SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

Absoluta Virtute

Elit Üye
Patronum son zamanlarda canımdan bezdirmeye başladı gerçekten
İnsan gergin ve sinirliyken herşey üstüne üstüne gelir. Bu sağlık ve evdeki bozulan eşyaların hikayenin bir parçası. Herşey düzeltip toparlamak gerekiyor.
Psikolojik vampieri ben BSFF ile işliyorum. Tepki gösterdiğiniz için yapmaya devam ediyor. Başka iş bulmaya çalışırsanız buna benzer bir patron çıkacaktır.

Yaralı hayvanın ertrafinda çakallar toplanır.

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Patronum son zamanlarda canımdan bezdirmeye başladı gerçekten. Özel hayatıma kadar eleştiriyor. Evde fazla kaldın seni evden çıkarmak lazım gibi söylemlerde bulunuyor. İş ile alakalı eleştirisi yok çünkü eleştirecek bir şey bulamıyor. Ara ara aşağılamaları var. Önceden böyle biri değildi. Sinirli ve gergin bir dönemimdeyim kişisel değil diyor fakat bu davranışa sadece ben maruz kalıyorum. Eylül sonuna kadar burada kalmayı planlıyordum ama dayanamayacağım sanırım. Üstelik bir de borca girdim iki ay sonra bitiyor. Bu iki ayı nasıl geçireceğim bilmiyorum. Biraz negatif verdim buraya ama tavsiyesi olana açığım.
Özel sektörde ilk birkaç yıl dayanıklılık testi oluyor ondan sonra zaten kalifiye personel olunuyor.
Hafta sonunun hesabını mı vereceksiniz biraz garip, özelde çalışan birisinden duymuştum yalnız kaldığını söylemiyormuş eve bırakmayı teklif edenler bile çıktığı için.. ailem geldi ne kadar kalacağı belli değil derdim ben çok darlarsa ama biraz bekleyip ortamı koklamak gerek gerçekten geçici mi bu süreç, yada çok sınır ihlali durumu olursa başka iş aramak.

Alakan

Elit Üye
İnsan gergin ve sinirliyken herşey üstüne üstüne gelir. Bu sağlık ve evdeki bozulan eşyaların hikayenin bir parçası. Herşey düzeltip toparlamak gerekiyor.
Psikolojik vampieri ben BSFF ile işliyorum. Tepki gösterdiğiniz için yapmaya devam ediyor. Başka iş bulmaya çalışırsanız buna benzer bir patron çıkacaktır.

Yaralı hayvanın ertrafinda çakallar toplanır.
Çok doğru. BSFF kullanacağım bu kişi için. Evet hepsi bir bütün. Yavaş yavaş başladım toparlamaya zaten. Dün balmumu ile arınma işlemi yapmıştım. İşlemden sonra kendimi fiziksel olarak çok güçsüz hissettim. Tekrarlamam gerekiyor.

Gergin ve sinirli olan o. Ben aslında neşemi kaybetmemek için resmen tırmalıyorum kendimi fakat yüz yüze gelir gelmez saldırısı başlıyor. Durumun benim enerjimden kaynaklı olduğunun farkındayım çünkü önceden böyle değildi. Şirketin de durumları kötü, en küçükleri ve joker elemanları benim; istifa etmem için de yapıyor olabilir tabii. Bunu da bir kontrol edeceğim akşam.

Alakan

Elit Üye
Özel sektörde ilk birkaç yıl dayanıklılık testi oluyor ondan sonra zaten kalifiye personel olunuyor.
Hafta sonunun hesabını mı vereceksiniz biraz garip, özelde çalışan birisinden duymuştum yalnız kaldığını söylemiyormuş eve bırakmayı teklif edenler bile çıktığı için.. ailem geldi ne kadar kalacağı belli değil derdim ben çok darlarsa ama biraz bekleyip ortamı koklamak gerek gerçekten geçici mi bu süreç, yada çok sınır ihlali durumu olursa başka iş aramak.
Şöyle ki bu tavırlarını daha öncesinde başka personellere yapıyordu/yapıyormuş. Benden önce benim pozisyonum için 6 eleman değişmiş iki sene içerisinde. Önceki çıkan eleman bana ''başlarda böyle iyi davranır sonradan görürsün gerçek yüzünü'' demişti. Ben her halükarda eylül ayında gideceğim bu iş yerinden. İşe girerken de bunu belirterek girdim. Benim yaşım küçük biliyorsunuz yüksek lisansa başlayacağım. Ben aradaki zamanı doldurmak için girmiştim bu işe. Alanımla alakasız bir iş tamamen.

