Musallat veya ''Demon''

Emrah91

Kayıtlı Üye
Bi ara benim de başımda şarkı söyleyenler olmuştu insanları biz yarattık diye ama bunu kimse yemez anca dünya bana hizmet etsin insanlar ne istersem yapsın diye 7/24 araştırma yapıp bağlama arayan uyaniklar yemiş gibi yapar bu yemi. Demonlar değildir gelenler boş umutlarla insanlarla oynayan ayak takımı cinleridir. Yoksa buraya yazacak durumda bile olamazdınız tabi peygamber, evliya filan değilseniz.

Aynen böyle duydum (kompleksleri yok, ama espri galiba):
''Ayak cini... Kurtulsan ne olur, kurtulmasan ne olur be oğlum''

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Yok ama sorun çıkarma konusunda pek küçük sayılmazlar. İnsanların arasına fitna fesat sokmada, kisileri en kotu versiyonları olmaları konusunda sahte ödül masallariyla kandırıp ayartma, ara açma istemedikleri kişilerde, büyücünün isteği doğrultusunda fayda sağlayacakları kişileri bağlama. İnsanlari rüyada ve reelde korkutma, şanssızlık getirmede her türlü pis işte görev veriliyor bunlara.

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Orası öyle de aşık etme büyüsü ile bağlayacak mecbur 😂
Onunki de gerçek aşk diil ki bu emektar hanfendi yıllarca para için uğraşmış bağlamayla şimdi de genç güzel erkeklerle bedensel hazlar peşinde :ROFLMAO: Sen burda seks kölesi durumunda oluyorsun yani 😜

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Kadın tacizine uğramayan erkek de ne bileyim.. sen seks kölesi olarak kullanılan erkeklerin sesi oldun cesur yürek @emre0654 😊

chocolatestrawberry

Kayıtlı Üye
Abimin ölüm olayı hariç, bana, anne ve babama hiçbir fiziksel bir zarar gelmedi.
Sürekli Abime ve Bana nefret kusuluyor. ''Abin geberdi'', ''Abin yandı'' gibi şeyler söylüyorlar.
Bazen de şöyle saçma bir şey duyuyorum: ''Abin cennette yandı'' da diyorlar.
abinizin ölümü bunu tetiklemiş olabilirmi tramva acı yaşamışsınız ?

Emrah91

Kayıtlı Üye
abinizin ölümü bunu tetiklemiş olabilirmi tramva acı yaşamışsınız ?
Bahsettiğim gibi her şey 2011'den sonra başladı. 2018 gibi şikayet ettiğim şeyler başladı ve günümüzde de devam ediyor. Abim ise 2019 yılının aralık ayında bahsettiğim şekilde yaşamını yitirdi.

chocolatestrawberry

Kayıtlı Üye
bence cin olayı değil
Bahsettiğim gibi her şey 2011'den sonra başladı. 2018 gibi şikayet ettiğim şeyler başladı ve günümüzde de devam ediyor. Abim ise 2019 yılının aralık ayında bahsettiğim şekilde yaşamını yitirdi.
emdr tedavi var regresyon bir sürü tedavi var araştırdınızmı farkındasınız olayın aslında çözüm lazım.Demon cin bu zamanda zor gelmezler gelen de bu işin üstadı hoca diğer tabir mazisyen olur varlık gelmesi çağırmak çok büyük üstad işleri çok iddialı şeyler bunlar.

Emrah91

Kayıtlı Üye
bence cin olayı değil

emdr tedavi var regresyon bir sürü tedavi var araştırdınızmı farkındasınız olayın aslında çözüm lazım.Demon cin bu zamanda zor gelmezler gelen de bu işin üstadı hoca diğer tabir mazisyen olur varlık gelmesi çağırmak çok büyük üstad işleri çok iddialı şeyler bunlar.

Benim hiçbir iddiam yok. Açık söyleyeyim maruz kaldığım ve tanımını yapmakta zorlandığım şeyler var. Bir insanla konuşurken o insanı duyar gibi duyuyorum. Sesler fiziksel değil (başka insanlar duymuyor), manevi veya telepatik diyebileceğim, aklımla duyduğum şeyler. Bilimde buna ''Halüsinasyon'' da denilebiliyor. Ama bütün bunları ben düşünmüyorum. Bahsettiğim gibi başka bir insandan duyar gibi doğaçlama bir şekilde duyuyorum, sürpriz oluyor.
Özellikle son zamanlarda güzellik ve insan ilişkileri hakkında şeyler duyuyorum (Epey hakir görüldüm).
Birde bir iddiaları var, bütün dünya (insanlar) sayelerinde benden haberdarlarmış ve zihnimi okuyabiliyorlarmış.

