Yalvarırım yardımcı olun nolursunuz

090909

Kayıtlı Üye
@090909 Yazınızda sürekli beni anımsatacak şeyler yazıyor demişsiniz, böyle bir düşünceniz varsa kendisine sormanız çok daha sağlıklı olmaz mı? Eğer düşündüğünüz gibi bir şey yok ise anılara saygı duyarak içinizde büyüttüğünüz sevgiyi özgür bırakmanız daha iyi olacaktır. Çünkü kız dediği gibi limanları çoktan yaktıysa, onu geri döndürmeye çalışmak doğanın akışı gereği yanlıştır. Geri dönse bile daha çok kaos çıkar, çünkü bir insan ilişkinin neden bittiğini hatırlayacak kadar kör olamaz, orada doğal olmayan bir karmaşa vardır. Yaşınızın genç olmasından, hayatın bir kişiden ibaret olmadığından bahsetmiyorum diye. Aşkınız platoniğe döndüğü için size bu kadar tehlikeli hissettiriyor. Dediğim gibi bu döngüden çıkmanın yolu karşınızdaki insanla konuşmak ve bunun sonuçlarını olgun bir insan olarak kabul etmek. Negatif negatifi doğurur, sözlerinizi buna göre seçin.
Cevabınız için minnettarım hocam. Hocam kızla konuşmuştum..yani yaklaşık 1 ay önce fakat kız bambaşka değişmiş. Beni tanımıyor resmen. :(

090909

Kayıtlı Üye
Öylesin.

Şu takıntılarınızı cebinize çakıl taşı gibi doldurup soluğu forumda almaktan bıkmadınız. Bağlayacakmış.. Yazım şekline bir bak '' yaaa hocam yaaaaa yaağğğğğ '' ciddiyete alınabilecek bir damla terin yok gelmiş burada bağlama istiyorsun.

İntiharın eşiğindeymiş. Zihnini kullanış biçimine bir bak bakalım. Kendini, demagoji ile istediğine ulaşabilecek vasıfta görürken ; bunca insanı, bu vasfı yedirebilecek akılsızlıkta görüyor olmana hayretle bakıyorum. İsteklerini kamçıyla alamazsın.
Bir insanın içinde bulunduğu psikolojik durumu tam anlamıyla anlamadan onu yadirgamayi neden düşünüyorsunuz. Eyvallah düşüncelerime karsiysaniz bunu diğer arkadaşlar gibi daha hoş bir şekilde ifade edebilirsiniz diye düşünüyorum. Bir insana ders vermek yerine önce o dersi almak gerek o dersi nasıl vereceğini bilmek gerek. Ve en son aşamada ise ders verilir. Sen ilk iki aşamayı atlamışsın direk ders vermeye kalkışmışsin. Sana tavsiyem diğer aşamalara da bakmalısın¿¿¿

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Bir insana ders vermek yerine önce o dersi almak gerek o dersi nasıl vereceğini bilmek gerek. Ve en son aşamada ise ders verilir.
Bende süreç sondan başa işliyor.

İşinize gelmeyince ders veriyor oluyorsunuz. Dönüp yazınızı okuyun en baştan. Kişi ne ile gelirse cevabını ona göre alır. Bağlama yerine, çıkmazdayım dediniz de biz mi yardım etmedik ? Psikolojik destek önerisine dalga geçmeyin diyen siz değil misiniz ?

Siz direk bencilce isteklerle bir başkasının iradesine kasti harekette bulunuyorsunuz. Beni yargılamadan önce kendinizi yargılayın.

Size 3 yılını vermiş bir bireyi kukla diye cebinizde taşımanız ne güzel istek öyle değil mi ?
Bir de intihar demişsiniz. Çileden çıkmamak ne mümkün ?

090909

Kayıtlı Üye

İşinize gelmeyince ders veriyor oluyorsunuz. Dönüp yazınızı okuyun en baştan. Kişi ne ile gelirse cevabını ona göre alır. Bağlama yerine, çıkmazdayım dediniz de biz mi yardım etmedik ? Psikolojik destek önerisine dalga geçmeyin diyen siz değil misiniz ?

Siz direk bencilce isteklerle bir başkasının iradesine kasti harekette bulunuyorsunuz. Beni yargılamadan önce kendinizi yargılayın.

