korkuyorum

3mine

Kayıtlı Üye
Ben daha 1aylık evliyim 4senedir eşimi tanıyorum fakat artk tanıyamaz hale geldim , sürekli kavga ediyoruz ortada hiçbir sebep yokken , geceleri uyuyamiyorum ve sabah hep bi uykusuzluk hali , sürekli garip sesler duyuyorum uykumda konuşuyor ve kahkaha atıyormusum (eşim söylüyor) , ve bir sabah yatak odamın kapısının sesine uyandım ama kırcak gibi vuruluyordu , buzlu camdan kaynanami gördüm içeri girdi bana biseyler sordu konuştuk ve çıktı peşine ben gittim , konuştuğumuz konu hakkında o öyle değil böyle dedim ve bana sen de saçmalıyosun ben senin odana hiç girmedim dedi , ve yatak odamda gördüğümle yanına gittiğimde ki gördüğüm kıyafetleri aynı değildi , artık korkmaya başladım yardım edin lütfen ;(

Zazayew2312

Kayıtlı Üye
Konu gerçekten gerekti 10 dakka sonra gelecek konumu oku

Evliliğiniz güzelse sorunsuzsa ya nazardır ya büyüdür yada normal bir olaydır herşeyi yorumlamayın büyüye ama sen eğer artık korkuyorsan bu konuda koruma alabilirsin büyülere karşı (tabi büyüyse) aslında bende açıcaktım konuyu araştırdım konu varmış linki:http://www.gizlimabet.com/threads/20889-Ayetel-Kürsi-ile-Korunma-Çemberi

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Böyle durumlara yakalanmış ve ya hayatında böyle anlayamadığı gelişmeler olan kişiler çok fazla. Kendinizi korumaya alabilirsiniz. Lakin almış olduğunuz koruma sadece belli bir dönem sizi rahatlatır. Korumalar tek başına problem çözmeye yönelik bir çalışma değildir. Öncelikle bu problem nedir ve nasıl bu sorundan kurtulunur onu bulmak gerekir. Gerçekten bir varlık ya da çalışma durumu mu yoksa bilinçaltı ile ilgili bir problem mi bu da incelenmelidir. Ve bu tür sorunlar bilinçaltından kaynaklanmıyor ise bir tek kontrol bakımları ile ortaya çıkar. Bir de ilim sahibi kişinin yanına gitmek sureti ile bu problem anlaşılabilir. Yani farazi olarak anlatmaya çalıştığım durum koruma ile bu tür problemler eğer bir musallat ya da büyü olayı ise sadece belli bir süre engellenebilir. Önce bu problemi bulup çözüp ortadan kaldırmak gerekir ki sonra koruma işlenebilsin kişiye.

3mine

Kayıtlı Üye
peki koruma dediginiz nedir , hocayami gitmem gerek belki korku belki bilinçaltı veya gerçek artık geceleri uyuyamaz ve su içmeye bile yataktan kalkamaz oldum , bu durum çok canımı sıkıyor ..cevaplariniz icin teşekkür ederim.

bunu denicem inşallah beni sıkıntılarimdan kurtarır .

Angels-And-Demons

Banlı Kullanıcı
Korunma Duaları Okuyunca Onlara Zarar Vereceğin İçin Çok Daha Kızacaklar ve Boş Bir Anında Saldırıya Geçeceklerdir.İşin Ehline Gidin.

mysen13

Kayıtlı Üye
Yuleye katiliyorum , Cin musallati varsa ehli kisi tarafindan cozulmeli ve birdaha boyle bir sorun yasanmamasi icin koruyucu tilsim veya vefk yapilmali ..