seçilmmiş kişi

maceracı

Kayıtlı Üye
İş
Ders,bilgisayarda takılmak,...
arkadaşım bazı güçlerini kullanabiliyor
bir nesneye 30dk. bakıp onu hareket ettirebiliyor hemde hiç yardım almadan ve bilgisi olmadan

S

SoNoL

Tüm yorumları okudum, maceracı arkadaşımız henüz çok yeni mabette. Diğer arkadaşlarımızın yaklaşımları daha sade olabilirdi. Aramıza yeni katılan bir üye sonuç itibarıyle ve buradan anladığım kadarıyla kafasını tam karıştırmışız elbirliğiyle.:rockon:
Sevgili Maceracı, arkadaşınızın yaşadıkları birbirinin devamı olunca gerçek ve hayal birbirine karışmış yada o bağlantıyı net kuramamış olabilir. Anlattıklarınıza bakılacak olursa bir takım yetenekleri olduğunu varsayalım. Kendini geliştirebilir sitede istediği konuda arama yapabilir ve bilgilere erişebilir. Siz buraya onun adına yazdığınız için, üye olamıyorsa bir takım nedenlerden ötürü (yasakları devam ediyorsa) siz buradan edindiğiniz bilgileri ona aktarıp yardımcı olabilirsiniz.

maceracı

Kayıtlı Üye
İş
internetleri yok babası ona geçen sene sebeseden yine 40-460 alırsan internet alıcam dedi ama matematiği kaydırdığı icin birtakım yasaklar konuldu

bendekiben

Elit Üye
Bir arkadaşım var onun başına gelenleri anlatacağım::devil2:
arkdadaşımın evinin kapısı çalınmış evde ders çalışıyormuş (hangi zaman bilmiyorum)gitmiş delikten bakmiş ralığın lambası yanıyormuş(9.katta oturuyor)
kimse yokmuş dün gece bir rüya gördü peygamber efendimizin eşi ona arapça bir kağıt vermiş (ama o arapça okuyamıyor)uyandı saat 3 de (ders çalışmak için) alarm kurduğu telefon çalmış önce titreyen ve kalın bir sesle adam ismini sormuş sonrada böyle:(sen öleceksin sen seçilmiş kişisin) demiş o korkdu.
başına gelen ilk doğa üstü olay değil bir yıl önce o su içmeye kalkmıştı suyunu içtikten sonra bağırma ağlama ve gülme karışık bir ses duymuş pencereden bakınca yukarı doğru tırmanankoca kafalı siyah bir yaratık gördü pencereyi kapattı odasına gitti camı açtı birden yaratık cama doğru sıçrayınca camı hemen kapattmış ve yaratık cama çarpıp düştükten sonra ağlama bağırma arası bir sesle bağırmaya başlamış.:devil2:

İlk başta şunu söyliyim yaratık dediğin varlıklar öyle kapı pencere felan dinlemez onu pencereyi suratına kapatıp sinek gibi yapıştırıp aşağıya fırlatamazsın burda öyle hikayeler dinliyoruz ki bazılarına inanmamak elde değil ama sizin bu hikayenizde bazı eksik taraflar var seçilmiş kişi olmak için birçok özelliğinin olması lazım gelir mesela Peygamberimiz s.a.v. e öyle bir nefis öyle bir ruhaniyet öylebir ilim verilmiştirki milyonların kalbine taht kurmuştur bu öyle basit birşey değildir

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Arkadaşınızın 1 yıldır televizyon yasağı olduğunu söylemişsiniz ve anladığım kadarıyla sürekli ders başarısını arttırması konusunda baskı yapan ve zaman zaman şiddet uygulayan bir babası var(eve gidip tokat attığını söylemişsiniz). Psikolojik açıdan çok zorlayıcı bir ortamda. Uyaran eksikliğinden dolayı zihni böyle hayaller üretiyor olabilir. Belki de arakadaşınız üstündeki baskı9dan çok bunalmıştır ailesinin dikkatini çekmek ve baskıdan kurtulmak için bunları gördüğünü söçylüyordur. Yani ailesi onun seçilmiş olduğuna inanıp yakında öleceğine inanıp iyi davransınlar ve üstündeki yasakları kaldırsınlar diye de yapmış olabilir. Belki babasını aratan da kendisidir ya da bir arkadaşına yaptırmıştır. Belki de cin musallat olmıştur. Her iki durumda da Allah yardımcısı olsun.

