Kuantum ile talih kuşu kondurma (piyango)

telekinezilevitasyon

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar yılbaşından önceki gün okulumda bir parti vardı. Okulda hediye çekler falan var, bazısı okul kantininde hamburger bedava vardı diğerinde de mağazadan indirim çeki vardı ve voleybol topları vardı. Ben kuantum yapmaya karar verdim ve okuldan bileti aldım, ondan sonra çekiliş yapmaya hazır bir 1 2 dk. kuantum yaptım mağazadan indirim çeki aldım dedim ve beynimi hep buna yönelttim, son turda hoca çekti ve bana çıktı.:p:p

sunit

Kayıtlı Üye
Her şeyin başına ya da sonuna kuantum getirin,kuantum olumlama,kuantum düşünce,kuantum şifa,kuantum bilmemne,falan filan. Alın size bol bol kuantum :D

kapliyagos

Kayıtlı Üye
bunun üzerine bir hafta kadar önce biraz kafa yordum ve ulaştığım nokta şudur...secret kitabını okumadım fakat filmi izledim...orada olumlu düşünce ve gerçekleşme üzerine deneyim yaşayanların örnekleri mevcut....bunu olasılık üzerine koyunca...olmasını istediğiniz bir sayı olasılığı var diyelim bunada sayısal loto dedik mesela...sayısal lotonun çekilmesine çok yakın bir zaman diliminde kuponunuzu çıkacağına inanarak doldurun ve yatırın bu zaman dilimi birkaç dakika kala olsa daha iyi olur kanaatindeyim...ve kalpten çıkmasını isteyin...bu bir anlamda olasılığı kendinizin yönlendirmesi anlamına geliyor...

Katarina

Kayıtlı Üye
bunun üzerine bir hafta kadar önce biraz kafa yordum ve ulaştığım nokta şudur...secret kitabını okumadım fakat filmi izledim...orada olumlu düşünce ve gerçekleşme üzerine deneyim yaşayanların örnekleri mevcut....bunu olasılık üzerine koyunca...olmasını istediğiniz bir sayı olasılığı var diyelim bunada sayısal loto dedik mesela...sayısal lotonun çekilmesine çok yakın bir zaman diliminde kuponunuzu çıkacağına inanarak doldurun ve yatırın bu zaman dilimi birkaç dakika kala olsa daha iyi olur kanaatindeyim...ve kalpten çıkmasını isteyin...bu bir anlamda olasılığı kendinizin yönlendirmesi anlamına geliyor...

İşte ben bu kuponları zamanında yatırmayı hep unutuyorum.Sıkıntım burda :D

kapliyagos

Kayıtlı Üye
..:) demekki sizin için paranın pek önemi yok...veya maddiyat ikinci planda..:D