Korkuttuklarında rüyamda yok ediyorum

MONOTAMU

Banlı Kullanıcı
Rüyalarıma üç harfliler giriyor.onları bir şekilde yok ediyorum.bir kaç ay önce rüyamda bir şey beni yakmaya çalıştı.iki yol vardı.o bir yoldan ben ikinci yoldan giderken yolumu değiştirip o adamın ayaklarına atladım adam yandı gitti. İki gün önce annem gözünün önünden karanlık bir şeyler geçtiğini söyledi. Gecesine rüyama girdi. Annem şeklindeydi ''bundan sonra senin yanındayım dedi'' ben anladım yanağını ısırıp kopartıyorum tekrar düzeliyor.ben kaçiyorum kapıni dışindan köpek sesi geliyor insanlar kaçıyor ben saklanıyorum.köpek yanıma geliyor sinirlenip kolumu uzatıyorum. Parmağımla dişine dokununca benle köpek bırleşiyorum büyüp değişiyorum üç harfliye sarılıp camdan atlıyorum uyanıyorum anneme birdaha gözükmemiş. Adımdan dolayı diyorlar **** adım. Bana zararı olur mu? Hep böyle kazanırmıyım

gümüş

Kayıtlı Üye
Sevgili MONUTAMU,
Rüyanız hayrolsun, ancak aklınızda tutun rüya anlatımı ve yorumlanmasına yönelik mesajlara forumda yer vermiyoruz. Diğer taraftan Rüya Kabilesi Senoiler adlı bir konu olacaktı forumda, bağlantım şu an çok iyi değil, arayıp bulamadım sizin için o konuyu okuyun. Benzerlikler göreceksiniz. İlaveten lucid rüya konularına da bakabilirsiniz, özellikle bölümün konularına sondan başlayarak okursanız. Her iki öneriden de anlayacağınız evet bu mümkün ama bu isminizden çok sizin bilinçliliğinizden kaynaklı olacaktır. Ek olarak isim gücü eskiden beri inanılan bir kavramdır ama rüyalarınızın isimle direkt bağlantılı olduğunu sanmıyorum ancak size manevi güç vermesi açısından siz ya da size isim verenlerin seçtiği bir tılsım olabilir ve isimden dolayı olduğunu düşünüyorsanız işlevini yerine getiriyordur. Ayrıca bir daha lütfen isminizi ya da özel bilgilerinizi yazmayın +)

MONOTAMU

Banlı Kullanıcı
Bilgilendirme için teşekür ederim rüya kabilesi ve isimlerin gücüyle ilgili araştırmalar yapıcam paranormal olaylar ilgimi çekmiştir.şimdilik nomal bir insanım :) ama site gördüğüm bir çok şeyi deneyip gözlemlemeye çalışıyorum. Genelde üç harfli beş harfli korkmam, allah insanları onlar üstün yarattı.Ama yinede olaylar karşında bilgilenip ona göre hareket etmekte fayda var.her zaman bir fazlası varken olduğum yerde saymak niye, isim için özür dilerim. Daha ilk yazımda birde uzun yazmaktan uyarı almak istemem.'her zaman bir fazlası için' biraz dershanelerin reklam kampanyası gibi oldu ama :)

Salaman

Banlı Kullanıcı
rüyalara çok fazla takılmamak gerekiyor diye başlıyorum ama forum içeriğine bakıncada dememek lazım gibi geliyor .d insan uyuduğu an cinni onunla iletişim halinde bulunabiliyor rüyadada ruh kalktığı için kısmen astral dersen senin onlardan üstünlüğün ortaya çıkıyor bilinçli olduğun hal misal birisi var dır alemi rüya ya geçtiği an onu alırlar astrala ve cinniler kendi yurdlarını gezdirir gizli mekanlarını gösterir baş larındaki kişinin mührünü anlatır veya sende olan bir şeye sahip olmak için mühürsel bi saldıırı türü şeyler yapar . veya senin gibi ısırır tutar yakar yıkar rüyada bu tür yok etmenin pek olduğunu sanmıyorum bilinçaltında ne acayiplikler vardır bilinmiyor kişi bu tür olayların hakimi konumunda ise rüyadaki olaya direk etki yapadabilir ismin mübarek bir isim ise onun içinde saldırı alıyor olabilirsin rüyada kaldırabilme meselesi ve burdaki herşeyide fazla denemeyin yani misal istediğin kişinin rüyasına girmek için bazı harfler kullanılıyor açıklama resim vs. gösterilmiş kullanan bazıları kötü netice aldı küçümsenmeyecek bi kısmı tabi. burda ki çoğu şey sakıncalı .unutmadan söleyeyim net halde insan tabi cinden üstündür eşrefi mahlukattır ama bilgisiz bir insan ile bir şeytanın mücadelisi düşünülemez çünkii şeytan linç eder gider misalen. eşrefi mahlukat alemi islamdandır kuran herşeyin şifresidir kimilerine yeşill kimilerine kırmızı güzellikler verir. çamura bulanmış bi elmas gibi çamuru temizlemek iman ve ilim iledir. ins . ancak o vakit üstünlüğünü kanıtlar insanı şöyle tanımlamışlar melekten üstün olabilen ama hayvandanda aşağı olabilecek olan. bu durumu korumak kişiye bağlıdır. saygılar sevgiler.

gümüş

Kayıtlı Üye
Normal olmayan biri yok zaten , herkes normal :)
Sadece doğayı tek bir yüzü ile tanıdığımız için tanıştıklarımız anormallik alameti gibi geliyor başlarda +)

MONOTAMU

Banlı Kullanıcı
Ben anlamadım benim içime üç harflimi giriyor. Köpeğin dişine dokununca köpek konuştu ama anlamadım ve değiştim, elegeçirme felan deyince hafif alttan tırsıntı başladı.benden ne istesinler. İnsan kuşkucu bir varlık ama çevremde oluşan ilginç şeylere kendi tatmin edecek cevaplar veririm. Adımda o kadar şey bir isim değil.ama çevremden konuyu adımla bağdaştıranlar oldu.adımın anlamı peygamber efendimiz(s.a.v.)in uçan atıymış.(dikkat ederseniz isim vermedim)

Salaman

Banlı Kullanıcı
burak isimli binek hayvanının adı sanırsam dediğin şey ya bak bir arkadaşım var bu anlattım mühür işi fialn onda olan bir şey birde şey söleyim sana ele geçime filan öyle rüyada olcak iş değil genelde. burak ismiylede bir bağlantı kurmak hoş olmaz bana göre alakası bile yok burak ismiyle onun ilişkisi tabi dediğin buysa ama orda at tanda bahsetmiyorlar bir bine hayvanı diyoarlar at veya deva başka birşey herneyse bu tür rüyaların olmaması için belli sureler vardır anem gölge gördü ve gece rüyamda gördüm dedin bilinç altının harmanlanmış halide olabilir bir cin mekanınıza dadanmışta olabili.r

MONOTAMU

Banlı Kullanıcı
Ben o zaman bu rüya işini kafaya takmıyım.önemli birşey değilmiş. Sonuçta rüya ammaan... :) bilgilerinize sağlık.

Salaman

Banlı Kullanıcı
ilerleyen günlerde birşeyle olursa artarak zaten işin rengi anlaşılır.