Tedavi yöntemlerini araştırmadım. Psikiyatrist ve Psikologa gittim, çözüm elde edemedim, hatta yüksek dozlu ilaçtan kendimi acilde buldum. Hocaya başvurdum, bana ''iyileştin, seni temizledim'' dedi, hiçbir şey değişmedi. Abimin vefatından sonra namaz kıldım, dualar ettim, çare olmadı. Boynuma haç taktım, hep onunla dolaştım, uyudum, uyandım, çare olmadı. Şimdi ise küçük bir Buddha heykeli aldım ve odamda, yatağımın başucunda durutuyorum :)

Demonlar veya Cinler hakkında yazdığım hristiyan kaynağı alıntısı dışında pek bir bilgim yok. Bu seslerin sahipleri kendilerinin bu varlıklar olduğunu iddia ediyor.

Edindiğim izlenimim kadarıyla maddeye hakim değiller ve bana fiziksel bir zarar vermediler veya vermek istemediler. Ama 7/24 uyanıklar ve her hareketimi gözlemliyor, yorumluyor, tepki gösteriyorlar. Tepkiler ise daha çok aşağılama ve alay şeklinde oluyor. Sadistler, tüm bunlardan zevk alıyorlar. İnsanlarla ise çok az bir iletişimim var, çünkü git gide uzaklaştım, sebebi ise gözlemlediğim kadarıyla tüm bunları destekliyor, hatta kullanıyor oluşlarıydı. Ama muhtemelen insanlara gereksiz yere haksızlık etmişim, çünkü hiçbir şeyden haberleri yok gibi. Hiçbir düşmanım olmadığı gibi, insanlarla kurduğum ilişkilerde son derece yumuşak ve olumluyumdur.

chocolatestrawberry

Kayıtlı Üye
Benim hiçbir iddiam yok. Açık söyleyeyim maruz kaldığım ve tanımını yapmakta zorlandığım şeyler var. Bir insanla konuşurken o insanı duyar gibi duyuyorum. Sesler fiziksel değil (başka insanlar duymuyor), manevi veya telepatik diyebileceğim, aklımla duyduğum şeyler. Bilimde buna ''Halüsinasyon'' da denilebiliyor. Ama bütün bunları ben düşünmüyorum. Bahsettiğim gibi başka bir insandan duyar gibi doğaçlama bir şekilde duyuyorum, sürpriz oluyor.
Özellikle son zamanlarda güzellik ve insan ilişkileri hakkında şeyler duyuyorum (Epey hakir görüldüm).
Birde bir iddiaları var, bütün dünya (insanlar) sayelerinde benden haberdarlarmış ve zihnimi okuyabiliyorlarmış.

Tedavi yöntemlerini araştırmadım. Psikiyatrist ve Psikologa gittim, çözüm elde edemedim, hatta yüksek dozlu ilaçtan kendimi acilde buldum. Hocaya başvurdum, bana ''iyileştin, seni temizledim'' dedi, hiçbir şey değişmedi. Abimin vefatından sonra namaz kıldım, dualar ettim, çare olmadı. Boynuma haç taktım, hep onunla dolaştım, uyudum, uyandım, çare olmadı. Şimdi ise küçük bir Buddha heykeli aldım ve odamda, yatağımın başucunda durutuyorum :)

Demonlar veya Cinler hakkında yazdığım hristiyan kaynağı alıntısı dışında pek bir bilgim yok. Bu seslerin sahipleri kendilerinin bu varlıklar olduğunu iddia ediyor.

