Ölümcül Demon Deneyimim.9.Ruh Paimon.

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
Bilinçaltım olması imkansız.3 kişiydik.1inin içine girerek benimle konuştu.Ve şuanda 2 sininde psikolojisi bozuldu.Yani tamamen gerçek.

silverwings

Banlı Kullanıcı
İş
grafik tasarım
Gelişme derken anlayamadım?Şu varlık yada psişik yetenek aracılığıyla ikna etmem bir iki kişi konusunda forumdan bir arkadaşla görüştüm denemeler yapacak.

Paimon konusuna gelirse de her an istediğim zaman onu hissedebiliyorum.

Merak ediyorum acaba onu hiç davet etmezsen ve anlaşma yapmazsan, iletişime dahi geçmezsen tepkisi ne olur? Bunu merak ediyorum, çünkü ortada bir anlaşma da yok, senden ne istiyebilir ki?

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
Merak ediyorum acaba onu hiç davet etmezsen ve anlaşma yapmazsan, iletişime dahi geçmezsen tepkisi ne olur? Bunu merak ediyorum, çünkü ortada bir anlaşma da yok, senden ne istiyebilir ki?

Zaten işimi onsuz halledersem onu geri yollayacağım çevremden.Büyük sıkıntı veriyor içime.

silverwings

Banlı Kullanıcı
İş
grafik tasarım
Senin öncelikli olarak korunman lazım, biliyorsun ki yeryüzüne gelmiş en büyük majisyenlerden biri Hz. Süleyman'dır. Daemonlar'ın yaratılışlarındaki sır da Hz. Süleyman'dan ileri gelmektedir.
Bu, Kral Süleyman’ın kendisini bu kötü ruhların fesatlarından korumak için yaptığı majikal dairenin formudur. (levhaya bakın). Bu majikal daire 9 feet (274,32 cm) genişliğinde olmalı ve çembere ENYEH ile başlayıp LEVANAH, Luna ile biten kutsal isimler yazılmalı.
MagicCircleLBRP2.jpg

Tam olarak alakalı majikal daireyi bulamadım, bu da korunma amaçlı bir majikal daire, ayrıca korunmak için pentagram yüzük de kullanabilirsin.

(Renkler.— İç ve dış dairelerin arasındaki boşlukta, yılanın sarılacağı yerde, onun vücuduna parlak derin yeşille isimler İbranice yazılmalı. Dairenin içindeki “Master” (Üstad) yazılı kare, kırmızı renk ile doldurulmalı. Bütün isimler ve harfler siyah olmalı. Hexagramlarda (altı köşeli yıldız) A,D,O,N,A,I harflerinin yazılı olduğu dış üçgenler parlak sarı ile, T şekilli haçların bulunduğu merkezler mavi ya da yeşil olmalı. Dairenin dışında kalan pentagramlardaki “Te, tra, gram, ma, ton” yazılı dış üçgenler parlak sarı ile ve ortadaki T haçların olduğu yer kırmızı olmalı1.)

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
Senin öncelikli olarak korunman lazım, biliyorsun ki yeryüzüne gelmiş en büyük majisyenlerden biri Hz. Süleyman'dır. Daemonlar'ın yaratılışlarındaki sır da Hz. Süleyman'dan ileri gelmektedir.
Bu, Kral Süleyman’ın kendisini bu kötü ruhların fesatlarından korumak için yaptığı majikal dairenin formudur. (levhaya bakın). Bu majikal daire 9 feet (274,32 cm) genişliğinde olmalı ve çembere ENYEH ile başlayıp LEVANAH, Luna ile biten kutsal isimler yazılmalı.
MagicCircleLBRP2.jpg

Tam olarak alakalı majikal daireyi bulamadım, bu da korunma amaçlı bir majikal daire, ayrıca korunmak için pentagram yüzük de kullanabilirsin.

(Renkler.— İç ve dış dairelerin arasındaki boşlukta, yılanın sarılacağı yerde, onun vücuduna parlak derin yeşille isimler İbranice yazılmalı. Dairenin içindeki “Master” (Üstad) yazılı kare, kırmızı renk ile doldurulmalı. Bütün isimler ve harfler siyah olmalı. Hexagramlarda (altı köşeli yıldız) A,D,O,N,A,I harflerinin yazılı olduğu dış üçgenler parlak sarı ile, T şekilli haçların bulunduğu merkezler mavi ya da yeşil olmalı. Dairenin dışında kalan pentagramlardaki “Te, tra, gram, ma, ton” yazılı dış üçgenler parlak sarı ile ve ortadaki T haçların olduğu yer kırmızı olmalı1.)

Bilgiler için çok teşekkür ederim.Eğer Paimon benim için bir tehdit oluşturursa bunu kesinlikle uygulayacağım.

silverwings

Banlı Kullanıcı
İş
grafik tasarım
fakirlikiinnu1.jpg

Solomon'un majikal tılsımı, bunu da deneyebilirsin, kötü ruhlardan koruduğuna inanılıyor.

