nazar mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mami

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Geçenlerde yakın arkadaşlarıma flörtleştiğim arkadaşımdan bahsettim ve farklı biri olduğu için arkadaşlarımın dikkatini çekti. Daha sonra flörtleştiğim arkadaşımın işleri dünden itibaren kötü gitmeye başladı herşey iyiyken ve benimde üzerimde kötü bir enerji olduğunu hissediyordum özellikle akşam böyle ağlamaklı oldum durduk yere. Nazar olmasından şüphe ettim. Bugün de internetten nazar duaları okudum. Fatiha, Nas, Felak, Ayetel Kürsi gibi duaları 7 kez okurken arkadaşımın fotoğrafına da üfledim. Okurken boğazımda böyle kasılmalar oldu hani kendini ağlamamak için zor tutarsın kasılır ya o şekilde ama devam ettim okumaya en son fotoğrafa elimle tutarken kolum yanımdaki bardağa çarptı ama halı olmasına rağmen bardak tuzla buz oldu acaba nazar çıkmış mıdır?

Teşekkürler,

4

43887

Büyük olasılıkla nazar göz.Cam kırılması, tuzla buz olması da buna etken neden.Genellikle de bardak cam vs.kırılmasıyla nazar çıktı denir.Hatta bazıları nazarı değen birinin ardından cam türü eşyaları kırarlar nazar çıksın diye..İyi formlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...