Edindiğim izlenimim kadarıyla maddeye hakim değiller ve bana fiziksel bir zarar vermediler veya vermek istemediler. Ama 7/24 uyanıklar ve her hareketimi gözlemliyor, yorumluyor, tepki gösteriyorlar. Tepkiler ise daha çok aşağılama ve alay şeklinde oluyor. Sadistler, tüm bunlardan zevk alıyorlar. İnsanlarla ise çok az bir iletişimim var, çünkü git gide uzaklaştım, sebebi ise gözlemlediğim kadarıyla tüm bunları destekliyor, hatta kullanıyor oluşlarıydı. Ama muhtemelen insanlara gereksiz yere haksızlık etmişim, çünkü hiçbir şeyden haberleri yok gibi. Hiçbir düşmanım olmadığı gibi, insanlarla kurduğum ilişkilerde son derece yumuşak ve olumluyumdur.
çok gençsiniz herşey düzelir siz izin vermedikçe hiç bir enerji rahatsz edemez normal yaşamdan örnek hoşlanmadığın insanı enerji alanına sokmamak gibi.

Rhea

Elit Üye
İş
Witch

Herkesin düşmanı vardır. Cebindeki parada gözü olan dolandırıcı, okulda yüksek notlar alan çocuğun nedeniyle başarısız çocuğu olan hırslı ve kıskanç bir ebeveyn. birlikte olduğun kadından hoşlanan diğer erkekler. say say bitmez.. öyle bir dünya yok. İnsanoğlu bekçil ve hadsiz olduğundan çoğunluğu böyle yani illaki bir yerlerde hata yapmanı bekleyen düşmanların vardır sen istediğin kadar iyi niyetli ol.
Bu yaşadıkların basit şeyler değil ve bence varlık kaynaklı.. bunu demon ifrit gibi düşünme birçok varlık çeşidi var buraya birçok insan yazıyor hepsi mi kafadan kırık.
İnsanlar varlıklarla çok içli dışlı birçok işlerini onlara gördürmeye çalışan her türlü bedeli ödemeye gönüllü çok kişi var.
İyi bir bakımla çıkar her sey ortaya. Tabi siz gerçekleri duymaya ve ne gerekirse yapmaya hazırsanız bakım yaptırın.

Emrah91

Kayıtlı Üye
çok gençsiniz herşey düzelir siz izin vermedikçe hiç bir enerji rahatsz edemez normal yaşamdan örnek hoşlanmadığın insanı enerji alanına sokmamak gibi.

Bu ''sesler'' kontrolümün dışında gerçekleşiyor. Mesela sizinle konuşsam söylediklerinizi duymaz veya engelleyebilir miyim? Tamamen böyle bir durum. Affedersiniz, lavaboya gitsem orada bile varlar. Bazen uyandırıyorlar, uyanıyorum.
''Sultan hanım'': ''Bizi görsen acırsın'' demişti. Bir gece adımı söyleyip beni uyandırdı, dürtülmüş gibi bir hisse kapıldım, sonra lavaboya gitmek istedim, her yer gece karanlığı, önümde çok küçük (minnacık, nokta kadar) bir ışık gördüm, kalkacağımı anladı ve önümde ilerleyerek bana ''gel et'' dedi, onunla birlikte yürüdüm, havada, önümde uçuyordu.

lightofgoddess

Kayıtlı Üye
Demonlar hakkında aşırı ve ayrıntılı bir bilgim yok. Onlar ''Demon'' olduklarını söylüyorlar. Eleştirileri var, Aşağılamaları var, Alay etme ve dalga geçmeleri var, (faldaki gibi) her türlü hareketimi gözlüyorlar, zihnimi okuyorlar, Benim duyduğum sesleri başka hiçbir insan duymuyor, bu sebeple fiziksel değil, ''manevi'' veya ''telepatik'' ses diyorum, bilek güreşinde yenildiğimi iddia ediyorlar ve güreş yaptığım kişinin elini öpmemi istiyorlar, bunun dışında görüntümle ilgili aşağılamaları var ve iyi görünmeme tahammülleri yok, siyasi biri pek sayılmam, ama bana ''tükürük'' (türk) diyorlar ve onlar bunu söylemeye başladıktan sonra birçok kişiyi gördüm (insan) belirli bir hışımla yere tüküren, ''Sayın Öcalan ve ''Karayılan'a kurban ol'' dedi bir tanesi, bu tür abuk zubuk şeyler oldu, oluyor.
Ben bunları bir anda duymadım, 6 yıldır duyuyorum. (Silüetler ise 10 yıldır var, ama dalga geçiyorlar, onlarla bir alakası yokmuş)
Bana konulan tanı BTA'dı, ama kullandığım ilaçlar fayda etmedi, etmedikçe dozaj artırımına gitti doktorum, sonunda kanımda çıkan fazla dozdan kendimi Acil'de buldum.

