SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Amerika'da zombi virüsü çıkmış bize de gelir bizim onlardan neyimiz eksik :D
Zombilerle çalışcam ben hele bir yaygınlaşsın kolay zombi buluınur olsun :ROFLMAO: Burdan ritüellerini paylaşırım @emre0654 geleceğin cingöz yıldızı heves ve heyecanla beklediğini biliyorum usta majisyen zombi kraliçesi Rhea nin büyülerini 🤩

ZeytinVeSu

Kayıtlı Üye
İş
...Yaradılış MuHafızı...
Zombilerle çalışcam ben hele bir yaygınlaşsın kolay zombi buluınur olsun :ROFLMAO: Burdan ritüellerini paylaşırım @emre0654 geleceğin cingöz yıldızı heves ve heyecanla beklediğini biliyorum usta majisyen zombi kraliçesi Rhea nin büyülerini 🤩
YouTube üzerinde "Allah ve peygamberleri zombi mi?" diyen monitör ruhların hesapları size mi ait?

Hayır goblin şamanları ile zombi voodoo büyüsünü çakan siz misiniz diye merak ettim?

Peki Allah ve peygamberleri ile alıp veremediğiniz nedir?

Yani nefsini öldürmüş insanları zevksiz zombi olarak mı görüyorsunuz?

Bir yerden bir kuyruk acınız var mı?

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
YouTube üzerinde "Allah ve peygamberleri zombi mi?" diyen monitör ruhların hesapları size mi ait?

Hayır goblin şamanları ile zombi voodoo büyüsünü çakan siz misiniz diye merak ettim?

Sakaci seni :ROFLMAO:
Neyin kafası bu ne içtiniz :sick:

Alakan

Elit Üye

Allah ve peygamberleri ile alakalı bir söylem arıyorum Rhea'nın yazdığında fakat bulamıyorum. Hiç denk gelmedim de üstelik bu tarz söylemlerine.
Sizde iftira helal herhalde? Yahut peygamberliğinizi ne vakit ilan edip helal kılarsınız, merak içinde bekliyor olacağım.

tuanadolunay

Kayıtlı Üye

Şimdilik geyiklerde görülüyor Rhea biraz beklemen gerek :D

emre0654

Kayıtlı Üye
Seninki ve benimki gibiler kendileri zombi zaten başka yerde aramaya gerek yok 🤣 ben artık kendimi korumaya kullanıyorum majiyi ama şeytana uyup senin de tahmin ettiğin birine yapabilirim belki 😍

Alakan

Elit Üye
Çok detaylı açıklamışsınız teşekkür ederim. Benim de aklımdaki soru işareti isimlerin telaffuzu hakkındaydı. Videoların bulunması iyi oldu. Elementlere zaten çalışıyordum ve birlikte bunları da toparlayacağım.
Bu arada eklemeyi unutmuşum başka ekollerden yapacağınız uygulamalar bu ekol ile çelişmez. Özellikle majisyenin doğuştan gelen dinini terk etmemesi veya halihazırda devam ettirdiği dini ritüelleri varsa devam ettirmesi istenir. Bu konuda görüş ayrılıkları mevcut fakat bu şekilde devam ettirdiğiniz ritüeller varsa aklınızda kalmasın diye belirtmek istedim. Ben de çelişmediği kanaatindeyim.

Tabii kullandığınız başka yöntemler bu ekolü kısıtlamıyorsa...

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Seninki ve benimki gibiler kendileri zombi zaten başka yerde aramaya gerek yok 🤣 ben artık kendimi korumaya kullanıyorum majiyi ama şeytana uyup senin de tahmin ettiğin birine yapabilirim belki 😍
Bugün müşteri randevularımı iptal ettim sana büyü formülü yapmak için dedim gidin başkasına yaptırın bağlamalarınızı koparmalarınızı.. neyse işte sanırım doğru formüle ulaştım eksiksiz uygula ama tamam mı 🤩
Önce bir bardak süt alıp kaynatıyorsun o arada - bu sütün kaynadığı gibi senin de için kaynıyor..
Yumurtayı kaynatıyorsun sonra diyorsun -yumurtan küser sana içine oturur taş olur hiç durmadan beni çağırır
Sonra gül yaprağı alıyorsun diyorsun ki -sen benim kokumu gül gibi bil, sen böceksin ben bir çiğ, etrafında dolanır çiçekler dersin bunlar ondan bana habercidir 🤩
Sonra temsili foto çizip trafikteki dur işareti yapıyorsun üstüne çevresindeki erkekler yazıyorsun fotonun altına kalbi ruhu paramparça, benden ayrı kaldığı her dakika, gözleri yanar uyuyamaz, kulağı tıkanır duyamaz, kalbi tıkanır atamaz.. ben onun arayana kadar 🤩
Gece bunları beklet aspiratörün içinde üstüne biraz kömür tozu serp serpki sensiz kalbi kararsın :D
Sabah da bunları bir yahudi mezarına göm 🤩
Ahanda sana 4x4 lük bağlama tarifi verdim, baharın gelişiyle gönlün de Bahar gibi olsun diye 🤩 Artık bu tarifle sen onun gönlünün pembe kraliçesi olursun eminim 🤩

