SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Son zamanlarda abimin bana yap dediği şeyler var fakat ben istemediğim için yapmadım küçük mevzular aslında, o da bana madem ki beni artık umursamıyorsun sana daha fazla akıl veremem ayrılalım ve kendi hayatına bak dedi.
İstemiyorsan sakın yapma, her zaman kalbinin sesine kulak vermelisin. Bırak abinin aklı kendisine kalsın. Sen bağımsız bir bireysin. İnsan her zaman kendisi hakkındaki kararları, kendi akıl mantık vicdan tecrübe ve sezgileriyle, kalbinin sesi ve içgüdülerinin, melekelerinin ve meleklerinin yönlendirmesiyle kendisi almalıdır. Abinle aynı rehberleri veya aynı yolu paylasmiyorsun. Başkalarının aklına uyarsan, bu anne baba bile olsa sonunda büyük pişman olabilirsin. Bkz. Anne babalarin çocukları meslek seçiminde hemen her zaman yanlış yönlendirmesi.

Seçimlerinde başarılar. ✌️😎

emre0654

Kayıtlı Üye
Bazı şeyler geride bırakılmalı. İlerlemek için...
Ben daha yolun başında sayılırım sizin kadar tecrübe sahibi değilim. O yüzden dediklerinizde haklısınız. Mesela Urum ile büyü bozma çalışması yaparken o da enerji gönderiyordu sanırım bir şeyler dokunuyor hissi veriyordu fakat o tecrübeli olduğu için enerjiyi doğru şekilde kullanmasını biliyor, siz de biliyorsunuzdur.

emre0654

Kayıtlı Üye
İstemiyorsan sakın yapma, her zaman kalbinin sesine kulak vermelisin. Bırak abinin aklı kendisine kalsın. Sen bağımsız bir bireysin. İnsan her zaman kendisi hakkındaki kararları, kendi akıl mantık vicdan tecrübe ve sezgileriyle, kalbinin sesi ve içgüdülerinin, melekelerinin ve meleklerinin yönlendirmesiyle kendisi almalıdır. Abinle aynı rehberleri veya aynı yolu paylasmiyorsun. Başkalarının aklına uyarsan, bu anne baba bile olsa sonunda büyük pişman olabilirsin. Bkz. Anne babalarin çocukları meslek seçiminde hemen her zaman yanlış yönlendirmesi.

Seçimlerinde başarılar. ✌️😎
Yıllardır beraber yaşıyoruz, 12 yaşında annem öldü, babam ile aramız kötüydü konuşmazdık babam da 3 sene önce öldü. Bugüne kadar da hep yanımdaydı direk yüzüne karşı yapmam etmem demek olmuyor vicdani olarak.

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı

Alakan

Elit Üye
Etrafınızda eşya bozacak kapasitede olabilirler. Bir de sık sık hastalandığınıza göre enerjiniz çökmüş. O iki taneden ben olsam kurtulurdum.
Sizinkiler neden bunlara müsade ediyorlar da anlamadım.
Koruyucu varlık köpek gibi, eğitmek gerekiyor.
Eskiden dolaştırmıyordu, davranışları hırçınlaştı benim yalan söylediğimi fakat benim bu yalanımı affettiğini iddia ediyor. (bıraktığım dönemden kaynaklı) Halbuki o dönem ben bana yapılan işlemi temizlemiştim ve biliyorsunuz işlemler temizlense de o ruhsal süreci toparlamak gerekiyor, eskisi gibi olmuyor toparlamadan. Yani kısaca sen eksik yaptın ben de eksik yapıyorum diyor bana. Başka bir mevzu daha var anlaşma dışında olan onu buraya yazmayayım.

Bir süre de bizim gibi olan başka arkadaşlarımı ziyaret etti. Onlar da ben gönderiyorum sandılar. Neredeyse aram bozulacaktı. O konuda anlaşmaya vardık neyse ki.

Diğer ikisini göndereyim, haklılık payınız vardır siz söylediğinize göre.

Absoluta Virtute

Elit Üye
Diğer ikisini göndereyim, haklılık payınız vardır siz söylediğinize göre.
Sizinkilere de fazla yüz vermiyorsunuz. Size işlem yapıldığında onlar ne okuyediler? diye sormalısınız bu bir. Bu şekilde davranmaya devam ederlerse , onları dörtyol ağızına götürüp bırakacağınızı söyleyin. Ve kendinize başka varlık alacağınızı.
Nasıl anlaşma var aranızda bilmiyorum, ama en baştan onlar sizi koruyamamislar. Anlaşmada sizi korumak vardı herhalde.