Mumin Cin Daveti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muratsavci

Kayıtlı Üye
siteden araştırın dırek davet bılgısı vermıyorum zararlı olabılır

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Eğer bir cinin yanınıza gelmesini istiyorsanız 17 kere cin suresini okuyun yeter. Bunu ben denedim. Okuduktan 20-25 dakika sonra beni odamın kapısından izlediğini farkettim ve ona taraf baktığımda hızlıca gitti. Görünüşünü sorarsanız siyah gölge, duman gibiydi. Gitmesinin nedenini bir türlü anlayamadım. O davetden sonra iyice cesaretlendim. Yakında paylaştığım daveti yapmak istiyorum. İster müslüman ister kafir farketmez korunma duasını mutlaka okuyunuz. Ben 7 kere ayetel kürsiyi okumuştum. Eğer deneyen olmuşsa yorumlarını bekliyorum.

Saprohil

Kayıtlı Üye
Varlıklar geldiklerinde kendilerini göstermek zorunda değiller.Davette gölge vs.görürseniz,hisleriniz de bir değişiklik olursa gelmiştir.Kendisini göstermiyorsa size dostça yaklaştığı söylenemez.Ha Müslüman ha Hristiyan,Yahudi,Dinsiz hiç bir fark yok.Daveti yaptığınızda herhangi bir cin gelebilir.Fazla heveslenmekte uygun değil.Cinin sizle çalışma olasılığı düşük.

Müslüman cin deyip bel bağlamakta uygun değil.Din sahibi olmakla iyi bir kişiliğe sahip olmak arasında dağlar kadar fark var.Her Müslüman insanın iyi olmadığı gibi her Müslüman cin iyi değildir.

Çaylak birisinin,korumasız birisinin cinle çalışması da tuhaf.Aslanla silahı,zırhı olmayan bir adamın dostluk etmesi gibi.Adamın aslanı sinirlendirmesi durumunda sonucu herkes tahmin edebilir.İşte durum bu kadar tehlikeli.

Ama Silahınız,zırhınız olursa durum değişebilir.Cin sizi kardeşi,dostu gibi değil ortağı gibi görür.Bu işler heves işleri değil.İyice düşünüp öyle hareket etmeniz daha doğru olur.İşinizin bitirilmesi kararlaştırıldığında sizi bu işin ehil insanları bile kurtaramayabilir.Çünkü ortada bir anlaşma var.

Davete bel bağlamakta ne kadar uygun bilemeyeceğim.Şimdi 30 kere sure okumakla,2-3 saatlik uygulamayla herkes cin sahibi olsaydı,cinleri görebilseydi ortalık cindardan geçilmezdi.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Tek başına yapılması zor ameller. Bir hoca yardım ederse kesin sonuç almak mümkün. Davetin tamamını verirseniz denemek isterim.

verturdan

Kayıtlı Üye
merak ettıgım bısı var yasın suresını yada sunu oku demıssın ya orda senın belırttın yasını ayetını mı okıcaz yoksa yasın suresının tamamını mı.

