Mumin Cin Daveti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GodIsDead

Kayıtlı Üye
Bir kimse İmanlı Cinlerden bazılar ile kardeşlik kurmak ister , iş ve şahsi hacetlerini onlar vasıtası ile elde etmek ve kendi rızası üzre çalışmalarını arzularsa , bu işe başlamadan elbise ve vücudunu yıkamalı. Çarşambagününden itibaren , oruca başlamalı , dördüncü cumartesine kadar oruca devam etmeli , her gün icin yasin suresini , Dühan , Tenzil secde , ve tebarekel-llezi bi yedihil Mülk , surelerini birer kez , ayrıca ihlas suresinide günde 1000 kez okuduktan sonra 4.cü cumartesi günü ikindi vakti yani (saat 10 ) da insanlardan uzak temiz bir yere çelikmeli , 7 parça kağıt alarak ;

Birincisine Hak Taalanın kitabındaki 23cü sure olan Mü'minun suresinin 81.ci Ayetini yazmalıdır.
İkinci Kağıda Bakara suresinin 118.ci Ayetini
Üçüncü kağıda yine bakara suresinin 137ci Ayetini
Dördüncü kağıda Kur'an-ı kerimin 30.cu suresi olan (Rum) suresinin 25.ci Ayetini
Beşinci kağıda Yasin suresinin 51.ci Ayetini
Altıncı kağıda Zümer süresinin 68.ci Ayetini
Son olarak Yedinci kağıdada 70.ci süre olan (Maaric) suresinin 43.cü Ayetini (arapça olarak) yazmalıdır.

Bunları yazdıktan sonra dört rikat namaz kılmalı , ilk rikatta Fatiha ve yasin suresini okumalı , ikinci rikatta ( Dühan ) suresini , üçüncü rikatta fatiha ile secde suresini , dördüncü rikatta (Tebarekel Mülk ) suresini okumalı. Her secde sonunda aşağıdaki cümlelerle Allahı anarak secdeden başını kaldırarak selam vermeli , ve hemen aşağıdaki duayı okumalıdır :

Sübhane men lebisel izzü , Süphane men teattafa bilhamdi ve tekerreme bihi , Süphane men ahsa küllü şey in bi ilmihi , Süphane men la yenbaği ettesbih illa lehü , Süphane men iza erade şey en yekülü lehü künfe yekün , Süphane zil menni vel fadli ve-nniami , Süphane zil alemi vel ilmi , Süphane zi-ttuli ve vel fadli , Süphane zil Arşi vel levhi vel kameri vennuri , Allahüme inni es elüke bi meakedil izzi min Arşike ve münteha-rrahmeti , min kitabike ve es elüke bi ismikel Azimil azami ve bi vechikel kerimil ekremi ve bi kelimatüke-ttammeti en tüsahhir liye avnen min sulehail cinni yainuni ala ma üridü min havaicü-ddünya..

Yukaridaki duayı okur okumaz o kimsenin karsısına İmanli salih cinlerin büyüklerinden ve ileri gelenlerinden yedi kişi çıkar ve selam verirler, emrine hazır olduklarını bildirirler. Yukarda Allahın adlarından önce yazmıs oldugunuz kagıtları basındakı üç köşe külah (muska) gibi katlayarak bir ipliğe bağlar boyununa asmalı ve yanında bir mum bulundurmalıdır. Cinler peyda olduktan ve selam verdikten sonra bu kağıtlardan birini alır onlara okursun ve sonradan :
- Bu kağıdda yazılan sahibi kimdir ? Kime aittir? diye sorulur.
Bu yedi kişiden biri : - Bunun sahibi benim diye cevap verir.
O vakit ona : - Adın nedir diye sorar , oda adım şudur diye cevap verir.
Adını o kimseye ait kağıdın altına yazar , ondan mührünü ister , ve o mühürle kağıdı mühürleyerek ipliğe bağlar ve üzerine diğer yedi kağıdın tamamını sahiplerinin mühürleriyle mühürledikten sonra onlara : - Bu kağıtta yazılı Adlar üzerine yemin ederimki , ne vakit sizlere bir hacetim olur çağırmış olursam gelmenizi istiyorum , dedikten sonra onlara : - Allah sizleri mübarek kılsın haydi gidiniz , diyerek ipliğe bağlı Mühürlü kağıtları temiz ve yüksek bir yere koymalı. Ne vakit bir rızık talebinde veya bir hazineyi bulmak veya bir şeyi öğrenmek icin onları çağırır ve lüzumlu emirleri onlara yaptırmak istersen onlar vakit geçirmeden emir ve isteğine uyarak huzurunda bulunurlar.

