mp3 dosyasinda subliminal mesajin varligini nasil ogrenirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AVP

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar ben internette bir suru I-DOSER mp3-eri buldum ama bunlarin icinde subliminal mesaj varmi diye kontrol etmek istiyorum nasil kontrol ederim sonradan pisman olmak istemem

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Adobe Soundbooth programında açıp frekans değerlerini kontrol edin. Çok yüksek derecedeki frekanslar genelde sübliminal içeriklidir

AVP

Kayıtlı Üye
Adobe Soundbooth programında açıp frekans değerlerini kontrol edin. Çok yüksek derecedeki frekanslar genelde sübliminal içeriklidir

Yukledigim mp3 ler I-DOSER oldugu icin onlarla karistirilma ihtimali varmi? yani I-DOSER de ola bilirmi subliminal mesaj yerine

AVP

Kayıtlı Üye
I-DOSER de yuksek frekanstami olur?

BlackHawk04

Kayıtlı Üye
Merhaba AVP; eskiden kısa bir süper ı-doser dinledim. Bazı tanıdıklarım vardı bu işlerde profesyonel olanlar. I-Doser in bedava mp3 lerinde (Quick Happy,Gates Of Hades) Subliminal mesaj olmadığı ortaya çıkarılmıştı,denenmişti.Ama Hands Of God gibi ücretli daha kaliteli doserlerde sübliminal mesajlar varmı bilinmiyor.

AVP

Kayıtlı Üye
Merhaba AVP; eskiden kısa bir süper ı-doser dinledim. Bazı tanıdıklarım vardı bu işlerde profesyonel olanlar. I-Doser in bedava mp3 lerinde (Quick Happy,Gates Of Hades) Subliminal mesaj olmadığı ortaya çıkarılmıştı,denenmişti.Ama Hands Of God gibi ücretli daha kaliteli doserlerde sübliminal mesajlar varmı bilinmiyor.

Onu demiyorum hocam ben internette dev bir arsiv buldum (hepsi 1 arada) onlarin icinde subiminal mesaj ola bilirmi diye sormustum yani sonradan eklendimi onu kontrol etmek icin

BlackHawk04

Kayıtlı Üye
Hayır işte ücret vermiyorsan klasik ı doserse yok öyle birşey

AVP

Kayıtlı Üye
Sonradan eklenme (degistirilme) gibi bir ihtimal ola bilirmi?

daktilo

Kayıtlı Üye
İş
Mühendis
o download un içinde yalnız ücretli i-doser dosyaları da var, biliyorum o tip download paketlerini bende de var bir tane, urum bu konuda uzman bildiğim kadarıyla ufak bir tüyo verebilir belki:beta1:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...