origanum

Yönetici
İnsanın kendi kendine ettiğini cümle alem bir araya gelse edemezmiş. Yazıya dökülen hiçbir davet çalışmaz, bu evrensel bir yasadır, birine söylendiği hatta ucundan ima edildiği an çalışsa bile tarih olmuştur o an itibariyle. Bu kuralı anlayın artık, siz evrenin yasalarına uymak durumundasınız o size değil. Ayrıca davet paylaşılması kadar anlamsız bir konu olamaz. Romandan öteye geçmeyen bir bilgi haline dönüşen yazıların peşinden neden bu kadar hevesle koşuyorsunuz. Davet uygun görülen kişiye kendi iner, insan bir tarafını yırtsa aksi mümkün değil, başkasının daveti kendine özgüdür, siz şizofren misiniz de kendinizi o kişi sanıp onun yaptığı daveti yapmaya çalışıyorsunuz? Üstelik hem başarı bekliyorsunuz uzun yıllar ezoterik eğitim alıp sınavlarından geçmemiş kişiler olarak hem de çok iyimserlik gösteriyorsunuz üstünüze negatif enerji topladığınız için hayat boyu bereketsiz, sevgisiz ve başarısız kalacağınız ve bunu miras olarak akraba ve soyunuza aktaracağınız için. Bu foruma girenlerin bunları bilmemesi imkansız olduğuna göre acaba birbirinizle dalga mı geçiyorsunuz, ciddi bir forumda olduğumuza göre sanmıyorum, neyinize güvenerek yapıyorsunuz desem sizden yayılan enerjiden bu alanda size hiçbir umut olmadığını biliyorum, kendinizin hakikaten enerji seviyesinin yüksek olduğuna ve dünyanın dengesine müdahale edebilecek güçte olduğunuza inanmış ya da kendini kandırmış veya o havaya kaptırmış halde Türk filmlerindeki saf genç karakterinin gerçekten var olduğuna dair canlı kanıt olarak yaşıyorsunuz herhalde. Büyüklerin nasihatlerine kızıp onları kulak arkası eden gençlikten misiniz yoksa sahiden ders alır mısınız zaman gösterecek ancak bizler her zaman kişilerin başlarına gelebilecek felaketler konusunda onları dikkatli olmaya davet ederiz. Heyecana ve hırsa kapılıp hayal aleminde yok olmaya mahkum değil iseniz bu işleri yapmaya kalkan acemi ve izinsiz kişilerin varlıkların elinde oyuncak ettiklerinden olmazsınız. İnsanları sahiden bir güç olduklarına ve birşeyler başarmış olduklarına inandırmakla başlarlar. Hatta çalışmayan uygulamaların elinize geçip yapmanızı ve başardığınızı sanmanızı sağlayıp benlik duygunuzu kibirle yükseltip sizi ellerine geçiriverirler. Yazık olur. Ama kaderlerinde harcanmak ihtimali varsa ve tam yol bu hedefe giderlerse kimse onları kurtaramaz. Bizden bu kadar.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
İnsanın kendi kendine ettiğini cümle alem bir araya gelse edemezmiş. Yazıya dökülen hiçbir davet çalışmaz, bu evrensel bir yasadır, birine söylendiği hatta ucundan ima edildiği an çalışsa bile tarih olmuştur o an itibariyle. Bu kuralı anlayın artık, siz evrenin yasalarına uymak durumundasınız o size değil. Ayrıca davet paylaşılması kadar anlamsız bir konu olamaz. Romandan öteye geçmeyen bir bilgi haline dönüşen yazıların peşinden neden bu kadar hevesle koşuyorsunuz. Davet uygun görülen kişiye kendi iner, insan bir tarafını yırtsa aksi mümkün değil, başkasının daveti kendine özgüdür, siz şizofren misiniz de kendinizi o kişi sanıp onun yaptığı daveti yapmaya çalışıyorsunuz? Üstelik hem başarı bekliyorsunuz uzun yıllar ezoterik eğitim alıp sınavlarından geçmemiş kişiler olarak hem de çok iyimserlik gösteriyorsunuz üstünüze negatif enerji topladığınız için hayat boyu bereketsiz, sevgisiz ve başarısız kalacağınız ve bunu miras olarak akraba ve soyunuza aktaracağınız için. Bu foruma girenlerin bunları bilmemesi imkansız olduğuna göre acaba birbirinizle dalga mı geçiyorsunuz, ciddi bir forumda olduğumuza göre sanmıyorum, neyinize güvenerek yapıyorsunuz desem sizden yayılan enerjiden bu alanda size hiçbir umut olmadığını biliyorum, kendinizin hakikaten enerji seviyesinin yüksek olduğuna ve dünyanın dengesine müdahale edebilecek güçte olduğunuza inanmış ya da kendini kandırmış veya o havaya kaptırmış halde Türk filmlerindeki saf genç karakterinin gerçekten var olduğuna dair canlı kanıt olarak yaşıyorsunuz herhalde. Büyüklerin nasihatlerine kızıp onları kulak arkası eden gençlikten misiniz yoksa sahiden ders alır mısınız zaman gösterecek ancak bizler her zaman kişilerin başlarına gelebilecek felaketler konusunda onları dikkatli olmaya davet ederiz. Heyecana ve hırsa kapılıp hayal aleminde yok olmaya mahkum değil iseniz bu işleri yapmaya kalkan acemi ve izinsiz kişilerin varlıkların elinde oyuncak ettiklerinden olmazsınız. İnsanları sahiden bir güç olduklarına ve birşeyler başarmış olduklarına inandırmakla başlarlar. Hatta çalışmayan uygulamaların elinize geçip yapmanızı ve başardığınızı sanmanızı sağlayıp benlik duygunuzu kibirle yükseltip sizi ellerine geçiriverirler. Yazık olur. Ama kaderlerinde harcanmak ihtimali varsa ve tam yol bu hedefe giderlerse kimse onları kurtaramaz. Bizden bu kadar.