Sadece haftasonu olsa daha iyi, saat kaçta uyuduğum, kendi kişisel telefonumu eline sormadan alıp bir şeyler yapması vs. Bugün ingilizce bir metinle alakalı bir şeyleri yapamadılar ve yapamıyoruz anlamıyoruz diyorlardı. Benim iyi seviyede İngilizcem var bu arada, biliyor da. Yardımcı olayım dedim '' senin benden iyi İngilizcen olduğunu düşündüren nedir sana?'' dedi.

Bu arada bugüne kadar herhangi bir disiplinsizliğim olmadı. İşe geç kalma, erken çıkma vs. Takmış durumda kafayı :cautious:

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Şöyle ki bu tavırlarını daha öncesinde başka personellere yapıyordu/yapıyormuş. Benden önce benim pozisyonum için 6 eleman değişmiş iki sene içerisinde. Önceki çıkan eleman bana ''başlarda böyle iyi davranır sonradan görürsün gerçek yüzünü'' demişti. Ben her halükarda eylül ayında gideceğim bu iş yerinden. İşe girerken de bunu belirterek girdim. Benim yaşım küçük biliyorsunuz yüksek lisansa başlayacağım. Ben aradaki zamanı doldurmak için girmiştim bu işe. Alanımla alakasız bir iş tamamen.

Sadece haftasonu olsa daha iyi, saat kaçta uyuduğum, kendi kişisel telefonumu eline sormadan alıp bir şeyler yapması vs. Bugün ingilizce bir metinle alakalı bir şeyleri yapamadılar ve yapamıyoruz anlamıyoruz diyorlardı. Benim iyi seviyede İngilizcem var bu arada, biliyor da. Yardımcı olayım dedim '' senin benden iyi İngilizcen olduğunu düşündüren nedir sana?'' dedi.

Bu arada bugüne kadar herhangi bir disiplinsizliğim olmadı. İşe geç kalma, erken çıkma vs. Takmış durumda kafayı :cautious:
Kıskançlık fesatlık her yerde var, amir, patron her ise asla onun yerine geçemeyeceğini bilse de üstünlük kurmaya çalışır özellikle başkaları varken. Yani bazıları öyle işte.
Özel sorulara cevap vermek zorunda değilsiniz ben olsam bunun işimle ilgisini çözemedim mazur görün derim :D
O kadar iyi olsa diğerleri bırakıp gitmezdi.. En iyisi bakımla çıkar yine ne yapmanız gerektiği.

Alakan

Elit Üye
Kıskançlık fesatlık her yerde var, amir, patron her ise asla onun yerine geçemeyeceğini bilse de üstünlük kurmaya çalışır özellikle başkaları varken. Yani bazıları öyle işte.
Özel sorulara cevap vermek zorunda değilsiniz ben olsam bunun işimle ilgisini çözemedim mazur görün derim :D
O kadar iyi olsa diğerleri bırakıp gitmezdi.. En iyisi bakımla çıkar yine ne yapmanız gerektiği.
Akşam ilk işim bakmak olacak buna.

Yemek yerken umarım zehir olur bana zehir ettin diye geçirdim içimden ağzım zehir gibi niye böyle oldu diyor hahaha 😈

Alakan

Elit Üye
Madem baştan orada kalmayı düşünmüyorsunuz bir islem yapabilirsiniz bence.

BSFF yi yine yapın. Kendiniz için.
Şöyle bir plan yaptım. Buraya bağlılığım şu an borç için. Çok yüksek bir meblağ değil iki ayda kapanıyor. Onun için sizin hızlı para işlemini kullanmayı planlıyorum. Borcu kapattıktan sonra burayla direkt ilişkilerimi yok edecek bir işlem yapacağım ki yok bırakmam etmem diyemesin. Tabii önce bakım şart. Planım böyle

nurumm

Kayıtlı Üye
Varlıkların iki tanesi benden bağımsız etrafımda dolanıyor. Onlarla iş yapmıyorum. Dolanıyorlar fakat zararsızlar. Zaten iş yapacak kapasitede de değiller. Bir tanesi yani asıl iş yaptığım zaten fazlasıyla darlıyor bir şey yapılmadığında o konuda haklısınız.
Peki diğer varlığa iş yaptırırdığınızda istediğinizi alıyor musunuz ? İşle ilgili problemlerim var demişiniz bu konuda yardımcı olmuyor mu ? Yada çözemez mi isteseniz ?