Size 3 yılını vermiş bir bireyi kukla diye cebinizde taşımanız ne güzel istek öyle değil mi ?
Bir de intihar demişsiniz. Çileden çıkmamak ne mümkü

Bir de intihar demişsiniz. Çileden çıkmamak ne mümkün ?
Vala ne diyeyim ki sana o kadar acizim ki farkındayım şuan yazınıza cevap versem daha da uzar gider. Ne diyeyim ki Rabbim yaşadığımı yaşatsın sana. Demekten başka çare bırakmıyorsunuz. Kendiniz yaşayıp görün bakalım nasıl bişey bu ¿

Hyacinth

Kayıtlı Üye
Allah razı olsun sizden. Gerçekten çok güzel ders verdiniz. Biliyorum gerçekten bı kızın kalbine girebilmek için hem bu dünyami hem de ahiretimi yakabilirdim. Ama hocam ne bileyim valaha uzun süredir gelmesini bekliyorum. Ne bilim işte çok sevmiştim. E bakıyorum gelmiyor. Yani aklıma böyle şeytani işler geldi napayım. Rabbim yardımcın olsun gerçekten cok zor durumdayım. Hocam bide sonda demişsiniz ya " ÇARESİZ KALMAYACAKSINIZ. MERAK ETMEYİN, GECENİN KARANLIĞINI ATLATİN BEKLEYİN,,, GUNES DOĞACAK. " Hocam bu cümleniz bana çok umut veriyor. Hocam bunu biraz daha açabilir misiniz acaba. Çünkü ben kendim farklı anlamlar yüklerim boş umutlar beslerim. Biraz açmanızı rica edeceğim. Allah razı olsun sizden 🙏
Sizin o çaldığınız kapı, kendi kapınız. Rab insanlara hiçbir yere sığmadığını ancak yarattığının kalbine sığdığını öğretti. Ondan sevgi beklediniz, onu hayatınızın merkezine koydunuz ve sonra onun seyri etrafında döndünüz. Zikrettiniz. Yalvardınız ve yakardınız ki sevgili dönsün! Görüyor musunuz kalbininize koyduğunuzun size neler yaptırdığını?
"Beni sev! Beni sev! Huzur bulayım! Tek istediğim biraz huzur!"

Hayır, öğreniyorsunuz. Bu bir yolculuk. Gençsiniz. Onun için diyorum ki, ondan beklediğiniz sevgi bunca zaman kendinizi sevmeyi beklemenizin aynasıydı. İşte bu yüzden kızcağızı özgür bırakın, uçsun göğe.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Neden düzdümdüz davranıp sorunları açıkça masaya yatırıp çözmek yerine arkadan iş çevirmek istiyorsunuz..
Tanımıyorsa kimbilir ne yaptınız da tanıdığına pişman ettiniz.
Maji ortaya çıktı yiğitlik öldü. Herkes birbirine büyü yapar hale geldi. Büyüyle gelen büyüyle gider. Büyüyle etki alınıp yönetilecek kadar zayıf karakterli iradesiz biriyse yarın başkası büyü yapsa ona gider. Nerden tutsan elinde kalıyor.
Siz sağlıklı ilişkileri olanlardan tavsiye isteyin büyücülerden değil.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Sağlıklı ilişkiler kısmının altını çizmek istiyorum bu arada. Sorsan bir çok kişinin erkek arkadaşı kız arkadaşı var ama gözler cin gibi hep daha iyisini aranıyorlar daha paralı daha enayi daha güzel daha seksi daha eğlenceli kenarda yedekler... Bla Bla Bla..
Düzgün karakterli, birbirine gerçekten bağlı olan samimi insanların ilişkilerinden ders al.

