Nasıl Başlarım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RedKitttt

Kayıtlı Üye
Varlıklar kapısını aralamak istiyorum. Nerden başlamalıyım.

foxx

Banlı Kullanıcı
savaş basladı sona gidiyor dünya.bu saatten sonra biraz geç yeni olan nesil için 50 yıllık bir kesit.Varlık kapısını aralama kısa yol şeytanın kapısını açar.deccali bekle o sana kendiliğinden gelir kapıları açar.Herkes te birbirini ne nasihatlar veriyor değil mi öyle düşünüyorsun.ama gel gelelim yardımcı olan yok diyorsun dur.

Requiem For A Dream

Kayıtlı Üye
Anahtarları kullan kapıları açarsın tabi ne kapısını açmak istiyorsun orası önemli konu. tek gözlü deccali bekleme veya şeytanda kapısını açmaz kolay kolay hızlı ol büyük düşün her zaman yükseklere bak bende kapıları açardım eskiden hatta bi tane kadın diyordu aç aç bi açtım o günden sonra ne oldu üstümde bilmiyorum bi daha okumadım bıraktım kendinize bi yol seçin ve başlayın bence.

RedKitttt

Kayıtlı Üye
Anahtarları kullan kapıları açarsın tabi ne kapısını açmak istiyorsun orası önemli konu. tek gözlü deccali bekleme veya şeytanda kapısını açmaz kolay kolay hızlı ol büyük düşün her zaman yükseklere bak bende kapıları açardım eskiden hatta bi tane kadın diyordu aç aç bi açtım o günden sonra ne oldu üstümde bilmiyorum bi daha okumadım bıraktım kendinize bi yol seçin ve başlayın bence.

Sonra noldu hayatınızda?

Requiem For A Dream

Kayıtlı Üye
Hayatımda pek bir değişiklik olmadı bi sallanma oldu odanın içinde siyah gölge şeklinde gölgede değil değişik varlıklar hızlı bi şekilde uçuyordu, bi o tarafa bi bu tarafa korkmadım iletişim kurmadı baktı gittiler sonra geceleri karabasan gelirdi hep o varlıklar çok tehlikeliydi ama kapı açıldı belki yeniden yaparım güzel bi deneyim.

melekulmevt

Kayıtlı Üye
O zaman bende aynı soruyu soruyorum.
Nereden başlamak lazım?

Requiem For A Dream

Kayıtlı Üye
Syn melekulmevt bi yerden başlamak lazım kendinize bi yol seçip ilerleyin şimdi size bi akıl veremem varlıklar kapısını açmak kolay değil kendimden bilirim ve açtıktan sonra görüp duyacaklarını hayal edemezsin üstte bi örnek verdim sadece bi örnekti birşey yazmadım pek, o günden sonra yaşadıklarımdan sonra bi daha uğraşmadım varlık kapılarıyla ama hala vardır bi kaç şey kafamda banada birisi demişti anahtarı oku kapıyı aç aç dedi ne gerek var dedim aç sonra açtım okumayı yapıp pert oldu herşey o bile kaçtı korkudan.

melekulmevt

Kayıtlı Üye
Requem açmanı söyleyen kadın kimdi?Anahtarı verebilirmisin sende yoksa nereden bulabilirim?Ayrıca yukarıda güzel bir deneyim olduğunu yazmışsın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...