Size özelden yazamadım. Bu kadar insan denemiş sonuç almış. Siz hala davet uygun görülen kişiye kendi iner diyorsunuz :) Peki siz doğru diyorsunuz diyelim, bana yol gösterin bana da insin bir davet :D

origanum

Yönetici
İyi okumamış ya da anlayamamışsınız herhalde. Orada varlıkların sonuç aldıklarını sandırmalarından bahsettim, bu şekilde insanları ellerinde oyuncak ettiklerinden. Bir sürü kişi yaptığını ve başardığını sanmış ve birileri de bundan çok eğlenmiş. O kişiler daha sonra varlıkların kölesi haline dönüşecekler gittikçe ve hayatlarındaki tüm nimetler gidecek tabi en yakınlarındaki masum insanların da.
Davetlerin kişilere gelme şekli bu. Sıradan insanlara davet gelmez, bu konularda alim olan icazetli kişilere gelir. Kanal bilgi şeklinde enerji yoluyla iner bir nevi vahiy gibi diyebiliriz anlamanız açısından. Size ben yol gösteremem zira siz bizim öğrencilerimizden değilsiniz, zaten olamazsınız da, uygun değilsiniz o ayrı. Bir mürşidin dergahında yaşamanız gerekir, belki 40 yıl hizmet ettikten sonra enerji seviyeniz uygun hale dönüşür ise yapacaklarınız konusunda bilgi iner, değilse ömür boyu elde edemezsiniz. Bizler çocuk yaşta başladık ve ergenliğe geçiş ile güçlerimizi gözetim altında kullanıp ölümüne sınavlardan geçtik. Hayatta kalmayı başardığımız, ömrümüz boyunca durmadan çalıştığımız ve genlerimizde var olan mirası taşımak ve geleceğe iletmekle görevli olduğumuz için yapabiliyoruz.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Kusura bakmayın azeri olduğumdan tam anlayamamıştım. Şimdi daha iyi anladım. Benim etrafımda bir hoca yok ve internet üzerinden bilgi ediniyorum. Böyle durumda davet yapamaz mıyım? Hem mümin cin davetinde insanı kandıracaklarını sanmam, ya yardım ederler ya da etmezler.