maceracı

Kayıtlı Üye
İş
bir kereliğine tokat attı babası oda hafifti
bugün yine rüya görmüş bu sefer kardeşini ana okuluna bıraktıktan sonra
50-100 tane sadece ağzı ve gözleri görünen her tarafı siyah giysili kadınlar öldürmek için kovalamışlar.

janet

Kayıtlı Üye
Hepimiz öneri ve fikirlerini yazıyor, peki sen bizden ne bekliyorsun, arkadaşın için ne yapabiliriz?

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Sayın maceracı bu saçmalığı artık bitirseniz iyi olur! Forumu kirletmekten başka bir şey yapmıyorsunuz..

CadıAdayı

Kayıtlı Üye
Sayın maceracı bu saçmalığı artık bitirseniz iyi olur! Forumu kirletmekten başka bir şey yapmıyorsunuz..
Şimdi buna katılmamak elde değil ama arkadaş yeniyse hevesi kursağında kalacak belki eğlence, dalga amaçlı yazdı, belki üyelerin bilgilerini denetlemek istedi. Gittiği yere kadar gitsin bize de macera oluyor arkadaşının başına gelenler.

moskov

Kayıtlı Üye
Yazım kurallarına biraz dikkat etseniz fena olmaz diye düşünüyorum.. Yazdıklarınızı anlamaya çalışmaktan yoruluyor insan.. Hoş bütün site ile dalga geçer gibi bir haliniz var ama bizde yanlış anlamış olabiliriz. Derdinizi yazmışsınız ama çaresini mi arıyorsunuz yoksa öylesine yazmaktan hoşlanan hayal gücü yüksek ortaokula giden bir çocukmusunuz ben anlayamadım doğrusu.. Yinede anlattıklarının doğru oladuğunu varsayarak arkadaşın için umarım düzelir demek istiyorum.. Sizin yaşlarınızda bu kadar stres sorun böyle şeyler yaşamanıza neden olabilir.. Bir pskolog bu işi halledebilir diye düşünüyorum .. Halledeceğine inanmıyorsanız da kontrol ettirin arkdaşınızı bir şey var mı yokmu öğrenirsiniz ..

janet

Kayıtlı Üye
Bence en iyi çözüm gidip arkadaşının ailesiyle konuşalım ve yasağı kaldırtalım. :D:D:D

demonic

Kayıtlı Üye
arkadaşım bazı güçlerini kullanabiliyor
bir nesneye 30dk. bakıp onu hareket ettirebiliyor hemde hiç yardım almadan ve bilgisi olmadan

zaten bu dediğiniz enerji düzeyi yüksek insanlarda olan bir durum ve sizde belirli çalışmalar yaparak nesneleri hareket ettirebilirsiniz...üzgünüm ama arkadaşınız sanırım size seçilmiş yalanını uydurmuş...

Saprohil

Kayıtlı Üye
Arkadaşın seçilmiş kişi olsaydı bırak nesneyi oynatmayı bulunduğu odadaki her cismi oynatırdı o 30 dk içinde.Bence arkadaşın güzel bir hayal kurmuş ve gerçek zannetmiş.Senin ona gerçekleri anlatıp seçilmiş kişi olmadığına ikna etmen lazım.Yoksa ilerde büyük sorunlar yaşar.

janet

Kayıtlı Üye
Arkadaşın seni çok seviyor demek,bu bilgiler herkese anlatılmaz. Arkadaşın için ne yapabiliriz senin aracılığınla :D Bizden beklediğin nedir :D Yaratıktan kurtulmak istiyorsa, bize gönderebilir :D

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Arkadaşın seni çok seviyor demek,bu bilgiler herkese anlatılmaz. Arkadaşın için ne yapabiliriz senin aracılığınla :D Bizden beklediğin nedir :D Yaratıktan kurtulmak istiyorsa, bize gönderebilir :D

Evet :D Katılıyorum :D