Ruhlarimiz Bizi Varliklardan Korumaz mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AhmetMehmett

Kayıtlı Üye
Herkes korkuyo varliklardan fakat bizim de ruhlarimiz var onlar bizi nasil olur da koruyamaz?
Inlerle cinlerle cok ilgilendim iletisime gecmeye calistim. Cok farkli bi yontemle basardim ve pisman oldum.
Yakin zamanda posesyona ugradim bi sure ruh sagligim acisindan hastaneye yatirdilar. Simdi iyi sayilirim fakat hala obsesyona ugradigim sesler duydugum zamanlar oluyor. Geceleri uyuyamiyorum. Tam dalcakken bedenim nefes almayi unutuyor bi irkilme geliyor ve beni bu durum uyutmuyor. Ne yapmaliyim?

Maksimilyanus

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Enerjinizi, pozitif yönde artırmayı bilirseniz,kendinizi, yani ruhunuzu güçlendirebilirsiniz.Varlıklar insanların zayıf yönlerinden faydalanırlar.Enerjinizin düşmesi ile daha da savunmasız hale gelebilirsiniz.İnançlarınız ne ise ve bildiğiniz ve inandığınız ne ise ruhen ve bedenen enerjinizi artırabilirsiniz.Ben müslüman olduğum için kendi dinim ve inancım üzerine koruma yaparım.Siz veya bir başkasıda,kendi inançlarına göre koruma yapabilir.Önemli olan inandığımızın sonuçlarının ne olduğudur.Doğrunun doğruluğunu görmek ne güzeldir.

ALLAH sıkıntı da olanlara selamet versin...

albus

Kayıtlı Üye
hayır korumaz.
koruyacak olan belli.

mysen13

Kayıtlı Üye
Cinlerle iletisime gectiniz ve vazgectim demissiniz peki onlar sizden vazgectiler mi ? Yasadiginiz sorunlarin onlardan oldugunu dusunuyorum . Eger Hala sizle ugrasiyorlarsa bunlarin sizden alinmali ve koruma yapilmali .
Inancinizin islam oldugunu varsayarak :
"Lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm , Nas, felak ,ayetel kursi , cin suresi " Cinlere karsi etkilidir ve sitede de oldukca bilgi mevcut ..
Sevgiyle

velSncs

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Ruhlarımız tabi ki bizleri koruyabilir. Ve en önemlisi de kendimize olan inancımız. Başka şeylere kulak asmayın lütfen kendinize inanın yeterli olacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...