Majikal daire oluşturmak için;
Majikal ritüellerde daire açmak ritüelin başlangıcıdır. Bu daire -manevi dünyaya adım atıldığı için- korunmak ve elementleri davet ederek ritüelin desteklenmesi için yapılır. Daire açılır, elementler davet edilir, ritüel yapılır ve sonra kapatılır.

Öncelikle majikal alan ve daire açılacak yer temizlenmelidir. Bunun için farklı teknikler varsada genellikle süpürge ile süpürme yapılır. Veya parlak bir ışığın ritüel odanıza aktığını tüm negatiflikleri yok ettiğini hayal edebilirsiniz. Odanızın dört köşesine biraz tuz serpmekte bu korunmayı sağlar. Ritüelinizin hep aynı odada olmasına dikkat edin. İsterseniz koruyacağına inandığınız başka şeyleride dairenizin etrafına koyabilirsiniz. (Otlar, kristaller, nazar boncukları vs..)

Dairenizi açmak ister imajinasyonla isterse ritüel araçlarıyla olabilir. Öncelikle bir tebeşir veya ritüel aletinizle (asa, kristal sarkaç, demir hançer veya kılıç) çalışma alanınız etrafında bir daire çiziniz. Eğer bunlar yoksa hayalinizde mavi-beyaz bir ışıkla daireyi çizdiğinizi ve altın renginde koruyucu bir ışıkla dairenizin etrafını sarabilirsiniz. Şu da önemlidir ki daireyi çizerken kuzeyden başlayıp saat veya güneş yönünde yada deosil ilerleyin ve kesintisiz bir hat oluşturun. Bozarkende kuzeyden başlayın ama bu sefer ters yönde çizgiyi silin.

Klasik yöntemlerde basit bir daire çizmek yeterlidir. Ama bunu ileri safhalara taşımak için özel majikal daireler (içinde tılsımların, sözcüklerin olduğu) kullanılabilir.

Kullanacağınız alan etrafında daire çizmek yoğun bir enerji oluşturmanızı sağlar. Tavsiye olarak üç kere dönmeniz iyidir çünkü üç ritimdir ve yaratıcılığın sayısıdır. Daire biçiminde hareketin merkezi, odak noktasıdır. Başlangıç noktasına döndüğünüzde, dairenin merkezine doğru üç adım atın ve selam verin. Bu, geleneksel bir başlangıçtır. Yaratıcı enerjiyi ve harekete geçirmekte olduğunuz kutsal mekana saygı göstermektesiniz.

Üç kere döndünüp ortaya geldikten sonra elementleri invoke etme işlemine geçmelisiniz. Bunun için isterseniz yönleri daha iyi tayin etmek için dörde bölebilirsiniz dairenizi. Ama şart değil.

Öncelikle daireyi açmak için şu sözü kullanın
Ellerinizi açın ve güçlü bir şekilde şunu söyleyin:

odo (oh-doh) comselh (kohm-say-lay-hay)

Elementleri çağırmak için;
Elementleri çağırırken her bir elementi sembolize eden bir eşyayı gerekli yöne koyarsanız bu etkiyi güçlendirecektir.
Ateş için güneye bir mum, toprak için kuzeye biraz tuz, su için batıya biraz esanslı su (gülsuyu vb.), hava elementi için doğuya tütsü yakarak koyabilirsiniz.

Toprak elementini çağırmak için kuzeye dönün ve şunu söyleyin:
Niis (ne-ee-ess) caosg (kah-oh-ess-ge)
Ateş elementini çağırmak için güneye dönün ve şunu söyleyin:
Niis (ne-ee-ess) prgel (pay-ray-gay-lah)
Su elementini çağırmak için batıya dönün ve şunu söyleyin:
Niis (ne-ee-ess) Pilzin ( pee-lah- zoad-ee-nu)
Hava elementini çağırmak için doğuya dönün ve şunu söyleyin:
Niis (ne-ee-ess) Zongon (zoad-oh-nu-goh-nu) hava için
Bu sözler ile çağırılırken ses titreşimli olacak. Ve sesinizin hangi yönse mesela doğuysa sesinizin doğuya doğru yöneldiğini imgeleyin.
Dairenizi açtıktan, enerjileri çağırıp ritüelinizi yaptıktan sonra dairenin ortasından üç adım geri gederek daire çizginize gelin. Ve üç kere dönerek açtığınız daireyi bu sefer ters istikamette dönerek kapatın. Çizdiğiniz daireyi bozarkende kuzeyden başlayın ama bu sefer ters yönde çizgiyi silin. EĞer imajinasyon kattıysanız altın rengi koruma halenizin ve mavi-beyaz ışık çemberinizin küçük parçalara ayrılarak yok olduğunu hayal edin. İnandığınız inanış için şükredin, teşekkür edin. Ve çalışmanızı bitirin.
Alıntıdır.

silverwings

Banlı Kullanıcı
İş
grafik tasarım
@mehmet1970 bunlar videoda Paimon'un seal'i ve majikal tılsımı var sanırım, yalnız alttaki müzik sinirlerimi bozdu çok korkunç :D

Perina

Banlı Kullanıcı
:)SayınKen.Bahsettiğim asil kan somut bir kavram değildir.Fiziksel olarak aktarılamaz.Buna Mavi Kan'da deniliyor.Ayrıcalıkları yok.Sadece böyle paranormal olaylarda daha fazla güçleri var doğuştan gelen.Ve soyut birşey.