ŞEMS-ÜL MAARİF kitabından alıntıdır.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Ben mümin cin daveti yapmak istiyorum. Ama tehlikeli ola bilir. Namazım, orucum yerinde ve korkusuzum. Ama başıma iş açmak istemem :D Birisine mümin cin yerine ifrit geldi diye okumuştum. Siz bu daveti yaptınızmı? Hayatımıza girerlerse bir daha çıkmazlar.

GodIsDead

Kayıtlı Üye
Ben yapmadım ama bi arkadasım basarılı sekılde gerceklestırdı. Yapmak istiyorum arastırıyorum sureklı okuyorum emin ol ki aralarında en çok güvendiğim davet budur. Korkuyorsan deneme derim korkunu yendikten sonra cesaretle kalkışmalısınız bu işe bahsettiğiniz gibi ifritin gelmesi bu davette imkansıza yakındır..

obscurhomme

Kayıtlı Üye
Ben yapmadım ama bi arkadasım basarılı sekılde gerceklestırdı. Yapmak istiyorum arastırıyorum sureklı okuyorum emin ol ki aralarında en çok güvendiğim davet budur. Korkuyorsan deneme derim korkunu yendikten sonra cesaretle kalkışmalısınız bu işe bahsettiğiniz gibi ifritin gelmesi bu davette imkansıza yakındır..

Merakımdan soruyorum.İfrit nedir ?

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Benim yapmak istediğiğim davet şudur:

Mü'mincinlerden birini davet edip onunla görüşmek için temiz ve karanlık bir mahaldeiki düz üzerine oturarak üç kez Euzü billahi mineş şeytanir racim dersin, sonrayedi defa La havle vela kuvvete illa billa hil aliyyil azim dersin, sonramü'min cinlere seslenerek: Ey Allah ve resulünün emir ve yasaklarına itaat edenmü'min cinler! hanginiz bana hayır üzerine yardım ederseniz Allah da ona yardımetsin, der ve bunu da üç kez tekrar eder, sonra ayağa kalkıp kıbleyemüteveccihen durark yedi kez cin süresini yani (Kul uhiye'yi) okur,

Kul uhiye (cin suresi):
Kul ûhıye ileyye ennehüstemea neferun minelcinni fekâlû innâ semi'nâ kur'ânen aceben * Yehdî iler ruşdi feâmennâ bihîvelen nüşrike birabbina ehaden * Ve innehû teâlâ ceddü rabbinâ mettehazesâhıbeten ve lâ veleden * Ve innehû kâne yekulü sefîhünâ alâllahi şetatan * Veinnâ zanennâ en len tekulel insü vel cinnü alâllahi keziben * Ve ennehû kânericâlün minel insi yeûzûne biricâlin minel cinni fezâdûhüm rahekan * Ve ennehümzannû kemâ zanentüm en len yeb'asellahü ehaden * Ve ennâ lemesnes semâefevecednâhâ müliet harasen şediyden ve şühüben * Ve ennâ künnâ nak'udü minhâmakaide lissem'ı femen yestemiıl âne yecid lehü şihâben rasaden

sonra sağ tarafına dönerek:

[Only registered and activated users can seelinks]
(Ahsenellahü ila men ahsene ileyye min ervahilmü'minin.) der, sonra sol tarafa dönerek üç kez:

(ye saf diş)
sonra

(Bikatlamediyş)
söyler. Sonra da bir kez şöyle dersin :

(Tezdadu biha sirran ve ala sirriküm. Esselamüayküm eyyühel ervahut tahireti min cannil mü'minin.)

Bu esneda müslüman cinlerden birisinin sanaESSELAMÜ ALEYKÜM dediğini işitirsin. ALEYKÜM SELAM diye ona karşılık verdiktensonra dilediğin şeyi sorup haber alabilirsin.

Yalnız duanın şartı: Karanlık bir mahaldeyalnız başına okumalısın. Elbisen, bedenin ve oturduğun mahal gayet temizolmalıdır. Bu dua defalarca tecrübe edilmiştir.

Arkadaşlar Kul uhiye duasını zorlanmamanıziçin kendim sayfaya direkt koyayım diye düşündüm ama küçük bir hata oldu özürdilerim. Artık mous imleci ile seçili konuma getirerek okuyabilirsiniz...