origanum

Yönetici
Ne yazık ki mümkün değil. Hocanın sizi bulması (sizin onu değil) ve yanına taşınıp yaşamanız şart. Normal okul eğitimi gibi kitap defterle değil değil yanında yaşayarak görerek ve dediklerini yaparak eğitim şeklinde olur. Böyle bir aileden gelse idiniz işiniz kolaydı aile içi eğitime çocuk yaşta başlar ve 20 yıl civarı bazen daha az veya çok çalışmanın ardından hazır hale gelebilirdiniz, şimdi hem garantisi yok hem de onlardan en az 2 kat daha fazla çalışmanız gerekir.
Gelen varlığın dininden nasıl emin olabilirsiniz, gerçekten davet etmeyi başaramayacağınız için etrafta bulunan alt varlıklar zaten hazır bekliyor birileri tuzağa düşsün de köleleri olsun yada sadece onları eğlendirsin diye.
Bu foruma gelme amacınız uygulama yapmaktı belki ama hiçbir şey tesadüf değildir burada bulunmanız da. Uygulama yapabilecek düzeyde değilsiniz ancak bilgi öğrenebilirsiniz. Belki bu bilgiyi sizi veya yakınlarınızı korumak için kullanacaksınız. Böyle bir yararı olabilir. Uygulama yapmak düşüncesi ile boşuna emek ve zaman harcamak yerine bol bol okuyup bilgi öğrenmek daha hayırlı gibi duruyor sizin için. Bir yerlerden kopyala yapıştır şeklinde paylaşılmış abuk subuk bilgileri değil de yöneticilerin paylaşmış olduğu deneyimlere dair orijinal yazıları okuyun. Şarlatan ve cahillerin yazdığı kirliliklerden de korunun. O kadar çok var ki böyle yazı ve kişiler. Kanmayın sakın.

GodIsDead

Kayıtlı Üye
Origanum soyledıklerınde haklısın bazı bolumlerde hak verıyorum sana. Ama yazıya dokulen hıc bı davet calısmaz da ne demek bunu akıl mantık almıyor.. Bunu soylemıs olursan bu kendı sıtenızın felsefesıne ters zaten. Bir ton davet var kı bunlar sadece bızım tarafımızdan degıl admınler tarafındanda paylasılıyor. Verdıgım davet calısır durumdadır. Her onune gelen yapmasın dıye yapanda bıraz benım yazıp emek verdıgım kadar emek verıp arastırsın dıye duaları yazmadım. Zaten gerisi onlara kalmıs artık buraya gelen her kısıye korunun enerjınız dusukse yapmayın dememıze gerek yok sanırım.

origanum

Yönetici
Bu zaten mantık işi değil ki. Binlerce yıldır hep böyle işledi, böyle de işlemeye devam edecek. Kuralları biz koymuyoruz sadece uymak durumunda olan bir zerreyiz.
Davet veya herhangi bir majikal uygulamanın amacı her önüne gelen ya da erbap kişiler yapsın diye değil ki. Sitenin amacının insanlara yapması için tarifler vermek olmadığı sadece geçmiş kişilerin neler yaptığına dair "arşiv"den öte gitmeyen bilgiler olduğu, bu alanda çeşitli ekollerde öğreti görenlerin başkaları neler yapmış geçmişte diye ufuklarını genişletmek ve işi hiç bilmeyen yabancıların da neler varmış bu hayatta diye meraklarını gidermek belki hiç bilmedikleri bir alemden gelebilecek zararları önceden farkedebilmek yani okumaktan öteye gitmemelerini sadece bilgi amaçlı okumalarını, fikir edinmelerini sağlamaktır diye onyüzmilyonbin kere söyledik her fırsatta, hala sitenin amacını yanlış anlayan var. Buradaki hiçbir bilgi insanlar yapsın diye verilmiyor, böyle bir amacımız olmadığı gibi sakın yapmaya kalkmayın diye de uyarıyoruz halkı. İşin erbabı zaten bunların uygulanmaması gerektiğini bilir, sözümüz o kesime değil tabi ki. Ancak ne yazık ki sitede artık onlardan çok az sayıda var ve mecburen de seslerini çıkaramıyorlar. Ustalaşan da ya artık ihtiyacı kalmadığı için gidiyor mesleğini icara ediyor ya da biz gibi eğitmen oluyor ancak gerektiğinde sanalda ya da reelde müdahalede bulunuyor.
Gelelim sizin verdiğiniz bu davete, etrafta yazılmış söylenmiş tüm davetler gibi bu da işe yaramaz. Kaldı ki işe yarayan bir daveti tam olarak vermiş bile olsa idiniz hem yapan kişiden başka bir insan zaten yapamazdı hem de kuralları çiğneyip çalışan bir uygulama başkalarına söylenmiş olduğu için değil sizin yetiştireceğiniz kişi siz bile çalıştıramazdınız artık. İnsanın içindeki olmasını istediğini gerçekleştirebilme gücü düşünce enerjisine o duyguyu yüklediği anda harekete geçer ve hayaller gerçekleşir, bu daveti başarmış da varlık ile iletişim kurmuş kişi için durum ya kendi düşünce gücünü eyleme dökme başarısını gösterdiği içindir ya da gelen varlık o istediği varlık değil de parazit bir varlıktır ve gelen onunla biraz eğlenmek istemiştir. Tabi kişinin gözüne de perde çekmiş ve onu birşeyler başardığına dair pohpohlamakta ve nefsini yükseltmekte, bu negatif enerji ile de kendisini beslemektedir. Kötü varlıklar insanın nefsinin yaydığı olumsuz enerji ile beslenir ve insanlar bunu yaysın diye ellerinden geleni yaparlar. Doğada herkes beslenmek için birbirini yer, belgesellerde görüldüğü gibi, ruhani alemde de böyle yürür işler. Onların doğası gereği besin kaynağı olan enerjileri bir yerlerden bir şekilde temin ederler. En kolay yol da enerjileri göremeyen bedenli varlıklardan yani insanlardan temin etmektir. Bedenimize yapışan enerjimizde negatif etkiler çok ise hayatımızda aksilikler ve başarısızlıklar akıp gider, tamamen pozitif ise de sağlık, mutluluk, başarı şeklinde yansıma görülür. Ve birileri tüm bunları bilmesine rağmen ben üzerime negatif etiketleri yapıştıracağım derse kimse ona engel olamaz, o kişi bu etki ile yaşamak zorundadır.

