.
Evet küçük yaşımdan ve sağolsun babama 7-8 yaşındayken Allah kim diye sorduğumda para veren kimse o demesinden dolayı anlayamamıştım. Olaydan sonra bir süre daha o kadar olmasada saygı göstermedim ama 3 yıldır falan baya hassas olduğum bir konu.Ki ne olursa olsun din bile olmasa bir insanın düşünceleriyle bile dalga geçilmemesi gerktiğini düşünüyorum artık.Tabi gerçekten komik olmadıkça :)

scorpion1

Banlı Kullanıcı
Evet küçük yaşımdan ve sağolsun babama 7-8 yaşındayken Allah kim diye sorduğumda para veren kimse o demesinden dolayı anlayamamıştım. Olaydan sonra bir süre daha o kadar olmasada saygı göstermedim ama 3 yıldır falan baya hassas olduğum bir konu.Ki ne olursa olsun din bile olmasa bir insanın düşünceleriyle bile dalga geçilmemesi gerktiğini düşünüyorum artık.Tabi gerçekten komik olmadıkça :)
Aile çok önemli küçük diyip umursamıyor ailelerimiz ama o minik beyinler öyle şeyleri kaydediyorki ilerki hayatımızıda etkiliyor ne yazık.

Psişik

Kayıtlı Üye
Benim de çok uzun zamana yayılan deneyimlerim oldu musallat konusunda. Özellikle bu süreçte öğrendiğim en önemli şey korkudan sıyrılmak, bunu aşamadığın sürece atlatmak çok zor

scorpion1

Banlı Kullanıcı
Benimde çok uzun zamana yayılan deneyimlerim oldu musallat konusunda özellikle ve bu süreçte öğrendiğim en önemli şey korkudan sıyrılmak bunu aşamadığın sürece atlatmak çok zor
Çok dogru önce korkudan kurtulmak gerek ama bunu algılamak da bayagı bir sürec içeriyor korkuyu yenmegi düşünene kadar yenene kadar içinde bitmek bilmeyen bir savaş baş gösteriyo ben o korkuyu hala yenemedim.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Ne korkusudur? Musallat korkusu mu, ya da karşımda bir varlık görürüm korkusu mu nedir?

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Görüyorsunuz yani.. Peki sebebini araştırdınız mı? Sizinle irtibat halinde mi ya da size bir zararı söz konusu oldu mu?

Psişik

Kayıtlı Üye
Aslında bilinmeyene olan korku.
Bu Varlıklarla ilgili ne kadar çok şey öğrendim, o zaman yendim korkuyu.
Zararını çok gördüm inanılmaz sıkıntılardan geçtim. Tam 15 sene, ama şuan anlıyorum ki bu sıkıntılardan da geçmem gerekliymiş.

SAKLIBAHÇE

Kayıtlı Üye
benımde bir cinim var , ama sadece elımı haraket ettire biliyor . mesela sence bolemı olmadı ewetse sol elımı kaldır gıbısınden . yada elıme kalemı alıyorum o kendı yazıyor. ama benım ıstedığim benımle konuşması . sizce bu olanaklı birşey mi ?

Rahmmani Ruhanilerin cisim ve insanı hareket ettirme özelliği yoktur.Eğerki siniz elinizi kaldırdığınızı ve elinizdeki kalemi hareket ettirerek yazı yazdırğını söylüyor iseniz bu olayların tamamı sizin beyninizdeki muhakeme yeteneğinizin kontrulü ile yapılan bir şeydir.Cisimleri hareket ettirme mahareti sadece ifritlere özeldir.

