kişi ve sevimlilik vefki bi arada olur mu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kral2pac

Kayıtlı Üye
sevgili mabet üyeleri. bir medyumdan şu talepte bulundum. hiç bahtım yok kimseyle yakınlaşamıyorum vs vs. bi de dedim biri var, adı ve fotosu olsun yeter, o da sana gelir dedi. bu iki istek tek bir vefk te mümkünmü yani hem sevimlilik-rızk vefki hemde o kimseyle ilgili bi uygulama. toplamda bana 1 muska yollucak. medyumla sadece internette yazışıyorum. 6 ay taksitle 600 tl ye uygulamayı kargoyla yapıp gönderirim dedi. bir değerlendirin lütfen

hopefull06

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun, belliki benzer durumdan muzdaripiz.. Ama ben şahsen internetten bulunan medyum hoca vs..( yada ben internetten buldunuz diye algıladım) güvenmem, sonuçta para paradır, şahsen güvenilir yüz yüze görüşeceğim biri olsa belki.. Bazı insanlar bu tip işler yapan dünyaya belkide yardım amaçlı gelmişlerdir, ama olayı büyük maddi çıkarlarla yapıyorlarsa bu düşündürür, yani sizin yaptırdığınız işlemden kendi içiniz rahat değil sanırım. Belki yaşadıklarımız sınavlarımızdır ne belli, tedbirimizi almamız gerekir bunu biliyoruzda ama ekonomik olarak zorlanmak, rızkımızdan kesmek kötü.. Ben esmalara başlıyorum mesela, ama bilir bilmez okumamak için araştırıyorum.. İnşallah yaptırdığınız işlemlerden muvaffak olursunuz.

Love Song

Banlı Kullanıcı
Geçmiş olsun, Sizi keklemişler.
İşin şakası bir yana sakın bu kişilere güvenmeyin,geçmişte yapıldığı söyleniyor fakat yinede bu tür büyü yada muskaların işe yaramış olacağını düşünmüyorum.

Öncelikle muska yada dua gibi bir yöntemle birisinin iradesine hükmetmek yada iradesini yönlendirmek zaten imkansız.

Bu olay büyü yapılarak mümkün olabilir (teoride) fakat öyle güçlü bir büyü yapabilecek birinin olması mümkün değil,ortalama insan ömrünün 80 sene olduğunu düşünürsek ve ortalama yenetekte birisinin doğduğu günden beri sadece bu büyüyü yapmaya uğraşsa yine 80 sene az gelir diye düşünüyorum tabiki varsayım yapıyoruz.

Kısacası büyü ile mümkün olabilir(ama olmayabilir de) fakat büyüyü yapabilecek bir insan evladı yok.

Zaten şöyle bir düşünürsek konuştuğunuz kişi eğer dediğini yapabiliyor olsaydı bulabildiği en zengin kişinin kendisini sevmesini sağlardı ve sizin vereceğiniz 600 tl ye ihtiyacı olmazdı.

kral2pac

Kayıtlı Üye
öncelikle teşekkür ederim. 6 aydır zaten mabet üyesi olduğumdan önce olayı araştırdım sonra int.den medyum buldum. sonra pazarlık. henüz para vermedim. konu ile ilgili değerli mabet üyelerinin fikirlerini almadan yapmazdım. benzer durumda olup tavsiye edebileceğiniz mesajlar hala açığım.

hopefull06

Kayıtlı Üye
Bence sizde insanları tanıdıkça yani etrafınızdakileri, bir çaresizliğe düşmüşsünüz. Ama Allahtan umudunuzu kaybetmeyin, her gecenin sabahı aydınlıktır, ben günlerdir pozitif ve negatif yanlarımın sürekli muhakemesini yapıyorum, belki bu bahsettiğiniz insanlar sizi çekemiyor, örneğin mesleki anlamda, yada maddi anlamda, yada söylediğiniz 1 söz ters gelmiştir olay kendi aralarında büyümüştür ama mutlaka birilerinin bir çıkar çatışmasına ters düşmüşsünüzdür.. Eğer bu aradıklarınız yani şirinlik- rızık konuları nasibinizde varsa bunu kendinizde dua ederek yada kendinizi karakter anlamında daha çok geliştirerek halledebilirsiniz. Bu sitede var aslında bazı uygulamalar.. Bence ilk önce kendiniz deneyin birilerine para kaptırmadan.

kral2pac

Kayıtlı Üye
Bence sizde insanları tanıdıkça yani etrafınızdakileri, bir çaresizliğe düşmüşsünüz. Ama Allahtan umudunuzu kaybetmeyin, her gecenin sabahı aydınlıktır, ben günlerdir pozitif ve negatif yanlarımın sürekli muhakemesini yapıyorum, belki bu bahsettiğiniz insanlar sizi çekemiyor, örneğin mesleki anlamda, yada maddi anlamda, yada söylediğiniz 1 söz ters gelmiştir olay kendi aralarında büyümüştür ama mutlaka birilerinin bir çıkar çatışmasına ters düşmüşsünüzdür.. Eğer bu aradıklarınız yani şirinlik- rızık konuları nasibinizde varsa bunu kendinizde dua ederek yada kendinizi karakter anlamında daha çok geliştirerek halledebilirsiniz. Bu sitede var aslında bazı uygulamalar.. Bence ilk önce kendiniz deneyin birilerine para kaptırmadan.

Teşekkürler. aynen dediğiniz gibi bu tarz dualar mevcut. tavsiyenizi dikkate alıyorum

Love Song

Banlı Kullanıcı
Zannedersem benim söylediklerimi sallayan yok,ben yinede söylemiş bulunayım.

