Kahve falı

muzo123

Kayıtlı Üye
IMG20231215124555.jpgIMG20231215124542.jpg

Merhaba arkadaşlar kahve falı bakarken faydalandığınız bir kaynak var mı yoksa sadece yetenek işi mi? Mesela bu benim kendi fincanım 2. Fotoda sırt çantalı bir çocuk ve anne görüyorum bunu nasıl degerlendirmeliyim? 1. Fotoğraftan zaten hiç bir şey anlamadım. Sizce sadece profesyoneller mi bakmalı yoksa kendini geliştirmek mümkün mü?

lightofgoddess

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 3045Ekli dosyayı görüntüle 3046

Merhaba arkadaşlar kahve falı bakarken faydalandığınız bir kaynak var mı yoksa sadece yetenek işi mi? Mesela bu benim kendi fincanım 2. Fotoda sırt çantalı bir çocuk ve anne görüyorum bunu nasıl degerlendirmeliyim? 1. Fotoğraftan zaten hiç bir şey anlamadım. Sizce sadece profesyoneller mi bakmalı yoksa kendini geliştirmek mümkün mü?
Falınızda sürekli V harfinin tekrarlandığını görüyorum

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Kahve falı ve telve okumak arasında fark vardır, sizin yaptığınız telve okumak.

Telveler fincanda belirli şekiller alır ve beyin bunları bildiği nesnelerle tamamlar, ata benzeyen şey at olur kuşa benzeyen kuş. Sonra kişi bu nesneleri serbest çağrışım yoluyla yorumlamaya başlar ve bir noktada enerji de emmiş olabilir ama tutarlı değildir.

İşin fal boyutunda ise fincana söyle tek bir göz atmak bile yeterlidir, ki çoğu zaman ben fincanı kaldirmadan anlatmaya başlarım insanlara. Bunun belirli teknikleri olsa da aslında tamamen icseldir.