Yanımda Biri Var! (önemli)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

damlacık

Kayıtlı Üye
Mecra sana katılıyorum. Bence de ruh bedenden çıkmaz. İnsanın üzerine gelen de gerçekten de karabasan olduğuna inanıyorum. Sesinizin çıkmamasının sebebini de eliyle ağzınızı kapatıyormuş diye duydum...

casminy

Kayıtlı Üye
Ruh ile beden de bir bağ bulunmaktadır...Uyuduğumuzda ayrılır ve rüya görürüz bu şekilde...Biliçli bir şekilde yapınca astral seyahat oluyor... İnanmaya bilirsiniz tabi ki ama yinede astral seyahat bölümünü okuyun ben bunu deneyenlerden biriyim eğer sabırlı olup denerseniz bana inanacaksınız eminim...

damlacık

Kayıtlı Üye
Gerçekten de çok ilginç casminy. Pek bilgim yok, fikrimi söyledim ama doğruysa gerçekten de enteresan, yani okuyup bende denicegim;)

casminy

Kayıtlı Üye
Deneyimleri paylaşırsan sevinirim, çok güzel bir duygu...

mecra

Kayıtlı Üye
Ruh ile beden de bir bağ bulunmaktadır...uyuduğumuzda ayrılır ve rüya görürüz bu şekilde...biliçli bir şekilde yapınca astral seyahat oluyor... inanmaya bilirsiniz tabiki ama yinede astral seyahat bölümünü okuyun ben bunu deneyenlerden biriyim eğer sabırlı olup denerseniz bana inanacaksınız eminim...

Her olaya bilimsel yaklaşılmaz tabi ama rüyanın da bilimsel bir açıklaması var tabii...Rüya beynimizin kendini toparlama sistemidir. Gün içinde yaşadığımız olaylar karşısında beynimiz kendini rüya boyunca düzenler tabi bu arada bilinçaltındaki düşünceler de ortaya çıkar.

logii

Kayıtlı Üye
hadi canımm biz uykuya dalınca ruhumuz yerinden çıkıyor demek...!!!!bana inandırıcı gelmiyor boyle seyler...

Astral sehayatı duymuşsundur.. Orda her gece biz istemesek de ruhumuz bedenimizden çıkıyor.. Gördüğümüz rüyalar vs...

ewrim

Kayıtlı Üye
Evet kesinlikle ama beyin gücünde olabilir. Kısa yazmışsın tam anlayamadım..Benim de konuştuklarım oldu ara sıra ama ben bunu beyin gücümle yapmadığımı biliyordum.

mistik_tarot

Kayıtlı Üye
Bence korkmana gerek yok. Ruhani bir varlık seni koruyorsa bu kötü birşey değil. Bu arada arkadaşlar ben yeni katıldım, falcıyım, artı ruhları çok iyi bilirim.

AsLanDemiR

Kayıtlı Üye
hayır arkadaşlar cin olduğunu düşünmüyorum hiçbir cin bu şekilde davranmaz daha hızlı belli eder amacını(örneğin ilk seferde) ama bu varlık bir kaç kez uğramış ve ne istediğini belli etmemiş anladığım kadarıyla. ilginç.

Oddie

Kayıtlı Üye
Ne oluğu önemli değil,zararsızmış sonuçta.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
hayır arkadaşlar cin olduğunu düşünmüyorum hiçbir cin bu şekilde davranmaz daha hızlı belli eder amacını(örneğin ilk seferde) ama bu varlık bir kaç kez uğramış ve ne istediğini belli etmemiş anladığım kadarıyla. ilginç.
Bütün cinleri, özelliklerini, soylarını, yapılarını bilmiyorsunuz anlaşılan. Yani amacını hızlı belli etmek gibi bir doneye göre varlığı belirlemek yanlış.