qizLimahKum

Kayıtlı Üye
Aranıza yeni katıldım. Paylaşımlarınızı okudum ve ben de basımdan geçen ufak bir olayı anlatmak istiyorum . Henüz 7 veya 8 yaşlarındaydım, tam hatırlamıyorum dedemin evine akşam yemeğine gittik. Çok fazla yer olmadığı için herkes kanepelerde yatmak zorunda kaldı, ben annemin yanında yattım. Hemen uyuyamayan bir yapım var. Yarım saat geçti, herkes dalmıştı uykuya. Babamın yanında 3 tane bembeyaz ne olduğu belirsiz bir insan boyunda varlıklar gördüm, birşeyler yapıyorlardı. Annemi uyandırdım orada bir şeyler var diye. Annem hiç kaideye almadı ama anaannem kalktı ışığı açtı . Işığı açınca kayboldular ve sanki hiç orada yoklarmış gibiydi. O gece hiç uyuyamamıştım :) Şimdiden teşekkürler

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Bende çok dua okuduğumda tuhaf sesler duyar tarif edemediğim bir şeyler hissederim sanki yanımda biri var gbi

O duanın frekansı size göre yüksek olabilir.

Aslında bilinmeyene olan korku
Bu Varlıklarla ilgili ne kadar çok şey öürendim ozaman yendim korkuyu
Zararını çok gördüm inanılmaz sıkıntılardan geçtim tam 15 sene ama şuan anlıyorumki bu sıkıntılardan da geçmem gerekliymiş

Size katılıyorum..bende düşe kalka öğrenenlerdenim ... Öğrenirken maalesef bedel ödüyoruz....belki öyle olmalıdır bunu biz bilmeyiz

denizkızı

Kayıtlı Üye
bu anlattığın olaydan benim de başıma geldi bir çok kez.bazen seninki gibi yarı uyanıkken bazen rüyamda bazen uyanıkken.bu işin iç yüzünü bilen birçok kişiyle konuştum hepsinin söyledikleri aynı .cin diyorlar.uyku aleminde bizzat kendileriyle tek başıma görüştüm genellikle sürekli görüşmek için anlamşma yapmak istiyorlar ve bunu kolay kolay karşılıksız yapmıyorlar istekleri de oldukça ağır şartlar olabiliyor mesela benden istedikleri evin içinden bir aile ferdimin bedenini istediler onun ağzı yoluyla benim öğrenmek isteğim sorduğum şeyleri cevaplayacaklardı ancak kabul etmedim bunun gibi ağır şartlar.senin dediğin gibi odanın içindeki enerji farkının farkındayım o köşede birisi var şu sandalyede birisi oturuyor hissediyorum o yöne baktığımda o alanın görüntüsünün hafif titreyen bi tv ekranına bakıyormuşçasına görüyorum ama sadece ben hissediyorum kanıtım yok.bazı zamanlarda özellikle önemli kararlar vereceğim anlarda o üç kadının beynimin içindeki kavga eden seslerini duyuyorum bazen hiç birşey yokken durup dururken bi miasif ağırlarken tv izlerken ... vs. herhangibir zamanda havadan uçarak hooop önüme bir fotoğraf atılıyor bi kaç saniye sonra alıp götürüyorlar o fotoğrafı.yani benim isteğime göre değil kafasına estiği gibi çalışıyor benim cinni kadınlar bu işin içine girmeni tavfiye etmem muhtemelen hşssettiğin şey bir veya birkaç cindir seninle anlaşma yapmak isteyeceklerdir onlar genellikle eğitim görenle okula gidenle fazla iletişim kurmazlar eğer okuyorsan ya bizim yolumuzdan gel yada ilim yoluna git diye seçenek sunacaklardır önüne onların yolu hiç kolay bir yol değil bu işin içine girip bu yoldan giden insanların aile huzuru olmuyor çok kazananlar olsa da paralarının bereketi olmuyor o kadar paranın nereye gittiği belli olmuyor kıt kanaat geçiniyorlar illa ki de ben bu yoldan gitmek istiyorum diyosan evlendikten sonra git derim yoksa musallat olup hayatını zindan edebilirler. bizimki dost tavsiyesi karar senin!!