Alakan

Elit Üye
Peki diğer varlığa iş yaptırırdığınızda istediğinizi alıyor musunuz ? İşle ilgili problemlerim var demişiniz bu konuda yardımcı olmuyor mu ? Yada çözemez mi isteseniz ?
O şiddet yanlısı olarak çözer. Birileri çok canımı sıkıp hakkımı yediğinde fiziksel olarak bile zarar veriyor. İstersem çözer ama onun çözeceği sonuç tatlı olmaz işte. Ben daha basit işlemlerle bir şeyler yapmak istiyorum. Kimseye zarar vermeden bu bağlılığı koparmak. Mümkünse kırmadan incitmeden...

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
@Rhea adama cidden yazık olmuş bağlama yüzünden hayattı mahvolmuş
Ekli dosyayı görüntüle 3247
Onlar da iki tatlı lafa süslü havalı egolarını okşayan yalakalara kanmasınlar. Çevrelerinde cer çöp tutmasınlar millete hava atmak bak kadınlar peşimden koşuyor bende iş var demek için her gel gel diyene gitmesinler. Biraz seçici olsunlar iradeli davransinlar. Kafasına silah mı dayamış zorla mı yanında tutmuş.
Sen bilmiyormuydun o kadınla gününü gün etmeyi bak nasıl direndin prensiplerinden ödün vermeden. Her haltı yiyor ama güzel kadın fiziği düzgün ben bunla yer içer gezelim demedin. Onlar da iradeli davransın yemesinler cingöz yalanlarını yoksa çıkar işte acısı böyle.

emre0654

Kayıtlı Üye
Onlar da iki tatlı lafa süslü havalı egolarını okşayan yalakalara kanmasınlar. Çevrelerinde cer çöp tutmasınlar millete hava atmak bak kadınlar peşimden koşuyor bende iş var demek için her gel gel diyene gitmesinler. Biraz seçici olsunlar iradeli davransinlar. Kafasına silah mı dayamış zorla mı yanında tutmuş.
Sen bilmiyormuydun o kadınla gününü gün etmeyi bak nasıl direndin prensiplerinden ödün vermeden. Her haltı yiyor ama güzel kadın fiziği düzgün ben bunla yer içer gezelim demedin. Onlar da iradeli davransın yemesinler cingöz yalanlarını yoksa çıkar işte acısı böyle.
Bir insanda en önemli şey karakter. Yaş, dış görünüş vs bu tarz şeyler bir şekilde aşılır içinde aşk, sevgi gibi duygularla beraber iki insanda da dürüstlük olgusu gelişmiş olduğu sürece. Mesela benim cingöz gerçekten bundan sonra dürüstlük kavramını gerçekten uygulayacak birisi bile olsa onun tek bir kelimesine dahi inanmam artık. İnsanlar adını bir kez kirletince, temizlemesi imkansıza yakın hal alıyor, güven duygusu bitmiş oluyor.

Absoluta Virtute

Elit Üye
onun çözeceği sonuç tatlı olmaz işte.
Belki bu yüzden anlaşmazlık yaşıyorsunuz. Belki de yalan dediği buydu.
Ben benimkine bu konuda tek sınır koydum. Sevdiklerime dokunma! Onnlar dışındaki beni üzenlere ne olacağı merak etmiyorum bile. O da bana sormadan direk fırlar gider. Bı tek işlem geldiğinde, beni uyarıp, bekler. O işlemi alıp, sahibine götürmek için.

Alakan

Elit Üye
Belki bu yüzden anlaşmazlık yaşıyorsunuz. Belki de yalan dediği buydu.
Ben benimkine bu konuda tek sınır koydum. Sevdiklerime dokunma! Onnlar dışındaki beni üzenlere ne olacağı merak etmiyorum bile. O da bana sormadan direk fırlar gider. Bı tek işlem geldiğinde, beni uyarıp, bekler. O işlemi alıp, sahibine götürmek için.
Bu açıdan hiç düşünmemiştim Sayın Absoluta, haklısınız olabilir.

createtherules

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute nekromansi çalışıyor biliyoruz. Muhtemelen koruyucu varlık ile anlaşması bildiğimizden çok farklıdır. Ona pat diye girilmeyeceğini biliyorum. Ama sakıncası yoksa @Alakan 'ın yolunu merak ettim. Altın Şafak'ın öğretilerine yakınsınız galiba. Bunlardan edinmek ve feshetmek için pratik yapmadım.Gerek olacağını da düşünmemiştim. Ancak sabah inatçı olanı kovmak için daha güçlü bir yardımcı tutmaktan bahsetmiştiniz. Kanunların holistik olduğuna inanıyorum bu yüzden her ekolden uygulamaya alışıyorum. Bununla ilgili ritüelleri incelemek isterim