Cinleri dağıtmak için okunması gereken azimetşudur:
"Bismillahirrahmanirrahim. İnsarifû ilâmekâniküm bârakellahü minküm ve aleyküm yâ ervâhıl ulviyetti ves süfliyyetiinsarifû ilâ mevâtıniküm ve cealnâ min beyni eydiyhim sedden feağşeynâhüm fehümlâ yübsırûn, bârakellahü minküm ve aleyküm"

Üç defa okunursa davet edilen cinlergeldikleri yere geri dönerler.</SPAN>

Bu konu boş bir konu değil değerlendirirsenizmemnun olurum arkadaşlar ve yorumlarınızıda esirgemeyin bilgi paylaştıkçaçoğalır. K.m demiş ise bu sözü iyi demiş :)

Arkadaşlar konunun en son kırmızı renkliyazılmış ayetin okunuşunda yazım hatası yapmışım özür dilerim. Esselamü aykumdiye yazdığım yazı yanlıştır. Doğrusu ESSELAMÜ ALEYKÜM diye okuyunuz.

Bu davetin yapılması daha kolaya benziyor.

GodIsDead

Kayıtlı Üye
Arkadaşım inanmiyorsan düsüncelerini kendine sakla. Bu sitedeki her konuyu ona inanılırmı buna inanılırmı diye baltalamaya hakkın yok.

GodIsDead

Kayıtlı Üye
Çok kolay davetler var ama güven olmuyor yazdıgınız davetı bılıyorum ama güvenemedim bana kalırsa arastır herseyıyle oyle dene derim :)

obscurhomme

Kayıtlı Üye

Mü'mincinlerden birini davet edip onunla görüşmek için temiz ve karanlık bir mahaldeiki düz üzerine oturarak üç kez Euzü billahi mineş şeytanir racim dersin, sonrayedi defa La havle vela kuvvete illa billa hil aliyyil azim dersin, sonramü'min cinlere seslenerek: Ey Allah ve resulünün emir ve yasaklarına itaat edenmü'min cinler! hanginiz bana hayır üzerine yardım ederseniz Allah da ona yardımetsin, der ve bunu da üç kez tekrar eder, sonra ayağa kalkıp kıbleyemüteveccihen durark yedi kez cin süresini yani (Kul uhiye'yi) okur,

Kul uhiye (cin suresi):
Kul ûhıye ileyye ennehüstemea neferun minelcinni fekâlû innâ semi'nâ kur'ânen aceben * Yehdî iler ruşdi feâmennâ bihîvelen nüşrike birabbina ehaden * Ve innehû teâlâ ceddü rabbinâ mettehazesâhıbeten ve lâ veleden * Ve innehû kâne yekulü sefîhünâ alâllahi şetatan * Veinnâ zanennâ en len tekulel insü vel cinnü alâllahi keziben * Ve ennehû kânericâlün minel insi yeûzûne biricâlin minel cinni fezâdûhüm rahekan * Ve ennehümzannû kemâ zanentüm en len yeb'asellahü ehaden * Ve ennâ lemesnes semâefevecednâhâ müliet harasen şediyden ve şühüben * Ve ennâ künnâ nak'udü minhâmakaide lissem'ı femen yestemiıl âne yecid lehü şihâben rasaden

(Ahsenellahü ila men ahsene ileyye min ervahilmü'minin.) der, sonra sol tarafa dönerek üç kez:

(ye saf diş)
sonra

(Bikatlamediyş)

(Tezdadu biha sirran ve ala sirriküm. Esselamüayküm eyyühel ervahut tahireti min cannil mü'minin.)

Bu esneda müslüman cinlerden birisinin sanaESSELAMÜ ALEYKÜM dediğini işitirsin. ALEYKÜM SELAM diye ona karşılık verdiktensonra dilediğin şeyi sorup haber alabilirsin.

Yalnız duanın şartı: Karanlık bir mahaldeyalnız başına okumalısın. Elbisen, bedenin ve oturduğun mahal gayet temizolmalıdır. Bu dua defalarca tecrübe edilmiştir.

Arkadaşlar Kul uhiye duasını zorlanmamanıziçin kendim sayfaya direkt koyayım diye düşündüm ama küçük bir hata oldu özürdilerim. Artık mous imleci ile seçili konuma getirerek okuyabilirsiniz...

"Bismillahirrahmanirrahim. İnsarifû ilâmekâniküm bârakellahü minküm ve aleyküm yâ ervâhıl ulviyetti ves süfliyyetiinsarifû ilâ mevâtıniküm ve cealnâ min beyni eydiyhim sedden feağşeynâhüm fehümlâ yübsırûn, bârakellahü minküm ve aleyküm"

Bu konu boş bir konu değil değerlendirirsenizmemnun olurum arkadaşlar ve yorumlarınızıda esirgemeyin bilgi paylaştıkçaçoğalır. K.m demiş ise bu sözü iyi demiş :)

Arkadaşlar konunun en son kırmızı renkliyazılmış ayetin okunuşunda yazım hatası yapmışım özür dilerim. Esselamü aykumdiye yazdığım yazı yanlıştır. Doğrusu ESSELAMÜ ALEYKÜM diye okuyunuz.