GodIsDead

Kayıtlı Üye
Tekrar soyluyorum davet calısır durumdadır isteyen inanır isteyen inanmaz kendinize kalmıs. Madem ki arşiv olarak algılıyorsunuz İmam Ahmed El Buni'nin Şemsul Maarif İsimli Eserinde Mumın Cin Daveti adlı uygulamadır. Arşivlerinizde yer alsın

origanum

Yönetici
Kendiniz de söylediğiniz gibi çok eski bir uygulamadır. O kişi için çalışır vaziyetteydi ve kendisi dışında başka insanlar yapamaz, bu yüzden de artık saklı kalmasına gerek yoktur ve gelecek kuşaklardakilere hizmet olsun diye açığa çıkmıştır. Siz yapmaya kalkar iseniz bu kimseyi ilgilendirmez sonuçlarına katlanacak yegane kişi siz ve yakınlarınızsınız. Bu konuyu okuyan herkes anladı neyin ne olduğunu zaten.

tNitrotoluen

Banlı Kullanıcı
bu tür davetlerin kişiye özel olması ve herkes tarafından başarılı olamaması mükemmel bi durum bence
yoksa çocuk oyuncağı gibi olurdu ve dünya yaşanamaz bir hal alırdı

GodIsDead

Kayıtlı Üye
Kim uyduruyor bunları anlamıs degılım kişiye ozel nedır ya ? Uygulamaya farklı dualar ekleyerek ıstedıgını yapabılırsın havas ılmınde. Bilincsiz insanların yorumlarına ınanıp suruye eklenmeyın.. Yıllardır kıtap okuyorum bu konularla ılgılı sıtede kac tane davet gezdım hıcbırınde duymadım boyle seylerde gelmıs konumu yargılıyorsun. İnanmıyorsanız İnanmayın kardesım kımseye kendımı ınandırıcak degılım. Herkesın kendı gorusu yasantısı yasadıkları var ben bunları yakınlarımla yasayıp buraya aktardım. sizin görüsünüz benim icin önemli degil ama emege saygılı olun!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...