Alakan

Elit Üye
@Absoluta Virtute nekromansi çalışıyor biliyoruz. Muhtemelen koruyucu varlık ile anlaşması bildiğimizden çok farklıdır. Ona pat diye girilmeyeceğini biliyorum. Ama sakıncası yoksa @Alakan 'ın yolunu merak ettim. Altın Şafak'ın öğretilerine yakınsınız galiba. Bunlardan edinmek ve feshetmek için pratik yapmadım.Gerek olacağını da düşünmemiştim. Ancak sabah inatçı olanı kovmak için daha güçlü bir yardımcı tutmaktan bahsetmiştiniz. Kanunların holistik olduğuna inanıyorum bu yüzden her ekolden uygulamaya alışıyorum. Bununla ilgili ritüelleri incelemek isterim
Benim de katı surette takip ettiğim bir ekol yok ama Altın Şafak konusunda haklısınız. Tesadüfen tanıştığım biri bu ekolü takip ediyordu uzun yıllardır. O bana yardımcı olmuştu sıkıntılı bir dönemimde. Hem bana yönelik çalışmaları oldu hem de öğretti. Enerjiyi ve kendimi en iyi hissettiğim ritüeller bu ritüeller oluyor.

Bu konuda davet ritüelleri var. Özel varlıklar için uygulanan davetler farklı ve kaynaklardan edinebileceğiniz bilgiler eksik. Bilen birinin öğretmesi gerekiyor. Bir de tek kişinin enerjisi yeterli olmuyor. Genellikle başkası ile veya grupça çalışılıyor o ritüellerde.

Bireysel olarak yapabileceğiniz davet ritüeli mevcut biraz araştırma ile bulursunuz fakat gelen varlığın ne olacağını, ne isteyeceğini bilemem. Eğer bu ekolden yapacaksanız tavsiyem öncesinde açılış ve kapanış ritüellerine çok iyi çalışın. Davet sırasında bir karışıklık meydana gelmesin. Çeşitli seslenmeler ve fiziksel hareketler olduğu için çokça pratik yapılmadığında eksiklik veya yanlışlık olabiliyor. Daveti sonraki zamanlarda gerçekleştirirsiniz. Altın Şafak'ın günlük ritüellerini YouTube üzerinden bulabilirsiniz. Oradan inceleyin. En azından seslere ve hareketlere aşinalık oluşur. Pratik yapma imkanı bulursunuz.

Davet konusu burada yasak diye biliyorum. O yüzden açıkça yazmayacağım. Sadece ritüelleri incelerseniz yönler ve elementler mühim. Hangi elementten istiyorsanız çemberde o yönde ve o elementi güçlendirin. En azından gelecek olanı daraltırsınız. Umarım bu kısmı anlatabilmişimdir.

Bir de sırf amacınızın bu olmamasına özen gösterin. Günlük ritüellere çalışırken enerjiyi hissedeceksiniz. O enerjiye kendinizi kelimenin tam anlamıyla adamanız, bütünleşmeniz gerekiyor. Ritüeller hariç başka pratikler de var yazma çalışmaları gibi. Bu tamamen majisyenin kendini keşfetmesine yönelik. Bunları zaten uyguluyorsunuzdur diye düşünüyorum. Yine de fırsat bulursam derleyip konu açarım burada, söz vermeyeyim.

Son olarak bu pratikler de boşa zaman kaybı diye düşünmeyin çünkü size hem koruma sağlayacak hem de enerji seviyenizi yükseltip ihtiyacınız olan enerjileri sizde toplayacak. Siz doğru ve düzenli bir şekilde uyguladıkça sizi rahatsız eden o varlık uzaklaşacak.

createtherules

Kayıtlı Üye
Çok detaylı açıklamışsınız teşekkür ederim. Benim de aklımdaki soru işareti isimlerin telaffuzu hakkındaydı. Videoların bulunması iyi oldu. Elementlere zaten çalışıyordum ve birlikte bunları da toparlayacağım.

Absoluta Virtute

Elit Üye
Ancak sabah inatçı olanı kovmak için daha güçlü bir yardımcı tutmaktan bahsetmiştiniz
Ben bu konuda aslında çok şanslıyım. Daha yolun başında ben rehber varlık edindim, ya da o beni edindi :) . Benim koruyucu varlık onun hediyesi. Hiç sorun çıkarmadı bana.
Fakat ben bu varlığı sadece koruma için tutuyorum. İşleri ölülere yaptırırım. O yüzden bir varlık aracılığıyla başka varlığı nasıl kovulur hiç araştırmadım. İlgilenmedim. Ben başka insanların musallatlari kendim kovuyorum .
Bunu rituelsiz astralden yapıyorum.