İnsanoğlu hep kolaya kaçıyor işte :D

Eğer gerçekten bu işi yapacaksan GodIsDead arkadaşın paylaştığı teknik ile yap.O daha meşaketli ve zor bir teknik.Bence o teknikle banko başarıya ulaşırsın.

GodIsDead

Kayıtlı Üye
Merakımdan soruyorum.İfrit nedir ?

İfrit çok güçlü bir cin olduğu gibi son derecede tehlikeli bir cin türünün genel adıdır.Böylesine güçlü ve tehlikeli olan İfriti çağırmak bu yüzden tavsiye edilmez heleki İfrit çağırmaya soyunan kişi acemi ve bu konuda tecrübesizse bu kişi için İfrit çağırmak son derece zararlıdır

GodIsDead

Kayıtlı Üye
Metallica dedigin daveti iyice bi arastırdım bazı yakınlarımdanda bilgi aldım. Davet kesinlikle calısır durumda ama gelen varlık bellı olmuyormus asla fazla guvenme derim saygılar

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Davet o kadar eksik ki nasıl çalışır durum da.

Oenomaus

Kayıtlı Üye

Kul uhiye (cin suresi):

(ye saf diş)
sonra

(Bikatlamediyş)

Bu davet daha kolay görünüyor.Aslında God arkadaşın daveti de çok güzel ama ben oruç tutamıyorum hastalığından dolayı.O yüzden Metallica arkadaşın verdiği daveti yapabilirim sanırım.Ancak birşeyden kesinlikle emin olmam gerekiyor:Metallica arkadaşın davetinde kötü varlıkların gelme ihtimali var mı?Korunma duası gerekir mi?(kötüleri için)Ve gelen müslüman cinler korkutma ya da başka şekillerde zarar verir mi?
İyi forumlar...

Oenomaus

Kayıtlı Üye
Metallica dedigin daveti iyice bi arastırdım bazı yakınlarımdanda bilgi aldım. Davet kesinlikle calısır durumda ama gelen varlık bellı olmuyormus asla fazla guvenme derim saygılar

İslami ritüelleri yapıp da nasıl gelen varlık belli olmuyor anlamadım.Hani başka bir yabancı ritüel falan değil ha,tamamen islami.Zaten davetin %95'i cin suresi okuma üzerine.Buna rağmen nasıl kötü varlık gelebiliyor anlamadım.İlginç.Yine de,Metallica arkadaşın davetini yapıp kötü olanlara tedbir amaçlı korunma duası okusak olur mu?Saygılar.

muratsavci

Kayıtlı Üye
müslüman bır cinin sıze yardımcı olabılmesı ıcın ıslamın tum sartlarını gercekleştırmelısınız yoksa davet durumunda onlarda tehlıkelı olabılır

Oenomaus

Kayıtlı Üye
müslüman bır cinin sıze yardımcı olabılmesı ıcın ıslamın tum sartlarını gercekleştırmelısınız yoksa davet durumunda onlarda tehlıkelı olabılır

Teşekkürler Bloody kardeş.Çok aydınlatıcı oldu.Peki;müslüman cin davetinde kötü olanların da bizi duyup gelmeleri ihtimaline karşılık korunma duaları okusak olur mu?Çünkü,az önce öğrendiğime göre müslüman cin daveti de yapsak o esnada kötüleri de mıknatıs gibi çekiyormuşuz.Bunu engellemek adına korunma duaları iş görür mü?

muratsavci

Kayıtlı Üye
Göruru okuyabılırsın ama burda bahsedılen davette cok fazla eksıklıkler var bu davetı uygularsan sonuş alamazsın

Oenomaus

Kayıtlı Üye
Tam daveti nerede bulabilirim?Bir de oruç falan olmasın,ben özrümden dolayı oruç tutamıyorum.Buna engel büyük bir sağlık sorunum var.Ama diğer ibadetleri eksiksiz yerine getirsem de olur şekilde güvenilir bir davet var mı?Öyle bir davet(oruç gerektirmeyen)varsa paylaşır ya da beni yönlendirirseniz sevinirim.İyi forumlar.

Oenomaus

Kayıtlı Üye
Bu arada eksiklikler var dediğiniz davet Metallica kardeşin daveti mi yoksa Gods arkadaşın mı?

Oenomaus

Kayıtlı Üye
Metallica kardeşin davetinden bahsediyorsanız onun davet duasının defalarca kez tecrübe edilmiş olduğu söyleniyor.Ayrıca Gods arkadaşın bilgili yakınlarından aldığı bilgiye göre de çalışır durumdaymış.Nasıl eksiklik oluyor bu durumda?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...