Bence ümidi tanrıya bağlayıp beklemek yerine kendinizi geliştirmeye yönelmelisiniz,tabiki bir yandan dua etmenin pek zararı olmaz diye düşünüyorum fakat yinede oturup beklemek yerine kendinizi geliştirmeye çalışmanız daha sağlıklı olur.

Sizin durumunuzda ''nasıl daha iyi görünebilirim'' yada ''davranışlarımda nasıl bir değişiklik yapmalıyım'' gibi sorularla düzeltmeye başlayabilirsiniz mesela.

kral2pac

Kayıtlı Üye
Nasıl daha iyi görünebilirimin cevabı zor hocam. diğeri daha kolay ya o yüzden cazip. ama hangisi daha etlidir konusunda herhangi bir iddiam yok. yanlış anlaşılmasın. saç ektirip, spor yapıp, bide böyle sosyal zımbırtılara vakit ve para ayırmak tabiki doğal yoldan etkisini göstrecektir. ama dediğim gibi zor olan yol bu. yorumunuz için ayrıca teşekkür ederim. ben kendimi sevmiyomki millet beni napsın psikolojisi var ya aha o benim işte. çevresi, zamanı ve parası kısıtlı olan çoğu insan belkide bu moddadır.

Geçmiş olsun, belliki benzer durumdan muzdaripiz.. Ama ben şahsen internetten bulunan medyum hoca vs..( yada ben internetten buldunuz diye algıladım) güvenmem, sonuçta para paradır, şahsen güvenilir yüz yüze görüşeceğim biri olsa belki.. Bazı insanlar bu tip işler yapan dünyaya belkide yardım amaçlı gelmişlerdir, ama olayı büyük maddi çıkarlarla yapıyorlarsa bu düşündürür, yani sizin yaptırdığınız işlemden kendi içiniz rahat değil sanırım. Belki yaşadıklarımız sınavlarımızdır ne belli, tedbirimizi almamız gerekir bunu biliyoruzda ama ekonomik olarak zorlanmak, rızkımızdan kesmek kötü.. Ben esmalara başlıyorum mesela, ama bilir bilmez okumamak için araştırıyorum.. İnşallah yaptırdığınız işlemlerden muvaffak olursunuz.

merakla takipteyim hocam. ah o ümitsizlik duygusu yokmu, ya da boşa kürek çekmek, insanız ya zayıfız vesselam hırsımıza yenik düşürüyoruz heralde. Ulan herkes iyi de bi ben miydim kötü, o adamın benden ne fazlası olabilirdiki soruları yok mu işte insanı delirten sorular

mehmett35

Kayıtlı Üye
Zaten şöyle bir düşünürsek konuştuğunuz kişi eğer dediğini yapabiliyor olsaydı bulabildiği en zengin kişinin kendisini sevmesini sağlardı ve sizin vereceğiniz 600 tl ye ihtiyacı olmazdı.
tek kelimeyle özetlemiş.Diğer yorumlarını bilemem yoruma açık

hopefull06

Kayıtlı Üye
merakla takipteyim hocam. ah o ümitsizlik duygusu yokmu, ya da boşa kürek çekmek, insanız ya zayıfız vesselam hırsımıza yenik düşürüyoruz heralde. Ulan herkes iyi de bi ben miydim kötü, o adamın benden ne fazlası olabilirdiki soruları yok mu işte insanı delirten sorular
İnsanlar kaba ve art niyetli maalesef. Herkes cin olmuş birbirini çarpıyor. Sosyal çevremize baktığımız zaman aynı dediğiniz gibi herkes iyi bir benmiyim kötü? Ama kendi adıma söylüyorum sıkıntılarım üzerime geldiğinde Allah tarafından belkide, o insanlardan uzaklaşınca gerçek yüzlerini daha iyi görüyorsunuz. Ben öyle bilmezdim şirinliğin güzelliğin vefki olduğunu, basit şeyler bilirdim bunları, hatta ters düştüğüm bir kişi havas ilmiyle uğraştığını gördüm.. Millet olayları oluruna değil, büyü cazı işine dökmüş.. Şimdi biz bunardan korunmak için ne yapabiliriz buna bakıyorum hep.

Meftun

Kayıtlı Üye
sevgili mabet üyeleri. bir medyumdan şu talepte bulundum. hiç bahtım yok kimseyle yakınlaşamıyorum vs vs. bi de dedim biri var, adı ve fotosu olsun yeter, o da sana gelir dedi. bu iki istek tek bir vefk te mümkünmü yani hem sevimlilik-rızk vefki hemde o kimseyle ilgili bi uygulama. toplamda bana 1 muska yollucak. medyumla sadece internette yazışıyorum. 6 ay taksitle 600 tl ye uygulamayı kargoyla yapıp gönderirim dedi. bir değerlendirin lütfen

Kardeşim konuştuğun kişi %100 dolandırıcı. Boş yere paranı böyle kişilere kaptırma. İnsanların umutlarıyla kendilerine ekmek çıkartmaya çalışıyorlar ama ellerinde ne ilim ne de öyle bir yetenek var. Zaten olsaydı arkadaşın dediği gibi kendisini bir şekilde zengin eder böyle paralarla uğraşmazdı.. Sen umut kapısı peşindesin o kişi ise paranın peşinde.. Onlarla uğraşıp hem maddi kayba hemde günaha gireceğine dua et, allahım esmalarını ok sadece Allahtan iste yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Emin ol onların kimseden bir üstünlüğü yok zaten ilim sahibi olup manevi olarak yüksek olsa bu işler için para almaz.. Umarım yardımcı olabilmişimdir. Ve eklemek istiyorum, peygamber efendimiz büyü yapana da yaptırana da lanet etmiştir ve büyü yaptıranın tövbesi kabul olmaz.. İyi akşamlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...