Kontejyan Özel dua çalışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Meyra

Banlı Kullanıcı
slm hayırlı akşamlar hepinize.Öyle duaya ihtiyacım varki arkadaşlar çok üzgünüm istediğim birkaç şey olmuyor allah rızası için bi yardım eden yokmu ne diyeceğimi bileniyorum hamdolsun ama düşünceliyim

dua ya katılın yararı olucaktır. hakkınızda hayırlısı olsun..

casper72

Kayıtlı Üye
İş
finans
Yarın akşam çalışma sırasında sadece verilen ayetlerimi okuyacağız,ekstradan başka sureler okursak bir zararı yada faydası olur mu?

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Yarın akşam çalışma sırasında sadece verilen ayetlerimi okuyacağız,ekstradan başka sureler okursak bir zararı yada faydası olur mu?
Yarın gece sadece verdigim ayetler okunacak.. Çalışma bu gece yapılacak unuttuk geç kaldık vs diye kimse fakir doyurmamazlık yapmasın, önce dua sonra yardım ederim düşüncesinde olmasın.. Tektek herkesin kayıt işlemini yaptım arkadaşlar, bazılarının mesajlarında tamam kayıt işleminiz yapılmıştır yazdım bazılarına yetişemedim merak etmeyin tüm mesajlarınız geldi ve kayıtlar yapıldı... Bu akşam yatsı ezanına kadar talepleri yine alacagım sonra son verilecek...

ssessiz

Kayıtlı Üye
İş
halkla ilişkiler uzmanı
yarın gece derken yani bugün 11:45 de değilmi yoksa ertelendimi?

carmina

Kayıtlı Üye
sayın kontejyan okunacak olanlar ayet özel gününde olan bayanlar bu katılımda nasıl bulunacak bilgi verirmisiniz

miracles

Kayıtlı Üye
Yarın gece sadece verdigim ayetler okunacak.. Çalışma bu gece yapılacak unuttuk geç kaldık vs diye kimse fakir doyurmamazlık yapmasın, önce dua sonra yardım ederim düşüncesinde olmasın.. Tektek herkesin kayıt işlemini yaptım arkadaşlar, bazılarının mesajlarında tamam kayıt işleminiz yapılmıştır yazdım bazılarına yetişemedim merak etmeyin tüm mesajlarınız geldi ve kayıtlar yapıldı... Bu akşam yatsı ezanına kadar talepleri yine alacagım sonra son verilecek...
Bu gece mi ,yarın gece mi okuyacağız ayetleri. Bu mesajdan anladığım çalışma bu gece yani 3 ü 4 e bağlayan gece ayetler yarın gece. İlk başta ki mesajda 3 temmuz gecesi çalışma başladığında okuyacağız gibi anlamıştım. Yanılıyor muyum acaba :willy_nilly:

çaresizz

Kayıtlı Üye
Şimdi bu gece okuma yapmayacak mıyız. Biraz önce yardımı yaptık ama şimdi ne yapmamız gerektiğini okumayı nasıl yapacağımızı anlatabilir misiniz

miracles

Kayıtlı Üye
Şimdi bu gece okuma yapmayacak mıyız. Biraz önce yardımı yaptık ama şimdi ne yapmamız gerektiğini okumayı nasıl yapacağımızı anlatabilir misiniz
Sayın kontejyan çok meşgul olacağı için mesajları görmeyebilir. Ben bu gece yapıyorum okumayı. Eğer yarın gece olacaksa bir daha okurum. Ne zararı olabilir ki dua etmenin. :)

carmina

Kayıtlı Üye
cvp alamadığımız için bu gece okudum okuyacağımda inşallah eger ertelenmişsede verilecek zamanda tekrar okurum allahım hepimizin dualarını kabul etsin sıkıntılarını ve yükünü hafifletsin inşallah
kontejyan sizdende böyle güzel bir oluşuma öncülük ettiğiniz için rabbim razı olsun insallah

casper72

Kayıtlı Üye
İş
finans
Benimde şimdi bitti,allah katılan herkesin dualarını kabul etsin,sıkıntılarını tez vakitte gidersin.Sevgili Konteyjandanda allah razı olsun..

ezlal

Kayıtlı Üye
Kontejyandan ve katılan her bir arkadaşımızdan Allah razı olsun. Rabbim hepimizin dualarını kabul eder inşallah

ilim-sahibi

Banlı Kullanıcı
Kontejyan çok iyi bir çalışma... inşallah istenilen sonuç olur ve Allah bu duaları kabul eder...

Meyra

Banlı Kullanıcı
kontejyan Allah u Teala sende razı olsun gönlünden geçen bütün
dileklerin kabul olsun.. bu kadar insana vesile olup Allahu Teala nın huzurunda dua etlerıne vesile oldun... duamı ettim ama bütün gece de sana dua ettim..

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
Hocam Allah sizden razi olsun, ben okumamiz gereken dualari bir yarim saat gecikme ile okudum yani siz calismaya basladikdan sonra umarim bu okumanin sonucu etkilemez.
Bizler icin yapmis oldugunu bu zahmetli calismalar icin Tesekkurler

meriç

Kayıtlı Üye
çalışma dün geceydi sanırım.kontejyan dün akşamdan beri siteye girememiş.sabaha kadar süren bir çalışma olduğunu yazmıştı,Allah kolaylıklar versin,çok teşekkür ediyorum.....

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Çalışma dün gece yapıldı, karıştırıp dün gece okumayanlar üzülmesinler bu tür bir karışıklıgın olabilecegini düşünerek gereken okumalara maruzat cümleleri ekledim dolayısı ile bu gece sanan kişilerin okuma yapmasına gerek kalmadı.. Hayırlı ugurlu olsun güzel bir gece yaşandı herşey olumlu geçti... selam olsun yüreklerinize..

Bu arada buradan bir bilgilendirme yapayım sorumlulugum itibari ile, internette çok fazla olamayacagım birkaç gün bilgisayarım kısa devre yaptı, çeşitli yerlerden yine girmeye çalışacagım...

Tanrıcam

Kayıtlı Üye
İş
Üni. öğrencisi
Çalışma dün gece yapıldı, karıştırıp dün gece okumayanlar üzülmesinler bu tür bir karışıklıgın olabilecegini düşünerek gereken okumalara maruzat cümleleri ekledim dolayısı ile bu gece sanan kişilerin okuma yapmasına gerek kalmadı.. Hayırlı ugurlu olsun güzel bir gece yaşandı herşey olumlu geçti... selam olsun yüreklerinize..

Bu arada buradan bir bilgilendirme yapayım sorumlulugum itibari ile, internette çok fazla olamayacagım birkaç gün bilgisayarım kısa devre yaptı, çeşitli yerlerden yine girmeye çalışacagım...

ALLAH razı olsun Sayın Kontejyan.ALLAH tüm isteklerinizi kabul etsin.

glamour

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederiz.Dolu bir geceydi, her anıyla hissettik.

meriç

Kayıtlı Üye
çalışmayı yapan siz değildinizki,neyi hissettiniz acaba?????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...