Psişik yetenekleri geliştirme

minormemo

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar mesela ben kaşık bükmek istiyorum ya. Kaşık bükebilmek için önce psi wheelde usta olmam kaşık bükmemi kolaylaştırır mı? ondan sonra daha büyük cisimleri oynatmama falan . ya da telekinezi yeteneğimi nasıl geliştirebilirim? Teşekkürler...

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Arkadaşlar mesela ben kaşık bükmek istiyorum ya. Kaşık bükebilmek için önce psi wheelde usta olmam kaşık bükmemi kolaylaştırır mı? ondan sonra daha büyük cisimleri oynatmama falan . ya da telekinezi yeteneğimi nasıl geliştirebilirim? Teşekkürler...

Kaşık bükmek için evrenle bir hale gelebilmek, cisimlerle bir bütün olabilmeyi deneyimlemeniz gerekir. Düşünmek, zihinde canlandırmak yeterli değildir. Gerçekten hissetmek, o hali yaşamak gerekir. Bu da sanıldığı kadar kolay değildir. İnternette izlediklerinizin çoğu kandırmaca veya illizyondur.

o kadar kolay olsa herkes yapar, yoga üstadları veya spiritüel olarak çok gelişmiş kişiler yapabilir. Ancak zaten manevi alemde gelişmiş kişilerde o hissi yaşasalar bile egolarını dönüştürdüklerinden ve hiçlik mertebesine ulaştıklarından bu tip gösterilerle uğraşmazlar.

Anlayacağınız kaşık bükmek o kadar kolay yapılacak bir şey değildir.

Telekinezinin çeşitleri ve yöntemleri sitede mevcuttur, soru şeklinde konular açmadan önce forumlarda biraz araştırma yapınız.

FerdeLance

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ben direk psi-wheel den başlayıp, kaşık bükmeye çalışmadan önce farkındalık uygulamadığım için pişmanım. Zaman kaybettiğimi düşünüyorum. Benim görüşürüm en önemlisi önce kendinizin farkında olmak. Uyguladınız mı diye sorarsanız hayır henüz değil ama daha fazla ertelemeyeceğim.