SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

Retro

Kayıtlı Üye
Sayın Retro o anlamda bağlamadan bahsetmiyor kişi sevgi celbinden bahsediyor.

Bana da saçma geldi sevgi niyetine yapıldıysa. Konseptler çok farklı, zıt bile değiller, tam anlamı ile alakasızlar.

Belki başkasına gitmesin diye tüm kısmetleri kapatılır ama yine celbi yapan kişiye karşı bir bağlılık oluşmaz, ondan bahsetmiştim.

Ayetlerdeki lanetleri, bedduaları ve Allahın gazabını belli insanlara uygulamak için yanıp tutuşan, koruma dışı kalsın da yutayım diye fırsat kollayan ve ızdıraplardan beslenen demonlar vardır. Büyük ihtimalle bu da ona benzer bir tuzaklı anlaşmadır. Bu ayeti kullan sana istediğini vereyim mantığı demonların en klasik truva atı tekniğidir. Kutsalını satmayan kimseye sızamazlar çünkü.

İbret alınması gereken bir ayetle aşık etmeye kalkışmak , kendine müslüman diyen birini birkaç suçtan aynı anda kıstırarak yargılar. Cahillik, inkar, şirk, gaflet, ikiyüzlülük gibi. Anında blokaj iner ve muhakeme yeraltı algılama moduna geçer. şeytanlar bir anda beyinde iktidara gelirler.

Son düzenleme:

business woman

Kayıtlı Üye
Soru açıp sayfayı kirletmek istemedim buraya yazmak istiyorum. 5 dk önce kardeşim elini su şişesine uzattığında tırnağının içine bşy battı. Baktık etrafında bşy yok. Eline ne battığını da bilmiyoruz birşey görünmüyor cam şişe. Normalde kötü de olmaz kan gördüğünde bi sürü kan aktı. Hiç normal gelmedi. Eline batacak hiçbirşey yok tutuşuyla bağırıp kan akmaya başlayışı bir oldu. Bende panik oldum. Sağ el yüzük parmağı. Bir fikriniz var mı? Kardeşim önemli benim için.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Belki başkasına gitmesin diye tüm kısmetleri kapatılır ama yine celbi yapan kişiye karşı bir bağlılık oluşmaz, ondan bahsetmiştim.
Kalp krizinden sonra gidemeyecek artık. O halde sadece karısına bağlı olur. Kadın hem hakkını almış hem bağlamış. İşlem yaradı mı? Yaradı!
Ama..... Kendi etti kendi buldu.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch

emre0654

Kayıtlı Üye
İstediklerinden fazlasını verebilirim üste para da vereyim.. Her türlü kara büyü itinayla yapılır. Her çeşit yalan söylenir; şeytanın aklına gelmeyecekler bile. .4×4 lük plan kurulur, entrika yapılır 🤑🤩🤩 Benimkiler pek marifetli 🤩
Seninki kara büyü uzmanı, benimki de bağlama uzmanı öğretim üyesi olarak atanırlar 😍