Ölümcül Demon Deneyimim.9.Ruh Paimon.

silverwings

Banlı Kullanıcı
İş
grafik tasarım
Bir önceki olaydaki satanist rahip ile görüşebilirsin.

silverwings

Banlı Kullanıcı
İş
grafik tasarım
Görüşme içindeyim zaten.Çalışma içindeyiz fakat onun demonu bana yolladığı yani bahsetmiştim benden sonra onu bırakmış.Şuanda onunda kafası karışık.

Bu olayı tek başına halledemezsin, iletişim kuramıyorsun çünkü, kursan bile yapılacak işlemleri tam olarak bilmiyorsun gibime geliyor. Bu konuda ehil birinden yardım alman gerekir.

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
Bu olayı tek başına halledemezsin, iletişim kuramıyorsun çünkü, kursan bile yapılacak işlemleri tam olarak bilmiyorsun gibime geliyor. Bu konuda ehil birinden yardım alman gerekir.

Çok haklısın silverwings.Bu işede haberim olmadan girdim,bende bulunan gücüde elimde olmadan öğrendim.

Ben ilk başta birini ikna etmek için bir varlık kullanacaktım.(Aşk,meşk meselesi falan değil ama.)

Herneyse ararken ararken işte irtibat kuramayınca isteklerim falan büyümeye başladı.Demon'u keşfettim.(3-4 yıl önce başladı) Sonra işte geldiğim noktadayım.

Yani ikna edeceğim kişiyi sadece varlık yardımı ile halledebilirim.Bu iş için demon tabiki ağır fakat bu ikna işi olmayınca rotayı başka bir şey için demon'a çevirdim.

Tüm forumdakilere sorum:Bir insanı ikna etmek için varlık,maji falan gibi uygulamalar var mıdır?

Ve ikna olduktan sonra bazı aşamalar var onları halledicek işte aslında varlık.Şuanda özel birşey olduğu için detay veremiyorum ama yardım edecek biri çıkarsa ona detay vereceğim.

silverwings

Banlı Kullanıcı
İş
grafik tasarım
Çok haklısın silverwings.Bu işede haberim olmadan girdim,bende bulunan gücüde elimde olmadan öğrendim.

Ben ilk başta birini ikna etmek için bir varlık kullanacaktım.(Aşk,meşk meselesi falan değil ama.)

Herneyse ararken ararken işte irtibat kuramayınca isteklerim falan büyümeye başladı.Demon'u keşfettim.(3-4 yıl önce başladı) Sonra işte geldiğim noktadayım.

Yani ikna edeceğim kişiyi sadece varlık yardımı ile halledebilirim.Bu iş için demon tabiki ağır fakat bu ikna işi olmayınca rotayı başka bir şey için demon'a çevirdim.

Tüm forumdakilere sorum:Bir insanı ikna etmek için varlık,maji falan gibi uygulamalar var mıdır?

Ve ikna olduktan sonra bazı aşamalar var onları halledicek işte aslında varlık.Şuanda özel birşey olduğu için detay veremiyorum ama yardım edecek biri çıkarsa ona detay vereceğim.

Daemon yanlış seçim olmuş, daemon'u kontrol edebilmek zordur. Emeline ulaşabilmek için ondan daha güçlü olman gerekir, yerine getirelemeyecek sözler de verilmemesi gerekir. Keşke ilk başta iyi bir majisyen bulsaydınız. Neyse inşallah bu zorluğun üstesinden gelirsiniz.

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
Daemon yanlış seçim olmuş, daemon'u kontrol edebilmek zordur. Emeline ulaşabilmek için ondan daha güçlü olman gerekir, yerine getirelemeyecek sözler de verilmemesi gerekir. Keşke ilk başta iyi bir majisyen bulsaydınız. Neyse inşallah bu zorluğun üstesinden gelirsiniz.

Umarım.Daemon isteklerime göre yani karar değişikliğimden sonraki dileklerime göre çok doğru bir seçimdi.Ve verdiğim sözlerin hepsinide tutabilecektim.

Ve daemon'u kontrol edemesemde onunla eşit konuşabiliyorum ve bana zarar veremiyorlar.Fakat nötr kalıyor.Yanımdakilere genelde zarar geliyor.

Şimdi 2 çarem var:

1-Daemonla anlaşma yapacağım.

2-Bir varlık aracılığı ile yada bana forumda yardım edecek bir majisyen aracılığı ile bana yardımcı olabılecek birini ikna etmek.

Zira dışardaki majisyenlere güvenmiyorum ve inancım hiç olmuyor.Burda beni etkileyen başka birşey var,forumdan ve forumdaki bilgili insanlardan daha iyi sonuç alabileceğime inanıyorum.

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
Anlaşma yapıcaksan çok dikkatli olmalısın 1 verirler 1000 isterler.

Haklısınız fakat bu 3 yıl içinde düşünerek çok iyi bir anlaşma hazırladım.Onun içinde çok cazip benim içinde ''bu dünya içinde'' çok cazip.

Buradan başka bir Dünyada yaşayacak ise eğer;

Sonu karanlık...

Şu ikna edecek bir maji,varlık veya majisyen bulsam anlaşma yapmayı bir kenara bırakacağım sanırım.

silverwings

Banlı Kullanıcı
İş
grafik tasarım
Bu forumda daemonlar ile tecrübesi olan birini gördüm yanılmıyorsam, mesajlarından bunu anladım o arkadaşın, onunla görüşebilirsin kabul ederse.

demonic

Kayıtlı Üye
bir demona kafa mı tuttunuz?yerinizde olmak istemezdim emin olun...

