psişik güçleri olan biri bana ulaşabilir mi

nest

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Psişik yeteneği olan nazar büyü gibi şeylerden anlayan biri bana ulaşabilir mi çok önemli

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Doğru yerdesiniz. Buyur anlatın.
Özel yazışma kapalı bu forumda.

nest

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Öncelikle merhaba ilginiz için teşekkür ederim sağlık olsun iş güç olsun ilişki olsun hiçbirşeyim düzgün gitmiyor. Nazar büyü gibi şeylerden şüpheleniyorum bu konuda bana yardım edebilecek biri var mı şimdiden teşekkür ederim

nest

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
ilginiz için teşekkür ederim sitenin tam adresini alabilir miyim farklı farklı şeyler çıkıyor

Dolunays

Moderator
ilginiz için teşekkür ederim sitenin tam adresini alabilir miyim farklı farklı şeyler çıkıyor

nest

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
tekrar merhaba urum bey dönüş yapmadı burdan büyü nazar vb gibi şeylerden anlayan biri benimle iletişime geçebilir mi

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
tekrar merhaba urum bey dönüş yapmadı burdan büyü nazar vb gibi şeylerden anlayan biri benimle iletişime geçebilir mi
Üyeler arası iletişim yasak site içi yani.. ama astralde gelip kontrol edebilen vardır eminim cinlerle çalışanlar çok daha fazlasını yapıyor ;)

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
nasıl yani anlamadım
DM kapalı, burası da parapsikoloji platformu çok farklı şeyler yapabilenler var, zaten varlıklarla çalışanlar pek çok şey yapabiliyor adını bilmedikleri kişilere büyü yapabilenler var tabi cinler vb varlıklar işlerini kolaylaştırıyor, daha açık nasıl anlatayım 🤷‍♀️

nest

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
anladım teşekkür ederim bende psişik yetenekler var ama bilinçli şekilde kullanamıyorum durugörü 6.his rüyada olacağı görme şeklinde bu aralarda iş olsun güç olsun yolunda gitmiyor, sağlık yönünden de çok kötüyüm yüzümde büyük büyük yaralar ve sivilceler çıkmaya başladı hiçbirşeye odaklanamıyorum, sosyal ilişkim, aşk ilişkim çok kötü belki bir yardımcı olabilecek biri vardır diye düşündüm teşekkür ederim

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
anladım teşekkür ederim bende psişik yetenekler var ama bilinçli şekilde kullanamıyorum durugörü 6.his rüyada olacağı görme şeklinde bu aralarda iş olsun güç olsun yolunda gitmiyor, sağlık yönünden de çok kötüyüm yüzümde büyük büyük yaralar ve sivilceler çıkmaya başladı hiçbirşeye odaklanamıyorum, sosyal ilişkim, aşk ilişkim çok kötü belki bir yardımcı olabilecek biri vardır diye düşündüm teşekkür ederim
Negatif enerji kaynaklı olabilir, forumda arınma konularına bakın isterseniz.

nest

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
DM kapalı, burası da parapsikoloji platformu çok farklı şeyler yapabilenler var, zaten varlıklarla çalışanlar pek çok şey yapabiliyor adını bilmedikleri kişilere büyü yapabilenler var tabi cinler vb varlıklar işlerini kolaylaştırıyor, daha açık nasıl anlatayım 🤷‍♀️
Gerçekten bunları burda yapabilen var mı yoksa tahmin mi

etzel

Kayıtlı Üye
Yasaklı madde kullandığını gördüm. Birakmalisin...