motherlode

Kayıtlı Üye
Sana birşey anlatmaya çalışan bir hayalettir bence. Cin yada başka birşey olamaz. Ya bir yakının ya da eskiden oturduğunuz yerde yaşayan biri.

umraojaan

Kayıtlı Üye
Bazen sınıfta otururken bütün seslerin arasından bir sesin beni adımla çağırdığını duyuyorum. Bana deli derler diye kimseye söylemedim. Ama burada görünce dayanamadım. Bu devamlı oluyor bu arada. Urum aydınlatırsan sevinirim. Ayrıca böyle güzel bir site var olduğu için teşekkür ederim..

faruki777

Kayıtlı Üye
İş
Serbest
Merhaba Nilgün Hanım, bilenler bilir cinlerin de erkek ve kadın olanları var. Bunlar da bizler gibi bu dünyada yaşarlar, yerler, içerler, aşık olurlar. Biz çoğu zaman görüyoruz cinlerin erkek olanları hoşlandıkları bayanlara yaklaşıyorlar. Bazen zor durumlar gösteriyorlar. Kendilerine tabi olmaları için bazen de güzel şeyler gösteriyorlar. Şimdi bizce sizde olan durum böyledir. Musallat olabilir; bu yüzden yanlış anlamayın ama sizinle konuşmam lazım. Ben tam bu site hakkında bişey bilmiyorum yol gösterilirse yadımcı olurum.

Kişisel bilgileri forumda paylaşmak ve üyeler arası msn alışverişi yasaktır. Yazdığınız adres tarafımca silinmiştir.

baybux

Kayıtlı Üye
Sayın arkadaşlar aranıza yeni üye oldum çoktandır üye olmaya düşünüyordum en sonunda hayırlısyla oldum. BENİM SİZE NACİZANE BİR SORUM OLACAK ÜZERİMDE HİSSETTEGİM GARİP BİR DURUM VAR BAZEN İNANASIM GELMİYOR AMA VAR GALİBA DURUMUM ŞÖYLEKİ: özellikle yattıgım zaman yada her hangi bir zamanda yüzüme birisi sanki üflüyor. yani odada hiçbir hava akımı yokken yüzüme birisi bir şey üfürüyor. çok iyi hissettim hocalar gittim sende birsey yok dediler. yaklaşık 3 yıldan beri var. bazen çalışırkende ufak bir esinti yada üflemeye maruz kaldıgım oluyor gibi. GEÇEN GÜN KİTABIN BİRİNDE CİN ÜFLEMESİNDEN BAHSEDİYORDU. RASTGELE GÖRDÜM AMA NETTE BÖYLE BİRŞEY BULAMADIM. Acil cevaplarınızı bekliyorum inş. bu ilmin ehli olan abilerimden ve kardeşlerimden

saygılarımla
baybux

faruki777

Kayıtlı Üye
İş
Serbest
merhaba baybux kardeşim bu size olan iyi de oalabilir kötüde ama siz böyle birşey olduğunda ayetel kursiyi okuyun ve görün bakalım bişey kalıyomu.şunuda yaparsanız daha iyi olur sabah kalktığınızda önce önünüze sonra sağınıza sonra arkanıza sonra solunuza sonra yukarınıza sonra aşşağınıza sonrada etrafınıza birer defa ayetel kursiyi okuyun üfürün bunu yatağa girerkende yapın akşam yataktan çıkıncada yapın sabah bakın bakalım bişey kalıyomu.allah rahatlıklar vere.

Misssevda

Kayıtlı Üye
İş
calismiyoryn
Bende bu çok oluyor sana zarar vermiyorsa bence okadar takma, ben gecenin bir vakti uyandirildim ismimle seslenen oldu. Takmamak gerek bence yani ben takmiyorum o negatifligi hissettigim yerde fazlada kalmiyorum iste o zaman deli etmeyi basariyorlar. Bu durumlarda bolca dua okumak gerek :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...