Ne yaşadığımı anlayamıyorum.

tgce0206

Kayıtlı Üye
İş
Acil tıp teknisyeni
Merhaba. 1, 1.5 haftadır bazı olaylar yaşıyorum. Anlatacağım olayların ne olduğu hakkında bilgi verirseniz inanılmaz mutlu olacağım.

Öncelikle bi gece yatağımda yatarken birden bi sıcaklık hissettim. kalktım ve üzerime küçük küçük binlerce böceğin geldiğini gördüm. bu olayda eminim ki uyanıktım ardından korktum ve diğer yatağa geçtim orada yattım. Orada uyuduktan sonra ertesi gün (işe gitmek için ben alarmla 8de kalkıyorum normalde) 7.55 de kalktım saate baktım ardından üstümü giymeye başladım. normal kıyafet giymek yerine bilinçsizce okul kıyafetimi giymeye çalışıyordum. Sonra saat 8 oldu ve babam çağırdı kalk diye o arada alarmda öttü bende kalktım baba hazırlanıyyorum dedim. ama bi anda gözümü açtım ve yataktaydım. ama babama kalktım hazırlanıyorumu gerçekten de dedim. Hani böyle anlatınca rüyaymış sonucu çıkıyo gibi ama kendim yaşadığım için o anları anı anına yaşadığımı biliyorum. Bide kalktığımda gece böceklerden dolayı diğer geçtiğim yataktaydım..

ben bi mağazda çalışıyorum dün gece rüyamda bi müşteriyle ilgileniyodum ardından bi anda uyandım gerçektede odamda ayaktaydım ve 1 dakika falan kadını gördüm yanımda duruyodu bende bişeyşer anlatıyodum.