kişiye özel dua için yarışma

A

angeldream

tebrik ederim gizlimabetperisi harika bir açıklama olmuş ayrıyetten teşekkür ederim :)

Amphitrite

Banlı Kullanıcı
Yine böyle bir şey yapmayı düşünüyor musunuz? Çok eğlenceli ve araştırmaya teşvik edici gözüküyor. ;)

yağmur82

Kayıtlı Üye
resmi bana gönderebilirmisiniz benim bilg.da görünmüyor

Jasminum

Kayıtlı Üye

yağmur82

Kayıtlı Üye
kasem: yemin yada and demek .

havvas içinde ki yeri ise kişiye özel hazırlanan bir dua demektir. bu dua vefklere yada tılsımlara okunur . tılsım yada vefk olmadanda kasemin kendisi yazılarak o kasemde okunabilir.

en güzel şöyle anlatılır.

urumhamatahayil, cebrayil, bagarataşayil, fayuşin, kabaratayuşin gibi hadim yada melek isimlerinin hesaplanıp bulunduğu dualardır.

çoğu yerde bu dualara rastlarsınız okursunuz okursunuz ama birşey olmaz çok etkileyici görünmelerine rağmen o gördüğünüz dualar başkası için başka amaçla yazılmıştır kim bilir şifreli olarak hangi isimler ve hangi olay vardır.

bu yarışmanın sonunda kazanan kişiye istediği bir şey için bu özel duayı oluşturacağım. eğer bunu maddi karşılık vererek yaptırmak isterseniz milyar değerindedir. çok zor bir uğraştır.

hem arapçasını hemde türkçe okuyabileceğiniz latin harfleri ile ne zaman ve nasıl yapacağınızı anlatacağım

örnek vereyim benim hazıladığım bir kasemin arapcasıdır.

sanırım artık soruyu merak ediyorsunuz.

aşağıdaki resim hakkında ki en detaylı bilgiyi istiyorum.

ya şu resmi bi görebilsem

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Son mesajları okumayıp saf gibi sabahtan beri şu sembolün anlamını arıyorum iyi mi :D Meğer yarışma bitmiş üstünden yıl geçmiş :D

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Sonradan fark ettim nasıl bir gazla okumuşsam :D

tuana eylul

Kayıtlı Üye
yunancada yada islami kesimde gözün içeriine yerleştirlmiş çiçeklerden oluşan desenler ve çiçek figürleri var gizli bir anlamı olamlı...

AJA

Elit Üye
Sevgili Urum bu tür yarışmaları bekliyoruz yine :)

canmert196

Kayıtlı Üye
bencede cok guzel olur.:) odullerin bu kadar buyuk olmasinada gerek yok kucultulebilirde :) amac eglence :)

dertlipınar

Kayıtlı Üye
İş
emekliÄŸim
hayırlı günler sayın urum bence lotusun gözü olabilir
saygılarımla

AJA

Elit Üye
Sanırım öyle bir yarışma falan yok şuan da yapılması düşünülen ? :( Farklı bilgilere ve sırlara sahip olma adına yapılsa süper olurdu :)