Bedeni mi hissediyorum ama astral yapamıyorum neden?

Talgaran

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar enerji, ruh, eterik beden artık ne denilirse densin hissediyorum bu bedeni ama astral yapamıyorum psişik hiç bişey yapamıyorum neden

Ü

Üye silindi 45859

“Yapamam”, “başaramam” ifadeleri blokaj olarak çalışıyor. Eğer denediğiniz süreçte kaygı ve yeteneklerinize ilişkin şüpheleriniz zihninizde tezahür ediyorsa bu çalışmanızı olumsuz etkileyecektir. Diğer taraftan bakarsak hepimiz aynı yeteneklere sahip değiliz bu sitede durugörüsü mükemmel çalışan insanlar var, kimi büyüde çok iyi, kendini şifa çalışmalarına adamış insanlar var ya da diğer varlıklarla sosyalleşmeyi seven ve onlarla iletişim kuranlar var. Bu yetenekler bizde birden fazla da olabilir, henüz gelişmemiş de olabilir. Gelişim bizlerin elinde, biraz da potansiyelimizin. Diğer alanlardaki yeteneklerinize göz gezdirebilirsiniz ya da üstünde biraz daha çalışabilirsiniz ama kendinize inanarak.

Talgaran

Kayıtlı Üye
Bu konuda tecrübeli biri varsa cidden bu mesaja cevap verirse memnun olacağım.

Arkadaşlar ben ne zaman astrale niyetlensem yapmaya çalışsam mesela bu 2-3 ay süreç diyelim o 2-3 ay içinde her hafta mutlaka uyku felci oluyorum. Şimdi bu uyku felci diyeceksiniz ki uyku düzeni bozukluğundan olur ama kendimin yaklaşık 1 yıldır uyku düzenim bozuk ama astrale niyetlenmediğim zamanlarda uyku felci olmuyorum.

Yani bence uyku felci ve astral seyahat arasında bağlantı var. Ama bir türlü astral yapamıyorum.

Alakan

Kayıtlı Üye
Bu konuda tecrübeli biri varsa cidden bu mesaja cevap verirse memnun olacağım.

Arkadaşlar ben ne zaman astrale niyetlensem yapmaya çalışsam mesela bu 2-3 ay süreç diyelim o 2-3 ay içinde her hafta mutlaka uyku felci oluyorum. Şimdi bu uyku felci diyeceksiniz ki uyku düzeni bozukluğundan olur ama kendimin yaklaşık 1 yıldır uyku düzenim bozuk ama astrale niyetlenmediğim zamanlarda uyku felci olmuyorum.

Yani bence uyku felci ve astral seyahat arasında bağlantı var. Ama bir türlü astral yapamıyorum.
Yapmayı denemeyin. Uyku felci astrale geçişi kolaylaştırabilir fakat iki üç ay ile olacak bir şey değil. Ben "istemsiz" bir şekilde senelerce uyku felci ve uyku içerisinde rüyadan rüyaya uyanma yaşadım. Son aşama olarak astrali deneyimledim. Hoş artık onu da yapamıyorum.

Kendinizi koşullarsanız, zorlarsanız blokaj oluşturursunuz. Akışa bırakın. İlla deneyeceğim diyorsanız öğle vakitleri hafif gürültülü ortamda deneyin.

Talgaran

Kayıtlı Üye
Bugün uzandım, birden ruhum çekildi yavaş yavaş kalbimde titreşim vardı bende titreşimi hissedince bir şey oldu sandım kendimi zorla kaldırdım.

ilhn

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar enerji, ruh, eterik beden artık ne denilirse densin hissediyorum bu bedeni ama astral yapamıyorum psişik hiç bişey yapamıyorum neden
Zihnini dinlendir bol bol bişey hissetmeye çalışma sadece imajlar canlandır kafanda ve kendine uygun hazır metodlar kullanabilirsin yada kendi metodunu olusturabilorsin ama astrala çıkarken tek his kulağın yırtılacakmış gibi çınlıyor onun dışında bi his yasicanı sanmıyor eterik bedende herhangi bir his yok dokunma tatma koku sadece vizyon ve imaj 360 derecelik bir kamera gibi meditasyon yaptıkça kendini geliştirebilirsin

Talgaran

Kayıtlı Üye
Zihnini dinlendir bol bol bişey hissetmeye çalışma sadece imajlar canlandır kafanda ve kendine uygun hazır metodlar kullanabilirsin yada kendi metodunu olusturabilorsin ama astrala çıkarken tek his kulağın yırtılacakmış gibi çınlıyor onun dışında bi his yasicanı sanmıyor eterik bedende herhangi bir his yok dokunma tatma koku sadece vizyon ve imaj 360 derecelik bir kamera gibi meditasyon yaptıkça kendini geliştirebilirsin
Siz astral yapmış miydiniz şu yüzden soruyorum hiç yapmış bir kişiyle tanışmadım. Bu arada evet müthiş bir çınlama oluyo onun dışında eterik beden olayını bilmiyorum.