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
bir demona kafa mı tuttunuz?yerinizde olmak istemezdim emin olun...

Öncelikle merhaba sayın demonic.Amacım kafa tutmak değildi ilk başta.Fakat karşımda ki kişilere zarar geldiğini anlayınca evet kafa tuttum.Oda bana kafa tuttu.Fakat bana hiçbirşey olmadı olan arkadaşlarıma oldu.

Bende anlayamadığım bir enerji var.Kafa tuttuğum bazı cinlerde vardı ve ben zarar görmedim.Anlayamadığım bir koruma var üzerimde umarım o kalıcı bir korumadır.

Asıl amacımı üst tarafta yorumlarıma yazdım.Bununla ilgili bir bilgisi olana çok ihtiyacım var.

silverwings

Banlı Kullanıcı
İş
grafik tasarım
Öncelikle merhaba sayın demonic.Amacım kafa tutmak değildi ilk başta.Fakat karşımda ki kişilere zarar geldiğini anlayınca evet kafa tuttum.Oda bana kafa tuttu.Fakat bana hiçbirşey olmadı olan arkadaşlarıma oldu.

Bende anlayamadığım bir enerji var.Kafa tuttuğum bazı cinlerde vardı ve ben zarar görmedim.Anlayamadığım bir koruma var üzerimde umarım o kalıcı bir korumadır.

Asıl amacımı üst tarafta yorumlarıma yazdım.Bununla ilgili bir bilgisi olana çok ihtiyacım var.

Korkmak iyi değil ama bu kadar cesur olmak da iyi bif fikir değil kanımca :)

MerlinMustafa

Kayıtlı Üye
Ya kardeşim bak karşısında asla korkma.Neden sana bişey yapamıyoalr arkadaşlarına yapıyorlar ?? Korkun yok kafa tutuyorsun.Ama sakın fazla kafa tutma tutup bir kenara savura bilirler.En çok yaptıkları şey seni bi oyana bi buyana fırlatırlar.

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
Ya kardeşim bak karşısında asla korkma.Neden sana bişey yapamıyoalr arkadaşlarına yapıyorlar ?? Korkun yok kafa tutuyorsun.Ama sakın fazla kafa tutma tutup bir kenara savura bilirler.En çok yaptıkları şey seni bi oyana bi buyana fırlatırlar.

Haklısın.Şu aralar daha sakinim.Çünkü ne olacağını tam anlamıyla kestiremiyorum.Sükunetimi koruyup bu şekilde devam etmesini sağlayacağım bir sürelik.

Ken

Kayıtlı Üye
Yani demek istiyorsunuz ki asil kan var..bir de asil olmayanlar var..bence asalet kanda saklı olamaz..neyse yinede bu konuyu araştıracağım..inanmasam da..sanırım bir gün karşılaşırım bu konu ile..zamana bırakıyorum..

Size katılıyorum Perina. Bende asil kan diye birşey olduğuna inanmıyorum. Öyle olsaydı birçok imkanı olan insan kan nakli vs. gibi yöntemlerle bu tür özelliklere kavuşurdu...

Burada asil kan ile anlatılmak istenen genetik miras ise onu bilemem. Çünkü bazı soylarda paranormal özellikler baskın gelebilir. Allah her insana farklı özellikler vermiştir ki dünyada mesleki ve beceriklilik konuları dallara ayrılıp uzmanlaşılabilinilsin. Bazı insanlar da ailesinden miras kalan bedensiz varlıklara da sahip olabiliyormuş. Sanırım "El verme" deniyor bu olaya. Bu tarz şeylerle asil kan tabir ediliyorsa birşey diyemem ama fiziksel özellik olarak bir farklılık olacağını düşünmüyorum doğrusu...

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
Size katılıyorum Perina. Bende asil kan diye birşey olduğuna inanmıyorum. Öyle olsaydı birçok imkanı olan insan kan nakli vs. gibi yöntemlerle bu tür özelliklere kavuşurdu...

Burada asil kan ile anlatılmak istenen genetik miras ise onu bilemem. Çünkü bazı soylarda paranormal özellikler baskın gelebilir. Allah her insana farklı özellikler vermiştir ki dünyada mesleki ve beceriklilik konuları dallara ayrılıp uzmanlaşılabilinilsin. Bazı insanlar da ailesinden miras kalan bedensiz varlıklara da sahip olabiliyormuş. Sanırım "El verme" deniyor bu olaya. Bu tarz şeylerle asil kan tabir ediliyorsa birşey diyemem ama fiziksel özellik olarak bir farklılık olacağını düşünmüyorum doğrusu...

:)SayınKen.Bahsettiğim asil kan somut bir kavram değildir.Fiziksel olarak aktarılamaz.Buna Mavi Kan'da deniliyor.Ayrıcalıkları yok.Sadece böyle paranormal olaylarda daha fazla güçleri var doğuştan gelen.Ve soyut birşey.

Bu kafamızda tasarladığımız birşey değil elbette.İnternette araştırırsanız illaki bilgilere rastlarsınız.

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Bazı varlıklar size zarar veremeyeceği konusunda sizi inandırmış.Varlıklar bu yolu çok kullanır.Sizin aksini düşünmeniz onlara ayrı bir haz veriyordur.Hiç beklemediğiniz bir anda gerçekleşebilecek curcunayı düşünmek bile istemiyorum.Ayrıca yazdıklarınız kendi kurgularınız ise o bilinçaltına sahip olmayı istemezdim.Doğrusu olmadığı halde bazı şeyleri görebiliriz insan beyni nelere kadir...