Ayrıca birçoğu kendisinin ''Allah'' olduğunu iddia ediyor. Her önüne gelen ''Ben Allah'ım'' diyor.

Çocukken okulda sınıf arkadaşım tarafından tacize uğramıştım. Sürekli aşağılayıcı bir şekilde onu dile getiriyorlar. (Hafızama erişebiliyorlar)

İlk yazıda bahsettiğim ve ilk olarak duyduğum tat sesli kadın ''Tanrıydık, Melek olduk'' demişti.
Ben o kadına ''Sultan Hanım'' diyorum. Bir yerde okumuştum kimse %100 kötü veya %100 iyi olmazmış. Sultan Hanım'da öyle, ama bence genel olarak kötü biri. Hiç kimseye bir zararım yok, Benimle niye uğraşılıyor?
Lütfen beni yanlış anlamayın ama bir psikiyatriye görünmenizde fayda var.Zihninizdekileri veya geçmişinizdeki şeyleri size söylemelerinin sebebi her şeyin zihninizde olması.Tıpkı o varlıkların sizin zihninizin tarafından yaratılması gibi:)

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
En basitinden bir örnek vereyim konuşmalarıyla beni uyandıranlar vardı bir ara o dönemde internetten sohbet ettiğim birisinin cinleri vardı ve birkaç kere denk geldi onu gördüğümde bu durum oldu. Başka birisi de buna benzer durum yaşamıș ve sormus o kişi cinlerden birini diğer arkadaşa gönderdiğini söylemiş. Kimde ne var bilemezsiniz. Bu nedenle en kesim çözüm güvenilir birine bakım yaptırmak :)

Emrah91

Kayıtlı Üye
Herkesin düşmanı vardır. Cebindeki parada gözü olan dolandırıcı, okulda yüksek notlar alan çocuğun nedeniyle başarısız çocuğu olan hırslı ve kıskanç bir ebeveyn. birlikte olduğun kadından hoşlanan diğer erkekler. say say bitmez.. öyle bir dünya yok. İnsanoğlu bekçil ve hadsiz olduğundan çoğunluğu böyle yani illaki bir yerlerde hata yapmanı bekleyen düşmanların vardır sen istediğin kadar iyi niyetli ol.
Bu yaşadıkların basit şeyler değil ve bence varlık kaynaklı.. bunu demon ifrit gibi düşünme birçok varlık çeşidi var buraya birçok insan yazıyor hepsi mi kafadan kırık.
İnsanlar varlıklarla çok içli dışlı birçok işlerini onlara gördürmeye çalışan her türlü bedeli ödemeye gönüllü çok kişi var.
İyi bir bakımla çıkar her sey ortaya. Tabi siz gerçekleri duymaya ve ne gerekirse yapmaya hazırsanız bakım yaptırın.

Öncelikle kimseye deli gözüyle bakmadım. Hatta tüm bunlar sonrası bu tür şeylere olan inancım doğdu.
Sevgilim yok, zengin değilim, başarılı da değilim, bir miras sahibi de değilim. Tanımış olduğum insan sayısı fazla değil. Anlayacağınız beni kıskanacak veya rakibi olduğum bir kimse yok. Bugüne kadar olan insani ilişkilerimde hep ben zararlı çıktım, hep ben kaybettim, hep ben verdim, hep benden gitti. Benden alacaklı bir kimse yok.

Lütfen beni yanlış anlamayın ama bir psikiyatriye görünmenizde fayda var.Zihninizdekileri veya geçmişinizdeki şeyleri size söylemelerinin sebebi her şeyin zihninizde olması.Tıpkı o varlıkların sizin zihninizin tarafından yaratılması gibi:)

Sizi anlıyorum tabii, neden yanlış anlayayım. Hatta sizin yerinizde (kendim dışında bir başkası) olsam bende sizin gibi düşünürüm. Ama lütfen samimiyetimi anlayın bütün bunları ben uydurmadım ve bahsettiğim gibi sürpriz oluyor (kontrol edemediğim şeyler). Bilimsel olarak ise ''halüsinasyon'' ve aşırı alınganlık şeklinde açıklıyorum.