ezgicik

Kayıtlı Üye
Merhabalar. Hepinize sağlıklı mutlu günler diliyorum. Arkadaşlar ben çok çok zor durumdayım. Lütfen yardımcı olun bana. Birçok kapıya gittim fakat çare bulamadım. Lütfen yardımcı olun hocalarım. Arkadaşlar ben bı kızı seviyordum. 3 yıldır birlikteydik. Çok anlaşıyorduk. Çok iyiydik. Haramdan uzak bir ilişkimiz vardı. Gerçekten de çok çok kişinin işaret ettiği bir ilişkimiz vardı. Yani herkes resmen bizi kıskanıyordu. Neyse hocalarım sonrasında bu yaz kızla çok gereksiz konular yüzünden hafif bı tartıştık. Hatta şuan neden ayrıldığımızı bile hatırlamıyorum neredeyse yani o kadar gereksiz biseydi. Arkadaşlar sonra kız beni bırakıp gitti ya . Geçen 3 yılı gözünün önüne getirdim, o kadar yaşadığımız güzel günleri gözlerinin önüne getirdim fakat yok. Kız resmen bana bian düşman oldu sanki ya. Ben tabi o ara şok oldum. Çünkü biz yani daha önce de çok daha büyük tartışmalar yapmıştık. Fakat birbirimizi çok sevdiğimiz için yine gelmiştik vir araya. Ama bu sefer kız yani resmen birebir değişti. Gerçekten de ben kaldıramadim ya kabullenemedim. Neyse Arkadaşlar Arkadaşlar yani 3 yıllık ilişkimiz resmen bitti. Sonrasında kıza yazdım neden gelmiyorsun diye falan kız yok ben daha ilk günden bitirdim. Lütfen sen de yoluna bak. Dedi. Yani arkadaşlar şuan yaklaşık 1 yıl geçti. Bilmiyorum kızda sürekli bir hareketlilik var. Sürekli beni anımsatacak şeyler yazıyor falan filan Instagram hikayesine yada watsaba. Fakat gelmiyor arkadaş. 1 yıl geçti resmen ya. Ben kıza aşığım nefesim o benim. Her gece yatarken onu düşünerek uyuyorum. Sabah ilk kalktığımda ilk waatsaba bakıyorum belki yazmıştır diye ama yok. Arkadaşlar vallaha ben 5 defa kendimi intihardan çevirdim zar zor. Ama gerçekten dayanamıyorum ya. Lütfen yardımcı olun ya. Lütfen bana bir çare bulun arkadaşlar. Yalvarırım beni bu dertten kurtarın ya. Biliyorum büyü yapmanın cezası nasıl bişey olacağını biliyorum. Fakat ben bunu bile göze alıyorum. Yeter ki gelsin sadece bunu istiyorum. Size nefes veren yaratıcının üzerine yemmin ederim ki kıza varya asla bir kötü yaklaşımım olmadı olmaz da. Ben onu sadece gerçekten saf bir sevgi ile sevdim. Onu ömrümün sonuna kadar prensesim yapmak istiyorum. Belki şuan bunu okuyan der bu ergen falandir yada ne bilim sadece bir heves diyebilirsiniz. Fakat yok arkadaşlar. 23 yaşındayız. Arkadaşlar lütfen biri beni bu dertten kurtarsın ya nolursunuz ya nolursunuz. Daha önceki yorumlarda bazı hocalarımız direk büyünün nasıl yapılacağını söylemişler. Fakat bulunduğum yerde o malzemeleri bulmam imkansız. Lütfen bana yardımcı olun ya nolursunuz.
Büyüye maruz kalmış biriyim. Sen seni sevsin diye yaparken sevdiğin kişinin hayatını, sağlığını mahvetmek istiyosan buyur yap. Tabi bunun sanada dönüşü olacak belki sonra itiraf etmek zorunda bile kalıcaksın yaptığını ama bozulmucak. Bunun yerine güzel bi dille ona onu ne kadar sevdiğini anlatabilirsin. Dönmezse demek ki sevgisi bitmiştir. Kimse kimseyi bir ömür boyu sevecek diye bir kural yok! Çok büyük aşkla evlenenler bile ayrılıyor.
Ben beni çok seven!!!! kişinin yaptığı büyüden az çekmedim. O Hırsının kurbanı oldu bende onun. Aynı şekild ebaşka bi arkadaşım tonla para verip büyü yaptırdı. Sonuç hem kendi hayatı hem büyü yaptırdığı işinin hayatı alt üst oldu. Yapmayın yapmayın yapmayın. Kimsenin özgür iradesine müdahale etmeyin.

emre0654

Kayıtlı Üye
Büyünün çok ciddi sonuçları oluyor. Büyü ile bir insana karşı aşk duygusu oluşturmak elbette mümkündür fakat bir o kadar da karşı tarafa aşırı derecede psikolojik rahatsızlık veriyor. Bunun sonucunda psikolojik bunalıma girip evden çıkamayacak hale gelebilir. Kısacası büyü yapmanı kesinlikle tavsiye etmem..

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Cevabınız için minnettarım hocam. Hocam kızla konuşmuştum..yani yaklaşık 1 ay önce fakat kız bambaşka değişmiş. Beni tanımıyor resmen. :(
Seni tanımıyorsa ya senden iyice soğumuştur ya da hayatında başka biri vardır.