XTX

Kayıtlı Üye
Merhabalar.. ben de bu siteye yeni üye oldum henüz çok yeniyim konuya dahil olarak benimde yaşadığım bazı garip olaylar oldu ama bunlardan biriside gece yattıktan sonra oldu. Sol bacağımın üzerinde çok soğuk bir elin gezdiğini hissettim. Tabi o anda çok panikledim hemen dua okumaya başladığımda ise anında durdu sağ tarafım sıcakken sol bacak buz gibi soğuktu .. Bunun bir açıklaması var mıdır?
Daha öncede bir musallat vardı ama bu tamamen soğuk bir eldi... Teşekkür ediyorum sizlere...

egsodia

Kayıtlı Üye
Geçtiğimiz yazda ben böyle bir olay yaşamıştım,aynı XTX arkadaşımızın dediği gibi uyuyorken ayağıma dokunuyordu ve ben korkuyla kalkıyordum pencere falan açık değildi üstelik. Psikolojim o dönem çok kötü oldu bu olay nedeniyle,odamda kendi yatağımda yatamıyordum oturma odasında yatmaya kalktığım bir gece başta güzelce uyuyordum sonra yine aynı olay oldu. Ruh sağlığımın bozulmasından ötürü her gece ağlıyordum. Ama çok şükür geçti ben de bunun ne olduğunu öğrenmek isterim,teşekkürler...

Zeyna

Kayıtlı Üye
İş
yönetici
Merhaba arkadaşlar . Bazen bende gece geç saatte yattığımda yatakta bir tarafıma dönük yatıyorken arkamdan birşeyin geçtiğini hissediyorum daha doğrusu onun geçerken sanki yaydığı enerjiyi hissediyorum. o anda irkiliyorum dua okuyorum tıkırtıları kesiliyor hareketlerde tabii. ama herhangi birşey görmedim. ama birkaç kere odada yalnız olmadığımı hissettim. ürkütücü tabii. Birde birşey daha sormak istiyorum deneyimli olan arkadaşların fikrini almak isterim. Uyku esnasında bazı sıçramalar olur hani sanki birden ayağınızın altından yer çekilmiş de düşüyormuşsunuz gibi. bir de ağırlık çöker uyanmışsınızdır gözlerinizi açamazsınız açmak istesenizde . Yada o an elinizi yada herhangi bir yerinizi kıpırdatamazsınız sadece bir ağırlık üstünüzdedir sanki böyle hissettiğim oluyor o an ağzımı kıpırdatamadığımdan zihinen bildiğim duaları okuyorum ve geçiyor. şimdi yorumları okuyunca kafam karıştı . Bu karabasanmıdır değilmidir. kimisi karabasan diye birşey yok uykudayken astral seyahate çıkan ruh tekrar bedene girerken o ara uyanır gibi olursa bu durum ortaya çıkar diyor. yani hangisi doğrudur acaba aydınlatabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.
********​
Aslında her yerde yalnız olmadığımızı bilmek aslında biraz tedirgin edici tabii. Yani insanların bir sürü özel halleri oluyor peki yani oradaki varlıklar her halükarda bizleri seyredip duruyorlar . Yani banyodayken bile tırsıyorum. besmelesiz adım atmıyorum . inşallah hiç de görmem acaba görmemek için yapılan bir şey varsa onu mu yapsak?

XTX

Kayıtlı Üye
ilgilendiğiniz için teşekkür ederim arkadaşlar bu konuda yalnız olmadığımı sizlerle paylaşınca anladım kime bu gibi durumlardan konuşmak istesem vazgeciyordum inanmazlar biliyorum.. bende hergece yattığımda mutlaka tıkırtılar sesler olması hatta saçlarımın elektriklenmesi üzerimdeki örtünün yavaşça çekilmesi kıpırtıların olması ensonda bu bacağımın üzerinde gezinen soğuk bir eli hissetmem oldu tabi çok panikledim ve korktum bu ne olabilir diye sürekli dualarla yatıp kalkıyorum... bu konuyu güvendiğim psişik güclere sahip olan bir arkadaşıma sorduğumda bana söylediği şu oldu kafana bu gibi şeyleri takma rahat ol ben senin yanına geliyorum dedi bunuda astral yolculuk yaparak açıkladı soğuk kısmını ise kendisinin geliş durumuna bağladı.. aldığım cevap buydu ama ben yinede pek inanamadığımdan birkezde burada paylaşmak istedim çunku yakın zamanda başıma üçlerin musallatı vardı hergece Ayetelkürsi ve diğer dualarla rahatlıyordum .. sizcede astral yapanların işi olabilirmi bu konuda deneyimli arkadaşlar bilirler yoksa düşündüğümüz görünmeyen varlıklarmıdır bilemiyorum ama belki sizede astral yoluyla yanınıza gelen bir yakınınızda olabilir ... uzun oldu ama paylaşmak istedim.... hepiniz saolun.

