Psişik Güç Artıran Çay

CapoeiRisT4

Kayıtlı Üye
şuan su kaynatıyorum malzemeler hazır birazdan afiyetle içerim :)

çoook acııı :D az şeker koysak sıkıntı olurmu ?

kiybele75

Kayıtlı Üye
bazı malzemeleri bulamadım kadıköy mısır çarşısı heryeri gezdim çoğu bilmiyor boş döndüm.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
bazı malzemeleri bulamadım kadıköy mısır çarşısı heryeri gezdim çoğu bilmiyor boş döndüm.

Bulamadığınız hangisi?marketlerde olmayan birtek pelin ve oğul otu/Melisa o ikisi de Mısır çarşısında her aktarda oluyor?

ruhname

Kayıtlı Üye
şimdi köyde olsadım hertaraffta var bu otlardan hele civanperçemi bir sürü :)

AJA

Elit Üye
Sanırım gevşemeye yardımcı oluyor bitkilerin birleşimi.Merak ettim doğrusu ilk firsatta deneyeceğim sevgi Keira :)

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Sanırım gevşemeye yardımcı oluyor bitkilerin birleşimi.Merak ettim doğrusu ilk firsatta deneyeceğim sevgi Keira :)

Gevşemeye değil halk arasında 6.his diye bilinen :) yetimizi kısa süreli de olsa açmaya veya geliştirmeye yarıyor.

AJA

Elit Üye
Gevşemeye değil halk arasında 6.his diye bilinen :) yetimizi kısa süreli de olsa açmaya veya geliştirmeye yarıyor.
Aynı şeyden bahsediyoruz aslında :) Bu bitkilerin tamamının yarattığı rahatlık ve gevşemenin sonucunda konsantrasyonunuz artar ve hislerinize daha net odaklanırsınız :)
Oğul otunu kısaca geçiyim ; Citral içerikli uçucu yağ, Citronellal, Linalool, 14 mineraller, acı madde ve tanen içerir. Oğulotu, öncelikle uykuya dalma zorluklarında,huzursuzluk ve sinirlilik hallerinde, işlevsel kalp rahatsızlıklarında kullanılabilir. Aynı doğrultuda, sinirsel kaynaklı mide ve bağırsak rahatsızlıklarında da faydalıdır.

Keira

Moderator
Evet tadı şekerli içecek sevenlere göre güzel değildir. Ben de içerken zorlanıyorum. Çalışmalardan önce bir-iki bardak içmeniz yeterli fazlasını içmeyin.

dexter

Elit Üye
Malzemelerimi temin ettim, sabah akşam içmeyi planlıyorum, çok teşekkür ederim:)

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Malzemelerimi temin ettim, sabah akşam içmeyi planlıyorum, çok teşekkür ederim:)

İçeriğinin size zarar vermeyeceğinden emin olun ve bence pelin otunu günde birden fazla içmek pekte vücut tarafından olumlu tölare edilmeyebilir:)Genelde acı bitkiler eserde olsa toksik madde (zehir gibi) içerir bu dozajı ayarlı kullanılınca yararlıdır ama fazlası bünyeyi gereksiz yorar.Şu anda bakmadım ama pelin otu ile alakalı eskiden aklımda kalan bilgilerim bu yönde:)

Keira

Moderator
Lavander haklı. Yukarıda da belirttim ama tam anlaşılamadı sanırım. Çalışma yapacağınız zaman bir-iki bardak içilebilir. Fazlası yarar değil zarar getirir. Her gün içmeyiniz.

nilay

Kayıtlı Üye
İçeriğinin size zarar vermeyeceğinden emin olun ve bence pelin otunu günde birden fazla içmek pekte vücut tarafından olumlu tölare edilmeyebilir:)Genelde acı bitkiler eserde olsa toksik madde (zehir gibi) içerir bu dozajı ayarlı kullanılınca yararlıdır ama fazlası bünyeyi gereksiz yorar.Şu anda bakmadım ama pelin otu ile alakalı eskiden aklımda kalan bilgilerim bu yönde:)
evet dün bu malzemeleri temin etmek için 2-3 aktarcıya gittim pelin otunu bulamadım. satıcının bi tanesi bana pelin otunun çok acı olduğu kokusunun bile çok kötü olduğunu söyledi. şeker hastaları kullanır bide çok acı olduğundan böcek öldürmek için kullanıyorlar dedi. o yüzden bu karışımı 1 bardaktan fazla içmeyeceğim bende.

ekcs

Banlı Kullanıcı
Ben bunu yaptım ama tadı gerçekten çok kötüydü biraz etki edebilmesi için bir yudum içebildim. Ben mi yanlış yaptımvyoksa tadı gerçekten kötü mü ?

ikbal1505

Guest
Evet tadı şekerli içecek sevenlere göre güzel değildir. Ben de içerken zorlanıyorum. Çalışmalardan önce bir-iki bardak içmeniz yeterli fazlasını içmeyin.

Ben bunu yaptım ama tadı gerçekten çok kötüydü biraz etki edebilmesi için bir yudum içebildim. Ben mi yanlış yaptımvyoksa tadı gerçekten kötü mü ?
Sorunuzun cevabı yukarıda ve sayfa başında yer alıyor. Sevgiler.

Ü

Üye silindi 38107

yaptım içiyorum. Peki şu anda çalışmayı yaparkenmi içmeli yoksa yapmadan önce mi
Sevgi ve ışıkla

Devres

Kayıtlı Üye
Daikkat !!! pelin otu pankreas için çok tehlikelidir. Çok dikkatli tüketilmesi gerekir.