psişik güçleri olan biri bana ulaşabilir mi

nest

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Bu tür şeylere yok psikiyatriye git yok yasaklı madde mi kullanıyorsun diyen arkadaşlara ithafen, dünyanın en gelişmiş ülkelerinde bile bu konuyla ilgili üniversitelerde bölüm var özellikle ingilterede, ikinci dünya savaşında hizmetlerinden dolayı psişik istihbarat madalyası alan insanlar var özellikle Amerika ve Rusyada adamlar bu konulara çok ciddi bakıyorlar. Bizim ülkede Korku ve Herşeyi iyisini Allah bilir diyip kestirip atan dinciler ve Bilimi kendine kutsal edinmiş insanlar yok psikiyatrik yok bilinçaltın sana oyun oynuyor bir doktora görün bilimsel değilse safsatadır diyen insanlar yüzünden insanların bu özellikleri köreliyor bence bu konuya çok ciddi bakılması gerektiğini düşünüyorum

etzel

Kayıtlı Üye
sigara bile içmiyorum spor yapıyorum 7 senedir düzenli olarak bir tek abur cubur yiyorum sağlıksız besin olarak acayip salladın ha
Çok mu belli ettim:)) ya cidden yoğunlaşarak denedim normalde çıkıyor cevremdekiler öyle söyler. Sanada aynını yaptım öyle gördüm. Hayal gücü işte 😁😁

nest

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Çok mu belli ettim:)) ya cidden yoğunlaşarak denedim normalde çıkıyor cevremdekiler öyle söyler. Sanada aynını yaptım öyle gördüm. Hayal gücü işte 😁😁
ciddi misin bu konuda gerçekten mi denedin yoksa şakasına mı diyorsun. Ciddiysen neler gördün anlatsana :D

hekate22

Kayıtlı Üye
arın derken biraz açabilir misin
Bu kadar negatifi çekiyor olmanız ( anlattığınıza göre) zayıf ve açık olmanıza bağlı. Yardım istediğiniz kişiler size nereye kadar yardım edebilirler?

Kendinizi güçlendirme çalışmaları yapın. Bu yardım arayışlarını bu yönde yapın. Bir büyüdür gidiyorsunuz.

En basiti her akşam yatmadan önce tuzlu sirkeli ( ev yapımı) suyla baş aşağı kendinize duş yapın. Vücudunuzdan kirli nekatifin akıp gittiğini hayal edin. Yatağınıza girdiğinizde yakınınıza bir mum yakın ve ağuranızda kalabilecek negatif kırıntılarında yanarak yok olduğunu imgeleyin. Bunun uzun muddet olmasina gerek yok. Cok kısa olabilir, işin cilası diyelim ve o kırıntılar la birlikte gercekten buna sebep olanlarinda yok olduğunu düşünün. Ama, buna kendi tutarsız evhamlariniz da sebep olabilir, iyi düşünün.

Bu tarifeyi, kendi zihinsel maharetiniz ile yaparsanız belki daha kesin sonuç aldırır. Unutmayın kendi gücümüz daima en güçlüsüdür, orijinal 😉

nest

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Bu kadar negatifi çekiyor olmanız ( anlattığınıza göre) zayıf ve açık olmanıza bağlı. Yardım istediğiniz kişiler size nereye kadar yardım edebilirler?

Kendinizi güçlendirme çalışmaları yapın. Bu yardım arayışlarını bu yönde yapın. Bir büyüdür gidiyorsunuz.

En basiti her akşam yatmadan önce tuzlu sirkeli ( ev yapımı) suyla baş aşağı kendinize duş yapın. Vücudunuzdan kirli nekatifin akıp gittiğini hayal edin. Yatağınıza girdiğinizde yakınınıza bir mum yakın ve ağuranızda kalabilecek negatif kırıntılarında yanarak yok olduğunu imgeleyin. Bunun uzun muddet olmasina gerek yok. Cok kısa olabilir, işin cilası diyelim ve o kırıntılar la birlikte gercekten buna sebep olanlarinda yok olduğunu düşünün. Ama, buna kendi tutarsız evhamlariniz da sebep olabilir, iyi düşünün.

Bu tarifeyi, kendi zihinsel maharetiniz ile yaparsanız belki daha kesin sonuç aldırır. Unutmayın kendi gücümüz daima en güçlüsüdür, orijinal 😉
öneriniz için teşekkür ederim