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
"Korku" aurada delik açıyor ve buradan negatif ya da daha düşük varlıklar bizi tesirleri altına alabiliyorlar. Bu nedenle önce "korkumuzu" kontrol altına almamız gerekiyor. Bu da kendini güven, evreni tanıma, varlıkları tanıma, enerjimizi yükseltmeden geçiyor. Sonuçta her an her yerde bir çok varlık var. Odada yalnızız diyelim ama yalnız mıyız?! Enerjimizi yükseltmemiz ve özgüvenimiz yüksek olmalı. Kendimize, irademize, bilincimize, beynimize, bedenimize vs. vs. tam hakimiyet önemli. Ancak bu şekilde güçlü olabiliriz.

Evrende insanoğlu en yüksek varlık olarak yaratılmış ama bu bizim diğer varlıklara karşı kibirli olmamızı gerektirmiyor. Bunu da unutmadan tam saygı ve sevgi ile herkese mutlu günler dilerim.
Syg.

Voy

Kayıtlı Üye
Hmm herkes bu konuda başına gelen birkaç şeyi paylaşmış benim için çok özel olan bir olayı paylaşmak istedim ben de.
Hayatımın en asi karanlık diye tabir edebileceğim dönemlerinde başıma gelmiş bir olaydır,14-15 yaşındayken başıma gelmiş bir olay.Yazın o dönemki sınıf arkadaşımın yazlığına gitmiştim,kendisi Müslümandır ve manevi olarak içten çok inançlıdır.Sitedeki boş bir evin içinde hep beraber oturuyorduk bira cips muhabbet ediyorduk ,ben merdivenden çıkan ayak sesleri duydum ve biri geliyor zannettim kimse gelmedi ama çokta ciddiye almadım.Sonra sabaha karşı 3-4 sularında evlerinin terasında sohbet ediyorduk,konu dine geldi ben inanmadığımı söyledim ve eğer bir tanrı varsa hepimizden nefret ediyordur,varsa göstersin gücünü bana da o zaman dedim.Arkadaşım sus dedi böyle konuşma dalga geçme dedi, ben güldüm.Sonra 4 gibi uyumaya gittik ,beraber uyuyorduk hemen uykuya dalmıştım ,rüyamda arkadaşım ve ben patates yemeği yiyorduk,babası ölmüş güya bende dalga geçiyordum baban ölmedi diye o da babamla dalga geçme dedi bana sonra arkasında siyah bir beden gördüm benim arkama geçti ve ensemden çok acı verici bir şekilde sıkıp "Dalga geçme bir daha kalk şimdi !" dedi sonra ben uyandım nefes nefese tabi uyandığımda ensemin hala acıdığını farkettim,titremem geçince lavaboya gidip yüzümü yıkamak istedim kapıdan çıkınca ilk gördüğüm şey rüyamda gördüğüm şeyi merdivenlerde durup ana baktığıydı.Sanırım o an küçük dilimi yuttum korkudan kapıyı bile kapatamadan kendimi yatağa attım geri kendimi arkadaşımı uyandırmaya çalıştım ama uyanmadı. O zaman daha çok korktum, yine merdivenlerden çıkma sesi gelmeye başladı,tabi ki ben de bildiğim tek duayı okumaya başladım :).Sonra sesler kesildi sabah 5 buçuk gibi .Emin olunca kalkıp odanın kapısını kapatmak istedim o sırada bitişikteki odadan arkadaşımın annesi çıktı sıçradım tabi yerimden. "Sen miydin uyanık? Ben de kim geziyor evin içinde diyordum" dedi.Tabi tahmin edebileceğiniz gibi bembeyaz oldum sabah ilk iş orayı terk ettim. Yol boyunca düşündüm anneme ulaştığımda saatlerce ağladım korkudan şoktan.Hala Müslüman değilim ama ama yaratıcıya inanıyorum,bir dahada bu konularda asla dalga geçmedim.:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...