psişik yetenek testi..

noqer

Kayıtlı Üye
a-7 b-3 c-2 d-8 Çok iyi bir testti. Bunu bilmem iyi oldu. :)

ipekböcegi

Kayıtlı Üye
12 d 4tane a gerisi iki çok beğendim teşekkürler. Ayrıca imlalar için özür dilerim, bilgisayar kullanmayı bilmiyorum. Ögrenmeye çalışıyorum.

alkan16

Kayıtlı Üye
Benim de A:6 C:11 çıktı. Bu durumda her ikisini de düşünebilirim sanıyorum...Ama diyelim ki eğitimlerini almak istedim, bu eğitimleri nasıl ve hangisine göre almam gerkiyor? Her ikisininde mi eğitimlerini almam gerekir?....Bu eğitimlere nereden ve nasıl ulaşabilirim, yardımcı olur musunuz???

delena

Banlı Kullanıcı
a= 11 çıktı ama bende pek durugrü yeteneği yok sanki :)

özözöz

Kayıtlı Üye
a - 2
b - 2
c - 16

Abartı sezdim kendimde bi an :)

nniihhaann

Kayıtlı Üye
Harika bir paylaşım olmuş çok teşekkürler
bende c=15 , d=5 açıklama da bire bir tutuyor :)
kötü bir durum olacaksa eğer gerçekleşene kadar kalbim sıkışıyor aldığım nefes yetmiyor bu durumdan kurtulmak için ne olacaksa biran önce olsun diye dua ediyorum bazen :(:(
insanların o anki ruhsal hallerine bürünüyorum,kişiye dokununca elektrik çarpmış gibi oluyorum ve parmaklarım hemen karıncalanıyor mutlu, pozitif insanlarla karşılaşırsam iyi de mutsuz insanlar beni çooookkk yoruyoooo :(:(:(

güneşdeniz

Kayıtlı Üye
Eğer C şıkkı çoğunlukta ise siz bir duru sezersiniz. Duru sezerler sezgileri daha çok kinetik etkilerle alırlar. Örneğin midemde kelebekler uçuyor heyecanlı bir şeyler olacak ya da sırtım da bir ağırlık var kötü bir şey olacak gibi ifadelerde sıkça bulunurlar. Genelde güzel ya da kötü kokular alarak ortamla ilgili bilgiler alırlar. Başka insanların duygularını hissetmekte hatta empati kurarak deneyimlemekte yeteneklidirler. Şifacılık ile ilgili konularda çok başarılı olabilirler.

Eğer bu şık yüksek çıkmışsa Usui Reiki 1.aşama ve 2.aşama eğitiminden sonra Violet Flame Reiki veya Karuna Ki eğitimi almanız önerilir. Bu şekilde hem yetenekleriniz daha da gelişir, hem de bir duru sezer olarak çevrenizdeki insanların negatiflerinden korunmayı öğrenirsiniz.

güzel bir testti. teşekkürler

Katarina

Kayıtlı Üye
Çok beğendim.Güzel bir test.Hiçte yanılmadım bu kadar olur dedim.Hislerimde yanıldığım hiç olmamıştı.

Daryana

Kayıtlı Üye
Eğer C şıkkı çoğunlukta ise siz bir duru sezersiniz. Duru sezerler sezgileri daha çok kinetik etkilerle alırlar. Örneğin midemde kelebekler uçuyor heyecanlı bir şeyler olacak ya da sırtım da bir ağırlık var kötü bir şey olacak gibi ifadelerde sıkça bulunurlar. Genelde güzel ya da kötü kokular alarak ortamla ilgili bilgiler alırlar. Başka insanların duygularını hissetmekte hatta empati kurarak deneyimlemekte yeteneklidirler. Şifacılık ile ilgili konularda çok başarılı olabilirler.

Eğer bu şık yüksek çıkmışsa Usui Reiki 1.aşama ve 2.aşama eğitiminden sonra Violet Flame Reiki veya Karuna Ki eğitimi almanız önerilir. Bu şekilde hem yetenekleriniz daha da gelişir, hem de bir duru sezer olarak çevrenizdeki insanların negatiflerinden korunmayı öğrenirsiniz.