Bu kafamızda tasarladığımız birşey değil elbette.İnternette araştırırsanız illaki bilgilere rastlarsınız.

Mesele paranormal yeteneklerise o zaman mabedde asil kan(mavi kan) muhakkak vardır..Yada kimbilir belki de hepimiz asil kandanız :). Güldüğüme bakmayın..cidden öyle olabilirmi? Ki zaten çoğumuzun ailesinde Anadolu tabiriyle ocaklar var..hatta mabedde böyle bir konu geçmişti..

Ama şunu yine belirtmeden geçemeyeceğim..eğer bu asalet meselesi üstünlük meselesiyse buna katılmıyorum..çünkü her insan Allah'ın yanında özeldir..Üstünlük Allah'a yakınlıkla ölçülür aslında..ama şu da var..ben bazı insanların diğerlerinden biraz daha özel olduğuna inanıyorum ;).

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
Mesele paranormal yeteneklerise o zaman mabedde asil kan(mavi kan) muhakkak vardır..Yada kimbilir belki de hepimiz asil kandanız :). Güldüğüme bakmayın..cidden öyle olabilirmi? Ki zaten çoğumuzun ailesinde Anadolu tabiriyle ocaklar var..hatta mabedde böyle bir konu geçmişti..

Ama şunu yine belirtmeden geçemeyeceğim..eğer bu asalet meselesi üstünlük meselesiyse buna katılmıyorum..çünkü her insan Allah'ın yanında özeldir..Üstünlük Allah'a yakınlıkla ölçülür aslında..ama şu da var..ben bazı insanların diğerlerinden biraz daha özel olduğuna inanıyorum ;).

Anladım ne demek istediğinizi.Hak veriyorum size.Zaten ayrıcalıklarıda
bu yönleriyle yani paranormal bazı ayrıcalıkları var görüşünü savunuyorum.

Yoksa insanlık bakımından ''insan'' bakımından herkes aynıdır.

fatosca

Kayıtlı Üye
bu uygulamayı bize herhangi bi cin geliyo mu acaba diye de yapabilir miyiz?

demonic

Kayıtlı Üye
Ya kardeşim bak karşısında asla korkma.Neden sana bişey yapamıyoalr arkadaşlarına yapıyorlar ?? Korkun yok kafa tutuyorsun.Ama sakın fazla kafa tutma tutup bir kenara savura bilirler.En çok yaptıkları şey seni bi oyana bi buyana fırlatırlar.

bu kadar basit mi?bu kadar basit olduğunu mu sanıyorsunuz?

silverwings

Banlı Kullanıcı
İş
grafik tasarım
bu uygulamayı bize herhangi bi cin geliyo mu acaba diye de yapabilir miyiz?

Hangi uygulamayı? Pek anlayamadım, eğer ki çağırmasını bilirseniz herşey gelir :) işin ilmini bilmeniz yeterli, tabi göndermesini de bilirseniz sorun olmaz. Yalnız temasa geçip de sonradan bana musallat oldu diyen kişi çok.

bu kadar basit mi?bu kadar basit olduğunu mu sanıyorsunuz?

Kesinlikle bu kadar basit değil :) hele ki bu kadar güçlü bir varlığın gücüne karşı koymak çok zordur. Burada kimden bahsettiğimizi ilk önce bilmemiz gerekir, Allah bu varlıklara inanılmaz bir güç vermiştir.

demonic

Kayıtlı Üye
Basit demiyorum neden sana saldırmıyorlar ? Çünkü korkun yok diyorum. Hiç bir şey basit değildir ;) Peki neden cinler daha çok korkanlara bağlanıyor ???

çünkü korkanlar cinleri daha çok eğlendiriyor ama bu demek değil ki cesurlar zarar görmeyecek...hem biz demondan bahsediyoruz siz cin diyorsunuz...cin demonun karşısında nedir ki?damlaya derya...bir demonun kudretinin ne kadar fazla olduğu hakkında bir fikriniz var mı?insanlar o kadar muska,dua,ritüel,çalışmalar yapmış musallattan kurtulayım diye...o zaman bu çalışmalar boşuna,korkmasak zarar veremez gelin bakalım...fikriniz bu mu?cinlerin şerrinden allaha sığınırımında anlamı yok o zaman!korkma yeter bu mu fikriniz?bu kadar basit mi sanıyorsunuz?