Psişik Cerrahi

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Hala yapabilecek düzeydeyseniz, yardımcı oluruz.

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Sayın chillout , yakın zamanda bir uygulamam olmadı , yıllar evvel dr. kontrolun altında uyguladım 2 kere , bunun dışında sayısını hatırlamayacağm ufak tefek dediğim bir çok deneyimim oldu ...en son sanırım 2 yıl evvel bir tanıdığım , taktığı lenslerden dolayı gözü baya kötü çizmişti , amelyatı bile yoktu bunun ... Kendisi geldi bana , bunu bi tek sen yapabilirsin dedi , ben şaşkın şaşkın baktım ona o zaman ama 3 gün sonra lense de gözlüğe de ihtiyacı kalmamıştı :) bugün sağlıklı ve mutlu onun aklına her geldiğimde dua ediyor...benim de şu anda gözlerim doldu :)
Şu anda net bir cevabım yok , bu tür uygulama sıradan bir olay olmadığı için yanlış bir şey söylemek istemiyorum...ama zaman gösterir

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Özel mesajla uyguladığınız tekniklerden, yapabileceğiniz şeylere kadar detaylı bir bilgi mesajı yazın.

alize

Kayıtlı Üye
Sayın chillout , yakın zamanda bir uygulamam olmadı , yıllar evvel dr. kontrolun altında uyguladım 2 kere , bunun dışında sayısını hatırlamayacağm ufak tefek dediğim bir çok deneyimim oldu ...en son sanırım 2 yıl evvel bir tanıdığım , taktığı lenslerden dolayı gözü baya kötü çizmişti , amelyatı bile yoktu bunun ... Kendisi geldi bana , bunu bi tek sen yapabilirsin dedi , ben şaşkın şaşkın baktım ona o zaman ama 3 gün sonra lense de gözlüğe de ihtiyacı kalmamıştı :) bugün sağlıklı ve mutlu onun aklına her geldiğimde dua ediyor...benim de şu anda gözlerim doldu :)
Şu anda net bir cevabım yok , bu tür uygulama sıradan bir olay olmadığı için yanlış bir şey söylemek istemiyorum...ama zaman gösterir
Bu harika bişey... O tanıdığınızın gözleri kaç numaraydı? Numarayı mı sıfırladınız?
Bunu ve diğer deneyimlerinizi fiziksel müdahale olmadan düşünce gücüyle mi yapıyorsunuz?
Ayrıca bu konuda bizi de bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Bu harika bişey... O tanıdığınızın gözleri kaç numaraydı? Numarayı mı sıfırladınız?
Bunu ve diğer deneyimlerinizi fiziksel müdahale olmadan düşünce gücüyle mi yapıyorsunuz?
Ayrıca bu konuda bizi de bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

Rica ederim ben bi şey yapmadım :)
Bahsettiğim kişi gözünde baya hasar görmüş..deiğim gibi ne lens takabilirdi ne gözlüktan faydası görüyordu ve en kötüsü amelyat olamayacakmış...çeşit çeşit damla şeklinde ilaç kullanmış ama kurtulmak istediği bir ızdırap idi bu ...Benim niyetim şifa vermektir her zaman yani şunu yaparım ederim hiç bir zaman demedim , denmez herhalde... kanal olduktan sonra anı kıllanmak önemli ve evet temas etmeden kendisine dokunmadan şifa verdim ,sadece aurasını içinde bulunmam yeterlidir
Sevgiler

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Rica ederim ben bi şey yapmadım :)
Bahsettiğim kişi gözünde baya hasar görmüş..deiğim gibi ne lens takabilirdi ne gözlüktan faydası görüyordu ve en kötüsü amelyat olamayacakmış...çeşit çeşit damla şeklinde ilaç kullanmış ama kurtulmak istediği bir ızdırap idi bu ...Benim niyetim şifa vermektir her zaman yani şunu yaparım ederim hiç bir zaman demedim , denmez herhalde... kanal olduktan sonra anı kıllanmak önemli ve evet temas etmeden kendisine dokunmadan şifa verdim ,sadece aurasını içinde bulunmam yeterlidir
Sevgiler
Yaptığınız ve yapabildiğiniz birşey varsa, şunu yaparım ederim diyiniz. Diyiniz ki önce kendinizi motive ediniz. Kendinize bunu sık sık tekrarlayıp hatırlatacaksınız ki önce bu yeteneğin öz kaynağı, yeteneğe yeterli yakıtı sunabilsin.