Doğruluk payı çok yüksek bir test olmuş benim için. Çok iyi empati kurarım ve negatif enerjiyi hep yok etmeye, yok ettiğimi hissetmeye çalışırım. insanların içinden benim hakkımda düşündükleri, düşünebilceklerini göz önüne getiririm, anlarım. Bir ara violet flame reiki eğitimi almayı düşünüyorum. İsmi ilgimi çekti.

Eğer B şıkkı çoğunlukta ise siz bir duru işitirsiniz. Sezgileriniz daha çok işitsel olarak ortaya çıkacaktır. İçsel bir ses duyabilirsiniz ya da dışsal olarak size bir bilgi verilebilir. Duru işitirler içimden bir ses dedi ki ya da sanki bir ses duydum ve bana bunu dedi şeklinde ifadelere şıkça başvururlar. Telepati konusunda yetenekli olabileceğinizi söyleyebilirim.

Eğer bu şık yüksek çıkmışsa Usui Reiki 1.aşama ve 2.aşama eğitiminden sonra Ama Deus Sahamanic Healing eğitimi almanız önerilir. Bu şekilde yetenekleriniz daha da gelişir.

"B" şıkkıda 2. olarak çok çıktı bende. Bu da uyuyor bana. İçimdeki sese güvenirim.

habib

Kayıtlı Üye
Eğer D şıkkı çoğunlukta ise siz bir duru bilirsiniz. Duru bilirler sezgilerinin nereden ve nasıl geldiğini bilmezler,sadece biliyorum işte gibi bir ifade ile anlatmaya çalışırlar. Bir konuda hiç bilgileri olmasa da çok tutarlı tahminler yada da yorumlar yapabilir ve bu bilgileri nereden bildiklerini bilmezler. Bilgiler bir anda şimşek gibi gelir ama bilgilerin kaynağı ile ilgili fikirleri olmaz. Duru bilirler en çok trans çalışmaları, astral seyahat ve lucit rüya konusunda başarılı olabilirler.

Eğer bu şık yüksek çıkmışsa Usui Reiki 1.aşama ve 2.aşama eğitiminden sonra Kundalini Reiki eğitimi almanız önerilir. Bu şekilde size gelen mesajları anlamayı,ciddiye almayı ve günlük yaşamınızda kullanmayı öğrenmek için toprak enerjisinden faydalanırsınız.

% 99 D çıktı, şaşırmadım. Güzel test olmuş, teşekkürler.

HOZEN_ANGEL

Kayıtlı Üye
C çıktı ve bugün sabahdan beri karnımda kelebekler uçuşuyor :)

AcemiCedı

Kayıtlı Üye
a çıktı bu yeteneğimi geliştirmemin yollarını söylemişsiniz fakat rep puanım çok düşük katılamıyorum offf.

The Ogdoad

Kayıtlı Üye
Merak ettiğim bir konu var evet çoğu kişide olduğu gibi bende de "c" çıktı ancak şöyle bir sorun da var ki "c" hariç diğer hepsini taşıyorum. Cevaplandırmalarım da genelde normal yaşadığım için "c" oldu ve ayriyeten ilave edeyim benim görüşüme göre herkes psişik olamaz.
İyi forumlar.

horultu

Kayıtlı Üye
Eğer D şıkkı çoğunlukta ise siz bir duru bilirsiniz. Duru bilirler sezgilerinin nereden ve nasıl geldiğini bilmezler,sadece biliyorum işte gibi bir ifade ile anlatmaya çalışırlar. Bir konuda hiç bilgileri olmasa da çok tutarlı tahminler yada da yorumlar yapabilir ve bu bilgileri nereden bildiklerini bilmezler. Bilgiler bir anda şimşek gibi gelir ama bilgilerin kaynağı ile ilgili fikirleri olmaz. Duru bilirler en çok trans çalışmaları, astral seyahat ve lucit rüya konusunda başarılı olabilirler.
doğru tespitler

rockerfly2

Kayıtlı Üye

Sağol güzel test.

mantık

Kayıtlı Üye
1d, 2a, 4b, 13c, iyi galiba. test için teşekkürler.