emre0654

Kayıtlı Üye
Bugün müşteri randevularımı iptal ettim sana büyü formülü yapmak için dedim gidin başkasına yaptırın bağlamalarınızı koparmalarınızı.. neyse işte sanırım doğru formüle ulaştım eksiksiz uygula ama tamam mı 🤩
Önce bir bardak süt alıp kaynatıyorsun o arada - bu sütün kaynadığı gibi senin de için kaynıyor..
Yumurtayı kaynatıyorsun sonra diyorsun -yumurtan küser sana içine oturur taş olur hiç durmadan beni çağırır
Sonra gül yaprağı alıyorsun diyorsun ki -sen benim kokumu gül gibi bil, sen böceksin ben bir çiğ, etrafında dolanır çiçekler dersin bunlar ondan bana habercidir 🤩
Sonra temsili foto çizip trafikteki dur işareti yapıyorsun üstüne çevresindeki erkekler yazıyorsun fotonun altına kalbi ruhu paramparça, benden ayrı kaldığı her dakika, gözleri yanar uyuyamaz, kulağı tıkanır duyamaz, kalbi tıkanır atamaz.. ben onun arayana kadar 🤩
Gece bunları beklet aspiratörün içinde üstüne biraz kömür tozu serp serpki sensiz kalbi kararsın :D
Ahanda sana 4x4 lük bağlama tarifi verdim, baharın gelişiyle gönlün de Bahar gibi olsun diye 🤩 Artık bu tarifle sen onun gönlünün pembe kraliçesi olursun eminim 🤩
O şimdi ne korumalar yapıyordur bu tariften sonra 🤣

emre0654

Kayıtlı Üye
Varlık görevlendirecek seviyeye gelip varlıklı bağlama yapmayı düşünüyorum öyle daha etkili oluyor sanırım 😍

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Varlık görevlendirecek seviyeye gelip varlıklı bağlama yapmayı düşünüyorum öyle daha etkili oluyor sanırım 😍
Bu verdiğim büyü de varlıklı ama daha varlıkları yurtdışından gelmedi.. Zombiler gelecek ya heh işite onlarla yapılacak bir büyü bu aslını arapça-aramice-çingenece-çerkezce-osmanlıca-ingilizce-öz türkçe yazılan el yapımı bir kitaptan aldım.. cingöz büyüleri bölümünde yazıyordu 🤩

createtherules

Kayıtlı Üye
Bu arada eklemeyi unutmuşum başka ekollerden yapacağınız uygulamalar bu ekol ile çelişmez. Özellikle majisyenin doğuştan gelen dinini terk etmemesi veya halihazırda devam ettirdiği dini ritüelleri varsa devam ettirmesi istenir. Bu konuda görüş ayrılıkları mevcut fakat bu şekilde devam ettirdiğiniz ritüeller varsa aklınızda kalmasın diye belirtmek istedim. Ben de çelişmediği kanaatindeyim.

Tabii kullandığınız başka yöntemler bu ekolü kısıtlamıyorsa...
Ben de çelişmediğini okumuştum. Ayrıca benim şahsi inanç mantığıma göre de çelişmiyor. Fakat daha önce @Absoluta Virtute bahsetmişti farklı bir egregorun tekniğinden faydalandığımızda daha önce içinde bulunduğumuz bunu tehlike olarak algılayıp ceza vermek isteyebilir diye. Bunu aşmak için niyet bazında majisyenin kendine telkin etmesi gerekiyor bence. Evreni tek ve bütün olarak algılamayı sindirirsek zaten o bütüncül algılayışa ait bir egregorda bulunabiliriz diye düşünüyorum. Örneğin semavi bir dine mensup kişi bir şaman ritüeli uyguladığında içsel olarak cıkarı için kötü bir şey yaptığını değil de teklikten sunulmuş olan bir nimetten secip faydalandığını hissetmeli diye düsünüyorum

AhlakiDeğer

Kayıtlı Üye
Sakaci seni :ROFLMAO:
Neyin kafası bu ne içtiniz :sick:
Ne diyosun diceksin saçmalıyacak küfür kıyamet elinde kalacak insan bu diyecekler.
Tazminat için kendini dövdürmeye çalışan var.Her şey tersine dönmüş ve bu anormal topluluk en az elli yıldır aktif çoğunluk.Dışarda bu anormal diyorlar yok diyorlar hocamız tersini söyledi.Dışardaki de biz diyorlar manyak mıyız?Neden yapmadık?

