PsİŞİk saldiri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

çölrüzgarı

Banlı Kullanıcı
mrb iyi akşamlar sorum ben psişik saldırılarla uğraşıyorum beni sinirlendiren bir arkadaşıma yaptım bu konuda deneyim kazanmaya başladım arkadaşım sinir krizi geçirdi kız arkadaşından ayrıldı ama bunun bana zararı olurmu

tNitrotoluen

Banlı Kullanıcı
İnsan evrene ne verirse evrenden onu alır. Bu düzendir ve bu şekilde devam eder. Maddi anlamda kastetmiyorum.

Kotu işlerle uğraşıp da mutlu olan birini tanımadım, bir şekilde ruhsal olarak yaptığının karşılığını alıyordur diye düşünüyorum. Mesela kalbi gittikçe kararıyordur, hayattan zevk almamaya başlıyordur vs.

Eğer o kişinin olumsuz bir şeye yapmasına sebep olduysanız karşılığında da siz olumsuzlukları kendinize çekmişsinizdir.

candokia

Kayıtlı Üye
psişik saldırıları herkese yapmayın eğer o sizin hakkınızı yerse o zaman yapın ama tavsiye etmem hayattan zevk almazsınız çok yapmayın zor durumda kalırsanız yapın :)

çölrüzgarı

Banlı Kullanıcı
daha demin saldırı sırasında bayıldım bu neyin alameti arkadaşlar allah rızası için bu halden nasıl kurtulabilirim kalp krizi geçiriyorum galiba

candokia

Kayıtlı Üye
illa psişik saldırı yaptınız diye kalp hastası olmazsınız bu beyin kullanma yöntemi size tepkime yapmaz biliyorum ve bu arada psişik saldırıyı biliyorum ama paylaşmak yasak olabilir :)

çölrüzgarı

Banlı Kullanıcı
öldüm zannetmişler ailem böyle işlere tövbe ediyorum herkez ağlıyor etrafımda

çölrüzgarı

Banlı Kullanıcı
tam o esnada baygınlık geldi duygularımı karşı tarafa yönlendirirken acaba banamı döndü merak ediyorum yoksa başarılımı oldum

candokia

Kayıtlı Üye
ifrit çağırmış olabilirsiniz cinler hakkında bilgim yok ama ifrit insanı oldürüyormuş

çölrüzgarı

Banlı Kullanıcı
yani bu baygınlık kalp atşlarımda hızlanma psişik saldırıyla alakası yok içim rahatladı

candokia

Kayıtlı Üye
illa cin demiyorum bir şeye üzülmüş olabilirsiniz yada fazla odaklanmadan olabiliyor bir keresinde fazla odaklanmadan dolayı kendimi yerde buldum bu bir deneyimdir korkmayın :)

candokia

Kayıtlı Üye
evet olabilir :) ve teşekkür etmenize gerek yok kim olsa aynı şeyi yapar :)

çölrüzgarı

Banlı Kullanıcı
psişik saldırı öncesi duş almadım birde yarım saat önce falan aşırı sinirliydim yani aslında iyi karşı tarafı muhakkak etkilemişimdir yine

candokia

Kayıtlı Üye
psişik saldırıda uzun bir duş gerekli niye yapmadınız :) ve aşırı sinir ve konsantrasyon sizi daraltıp bayılmış olabilirsiniz korkmayın zarar vermez bu bir deneyim herkezde olur :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...