miracles

Kayıtlı Üye
Kimse alınmasın, kusura da bakmasın ama gidip her yere olur olmaz zaman, enerji ve para döküyorsunuz. Yani sadece İstanbul'da belki elliden fazla gereksiz yerler var böyle. Yani bilemiyorum sizin reiki hocanız size ne kattı ama eğer böyle bir şeye yeteneğiniz vardı ise ve bu engellenip, bloke edildi ise ortada bir katliam var demektir bu. Hani ne katmış olursa olsun önemsiz kalır böyle bir şeyin yanında. Bu bahsettiklerim sadece reiki ile alakalı değil, adamlar veya kadınlar ellerine oradan buradan bir kaç yazı geçirmişler, çeviri yapmışlar, iki mp3 kaydı yapıp bir yerler açmışlar. Bir tane de sertifika oldu mu, ne ala.. Al sana kişisel gelişim merkezi. Bu işler basit değildir, çok ciddidir ama ne yazık ki önüne gelen, yaşam koçu, kişisel gelişim uzmanı oldu. Üzülerek ve kınayarak izliyorum bu gelişmeleri. Zira her geçen gün sizin gibi ''pişman oldum,gereksizdi,fayda alamadım,bu işler saçma vs. vs.'' diye negatif etkilenen kişiler çoğalmakta bu gibi yerler ve insanlar yüzünden.

Size katılmamak mümkün değil. Ben de reiki uzmanıyım. Ve bir dönem bu tür insanlar yüzünden neredeye nefret eder hale geldim. Çünkü size kendi yaptıklarından başka herşeyi yasaklıyorlar. Şifa gücünüzü bile kaybedebilirsiniz. Artık reiki dahi demiyorum. Yalnızca şifa diyorum.Çünkü gerçekten de öyle. Tek bir yöntem yok.
Ben de psişik cerrahinın sadece titreşimsel olarak ve imgelemeyle yapıldığını düşünüyordum bu güne kadar. Benim deneyimlerim özellikle safra ve böbrek taşlarıyla oldu. kistlerde de işe yarıyor. Ama o anda içinizden geldiği gibi bir kaç yöntemi birleştirebiliyorsunuz.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Size katılmamak mümkün değil. Ben de reiki uzmanıyım. Ve bir dönem bu tür insanlar yüzünden neredeye nefret eder hale geldim. Çünkü size kendi yaptıklarından başka herşeyi yasaklıyorlar. Şifa gücünüzü bile kaybedebilirsiniz. Artık reiki dahi demiyorum. Yalnızca şifa diyorum.Çünkü gerçekten de öyle. Tek bir yöntem yok.
Ben de psişik cerrahinın sadece titreşimsel olarak ve imgelemeyle yapıldığını düşünüyordum bu güne kadar. Benim deneyimlerim özellikle safra ve böbrek taşlarıyla oldu. kistlerde de işe yarıyor. Ama o anda içinizden geldiği gibi bir kaç yöntemi birleştirebiliyorsunuz.
Keşke herkes sizin gibi düşünse. Ne yazık ki, bu insanlardan zarar görmeden bilemiyor insanlar.

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Yaptığınız ve yapabildiğiniz birşey varsa, şunu yaparım ederim diyiniz. Diyiniz ki önce kendinizi motive ediniz. Kendinize bunu sık sık tekrarlayıp hatırlatacaksınız ki önce bu yeteneğin öz kaynağı, yeteneğe yeterli yakıtı sunabilsin.

Anladım :)
teşekkür ederim
Bunları yapan ben olup olmadığımı düşünüp durdum , belki bir aracım sadece dediğim oldu zaman zaman ...ama öyle güzek bir şey söylediniz ki , öyle güçlü bir cümle kurdunuz ki ...........uçtum uçacağım :)

uluamazon

Banlı Kullanıcı
Rahmetli Cenk Koray'da da böyle bir yetenek olduğunu duymuştum.

snm35

Kayıtlı Üye
Bağlantıda verdiğim röportajı okuduktan sonra ufak bir araştırmayla ve izlediğim videolarla insanoğlunun mucizelerine birkez daha şahit oldum.

Moderatör Notu: Başka site linki vermek yasaktır.