Çocuğuna yedirecek ekmeği geleceği yok.Diretiyor ne için insan haklarının geçersiz olduğu konusunda.Bir yol bulsam kaçacam.

Travmadan olmayan şeyler uyduruyor köylüye değer veren adamı ben köylüyüm yetersiz bir insanım değişim için ona da küfrederim zihniyetinde...Sinirden çıldırıyor.Biride diyor ki tut oğlum.Tahrik nefret.Kaplumbağa bunları yaşasa mumla gezer sokakta.Yok...Saçma sapan.Bunları kovuyorlar anca boruları burda öter.

nurumm

Kayıtlı Üye
Bankaya bir miktar para yatırıp aylık getirisini almak ? Ne derece doğru ? Sadece din boyutuyla alakalı olarak sormuyorum. Şöyle bakınca çok mantıklı :) ama bi yandan alanlara da saydırıyorlar saydırıyoruz da gibi gibi. Son günlerin en popüler durumu bankaya para yatırmak oldu.Elinde altın var satacaksın sarraflar almıyor bile düşünün,altının niye düştüğü belli oldu. Külçe altınsa elindeki bi nebze daha rahatsın ama 22 ayar statüsünde işlenmiş altın ise maalesef o bile iş görmüyor.

Alakan

Elit Üye
Bankaya bir miktar para yatırıp aylık getirisini almak ? Ne derece doğru ? Sadece din boyutuyla alakalı olarak sormuyorum. Şöyle bakınca çok mantıklı :) ama bi yandan alanlara da saydırıyorlar saydırıyoruz da gibi gibi. Son günlerin en popüler durumu bankaya para yatırmak oldu.Elinde altın var satacaksın sarraflar almıyor bile düşünün,altının niye düştüğü belli oldu. Külçe altınsa elindeki bi nebze daha rahatsın ama 22 ayar statüsünde işlenmiş altın ise maalesef o bile iş görmüyor.
Bankaya para yatırıp faizden geçinmek günü kurtarmaktan başka bir şey değil iktisadi açıdan. Faiz sadece anaparanın enflasyon karşısında erimemesi için vardır. Özellikle bizimki gibi enflasyonun rekor seviyelere ulaştığı ülkelerde iki üç yıl sonra o paranın buharlaşıp gittiğini görürsünüz. Paradan para kazanmak için başka yöntemler var onlar daha mantıklı.

nurumm

Kayıtlı Üye
Bankaya para yatırıp faizden geçinmek günü kurtarmaktan başka bir şey değil iktisadi açıdan. Faiz sadece anaparanın enflasyon karşısında erimemesi için vardır. Özellikle bizimki gibi enflasyonun rekor seviyelere ulaştığı ülkelerde iki üç yıl sonra o paranın buharlaşıp gittiğini görürsünüz. Paradan para kazanmak için başka yöntemler var onlar daha mantıklı.
Başka yöntemlere önerileriniz olur mu ?

Alakan

Elit Üye
Başka yöntemlere önerileriniz olur mu ?
yatırım tavsiyesi olmayacaksa uzun vadeli düşünüyorsanız hisse fonlarını değerlendirin. Borsada al sat işlemi yapmaktan bahsetmiyorum. Bankaların portföy fonları oluyor yani işi bilen yatırımcılar sizin için bir portföy oluşturuyor. Orada portföylerin risk hesaplamaları da yer alır. Riski düşük olanlardan alabilirsiniz. Borsadan hisse de alabilirsiniz. Uzun vadede kaybettirmeyen çok hisse var. Burada önemli olan kısa süreli/ al, sat işlemleriyle ve ''ya bu hisse çok yükselecekmiş al bak'' cümleleri ile hareket etmemeniz.

Bir de düzenli para yatırmak gerekiyor. Tasarrufların düzensiz olması bir anlam ifade etmiyor. İstikrarlı ve sabırlı bir şekilde yatırım yaparsanız uzun vadede kaybetme riskiniz yok.