Mumun erirken çıkardığı şekil

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Nazar için yaptığım korumayı yenilemem gerekiyordu. Ben de var olanı yakarken bir anda ateş harlandı ve mum devrildi ve böyle silüetler görünüyor. Bir anlamı var mıdır, yoksa fark etmeden bir sakarlık etmişsin mi dersiniz? Ayrıca kahverengi lekelere takılmayın arkadaşlar. Parmağım sakatlandı ve yanlışlıkla bir şey döktüm şimdi fotoğraf çekeyim derken.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Merhaba, arınma için hangi uygulamayı önerirsiniz?
Sizdeki gitmesi gereken negatif oranına göre ritüel seçmek gerekiyor. Hatta birkaç ritüel olabilir. Hatta ritüel yetmeyebilir. Bir psikolog veya doktor yardımı gerekiyor olabilir. Hatta hayatınızda ciddi değişiklik yapmak, ciddi kararlar almak. Hayatınızdan bazı eşyaları veya insanları çıkartmak gerekebilir.
Arınmanın önemi diye bir konu var. Okuyun.

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Tesadüf değil. Arınma yapmalısınız. Çünkü nazar varken, korunma yapılmaz.
Evet zaten sonrasında tekrar yandı ve görülen erkek silueti incelerek kara başlı yılana döndü ve başı koptuktan sonra da simsiyah şekilde söndü. Sanırım daha güçlü şeylere ihtiyacım var. Sadece nazarla mı alakalı ondan da emin değilim çünkü inançlarımızın ters düştüğü kan bağım olan birinin yine kan bağım olan birine bir şeyler yapmaya çalıştığını düşünüyorum ama daha önce bu konu ile alakalı bir bakım yapmadım. Yılanı yakmak bile auramı daha parlak hale getirdi.

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Arınma yaparken yine mum yakmıştım ve bu kez bunlar ortaya çıktı. Sizce yine bir anlam aramalı mıyım? Yapmam gereken bir şey var mı, ne tavsiye edersiniz? Gömecektim ama gömmeden sormak istedim çünkü bir kadın bir erkek silueti gördüm, diğerlerini çok anlamlandıramadımö fotoğrafa da iyi yansımadı aslında. Işığın altına götürdüm ama.

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Kağıdın üstünde cekseydiniz. Hatta siyah kağıdın üstünde, varsa eğer.
Ben birşey göremedim.
Ama negatif herhangi birşey de hissetmedim.
Arınmaya gerektirecek durum mu vardı? Yoksa rutin bir arinmaydi?
Rutin. Yarın beyaz üzerinde çeksem olur mu? Siyah zannediyorum ki yok burada.