Diğer bir seçenek, ailesi seni istemiyordur, o da ailesini tercih etmiştir.

Büyü yaptırmanı tavsiye etmem. Bizim bi arkadaş vardı, oğlanın tekine büyü yaptırıyordu. Etkili olsun diye kendi de büyücüden öğrendiği bir takım işlemler yapıyordu sanırım (benden saklıyordu ama ben o tür şeyleri tasvip etmediğim için, bu yüzden neler yaptığını bilmiyorum) neticede büyücü ve kızın yaptığı işlemlerin Oğlan üzerinde hiçbir etkisi olmadı ama kız sara hastalığına yakalandı kısa süreli büyücülük deneyiminden sonra ve hayatının geri kalanını bu hastalıkla geçirecek. (Hastalığının yaptığı işlemlerle ilgili oldugunu düşünüyor kendisi, büyücünün başını bayağı bir ekşitti hatta o zaman, vardır bir bildiği, ben ayrıntıları bilmiyorum ama internette de okumuştum benzer şeyler) hastalığının Zorluklarını anlatmama gerek yok sanırım ama artık aşk meşk düşünmüyor, kimseyle evlenmeye de niyeti yok evde kaldı bile, hatırladığım kadarıyla en son tek derdi ansızdan bayılınca başını bir yere çarpıp ölmemek ve sokakta bayılmamaktı.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
kız sara hastalığına yakalandı kısa süreli büyücülük deneyiminden sonra
İlginç evet bu tür olaylar yaşanabiliyor ama benim bildiklerim işinin ehli tipler kendileri majisyen.. büyücülerden destek alıyorlardır arada belki. minik sorunlar olabiliyor tabi yaptıkları büyüleri karşı taraf öğreniyor, başkaları büyülerini bozuyor filan..
Bağlama büyüleri etkili oluyor aslında gerçek sevgi aşk olmuyor mağdur (kurban, keriz, saf kişi) o kişiye yönelim duruyor ona bağlı oluyor yani efendi-köle ilişkisi oluyor, isteklerini yerine getiriyor. Başka tür ilişkiler değil aşk ilişkisi yaşamak isteyen bağlama büyüsünden uzak dursun farklı konularda getirisi olabilir ama sevgi dahil buna.

Ori

Kayıtlı Üye
Kız arkadaşım değişiyor değil, kız arkadaşım büyüyor demelisin. Yaşın 23 olmasına rağmen çok çocuksusun. Kız arkadaşının da senden ayrılma sebebi muhtemelen budur. Büyüdükçe ve geliştikçe geride kalanlar daima yarı yolda kalır. Umarım sevgilinle eşdeğer açıdan gelişim gösterebilirsin. Böylece anlaşabilirsiniz.

outfall

Kayıtlı Üye
İnsan kendini bu kadar düşürmemeli. Başkasını bulmuştur, kasma next de.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
aslında anlatım şekli sorunun kaynağını gösteriyor.

Bir kız
Bu kız
Ciddi bir ötekileştirme var. Sevgi sözcüğü ya da sahiplenme içeren bir ifade yok sevgilisinden ya da eski sevgilisinden bahsederken. Bilinçaltının dışa vurumu. Acaba 3 senelik ilişkimiz boyunca küçük ya da önemsiz gördüğünüz sahiplenmeme aşk aşk gibi yaşama vb benzer durumlar birikmiş ve kişi bunu dışa vurmuş olabilir mi. Bardağın dökülen suyun taşması için önce sınır noktasına ulaşması lazım. Yani birden bir olmuyor bazı şeyler sınır noktasına ulaşıyor

090909

Kayıtlı Üye
aslında anlatım şekli sorunun kaynağını gösteriyor.

Bir kız
Bu kız
Ciddi bir ötekileştirme var. Sevgi sözcüğü ya da sahiplenme içeren bir ifade yok sevgilisinden ya da eski sevgilisinden bahsederken. Bilinçaltının dışa vurumu. Acaba 3 senelik ilişkimiz boyunca küçük ya da önemsiz gördüğünüz sahiplenmeme aşk aşk gibi yaşama vb benzer durumlar birikmiş ve kişi bunu dışa vurmuş olabilir mi. Bardağın dökülen suyun taşması için önce sınır noktasına ulaşması lazım. Yani birden bir olmuyor bazı şeyler sınır noktasına ulaşıyor
Hocam ne önerirsiniz bu durumda. Lütfen yardımcı olsanız