kendinize dikkat edin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ikbal1505

Guest
Sayın yule buranın daha bir büyü okulu olduğunu bilmeyenler bile var. 2'li tartışmaya girmemek için sayın kurtyıldızı adlı üyeye bir şey söylemedim. Burada kendini bilmeyen, hitap etmesini bilmeyen bir çok üye var. Her konuya gereksiz şekilde yorum atanlar, kendini haklı gösterenler, tartışmayı bilmeyen, konulara anlamsız eğlence amaçlı yazılar yazan, egosunu tatmin edecek ve imla kurallarına uymayanlar üyeler var. Ve ben bu tür üyeler arasında olmadığımı düşünüyorum. Yaptığım yorum ile konuyu açan arkadaşa ve diğer üyelere saygısızlık yaptığımı düşünmüyorum. Sevgi ve ışıkla...

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Üstüne alınması gereken kişilere ithafen söyledim bu sözleri. Kimseyi kast ederek söylenmiş bir şey değildi. Zaten konuyu bu boyuta getiren kişiler forumdan uzaklaştırıldı. Ama bu sadece bu konu için değil birçok konu için gereçli bir durumdu. Gerçekten utanıyorum artık koca koca insanları uyarmaktan azarlamaktan. Söylediğim önemli bir kelimeyi kaçıyorsunuz. Herkesin özgürlüğü başkasının özgürlüğünün başladığı yerde biter. Kimse kimsenin hakkına saldırarak özgürlük çerçevesinde hareket ettiğini iddia edemez. Etse bile burada kabul görmez.

carsamba

Kayıtlı Üye
sanırım büyü işleriyle uraşıldıgı için bu forumda arkadaşta bunu yazmak istemiş.

epimetyuses

Kayıtlı Üye
büyü ile ugraşanlar ve ilğilenenler kendi özgür iradeleri dogrultusunda hareket eder .Dolayısı ile burada olanlara zaten acemi isen uyarı yapılıyor ...Tekrardan uyarı için teşekkür ederim.Şahsım adına

omer omer

Banlı Kullanıcı
ben burdayım.kimse benim yüzümden tartışmasın.herkese saygım sonsuz.Allah herşeyi görendir.3 veya 4 gün içinde kadının videoları yüklenecektir.inşallah kaldırmazsınız videoları.o zaman görecem ben sizi.Allah insana nasıl azap verirmiş kendi gözünüzle göreceksiniz.bazı arakadaşlar cinleri falan çağırdım diyor ama artık ne çağırabilirmisiniz bilmem.yakında döneceğim....

janet

Kayıtlı Üye
Tamam sağol uyardığın için :D:D:D Ama önce büyü konularına bir göz atarsan, burada zaten önceden yapılmış ve çözüm bekleyen insanlara yardım edildiği, büyü konusunda, yani ne olduğu ve ne olmadığı ile ilgili bilgi içerikli konular açıldığını görürsün. Zarar veren büyülerin de eksik olduğunu görürsün, bu işten anlıyorsan tabi. Dolayısıyla gelip bizi "kahramanca" uyarman pek bir işe yaramıyor :D:D:D
Yine de bu ilgi, alaka ve şefkatine sonsuz teşekkür eder, site dışındaki hayatında da başarılar dilerim :D:D:D

omer omer

Banlı Kullanıcı
Tamam sağol uyardığın için :D:D:D Ama önce büyü konularına bir göz atarsan, burada zaten önceden yapılmış ve çözüm bekleyen insanlara yardım edildiği, büyü konusunda, yani ne olduğu ve ne olmadığı ile ilgili bilgi içerikli konular açıldığını görürsün. Zarar veren büyülerin de eksik olduğunu görürsün, bu işten anlıyorsan tabi. Dolayısıyla gelip bizi "kahramanca" uyarman pek bir işe yaramıyor :D:D:D
Yine de bu ilgi, alaka ve şefkatine sonsuz teşekkür eder, site dışındaki hayatında da başarılar dilerim :D:D:D

1-büyü konularına göz atmam sağol
2-zarar veren büyülerin eksik olduğunu göremem heralde.bu işten anlamıyorumya :)
3doğru!kahramanca uyarmam pek işe yaramıyor.
4-Alaka ve şefkatim saf ve temiz insalaradır benim.teşekkür etmene gerek yok.
5-33 yaşıma kadar rahmetini eksik etmeyen yaradanada sonsuz hamd ederim izin verirseniz tabi...!

janet

Kayıtlı Üye
Büyü konularına göz atmadan içinde ne olduğunu bilemezsin. Bilmeden neye göre uyarı yapıyorsun :D:D:D Varsayım ve tahmin üzerine mi :D:D:D

Şimdi sen diyorsun ki alakan ve şefkatin saf ve temiz insanlara. Yani buraya gelen saf ve temiz insanlara biz büyü öğretip kirletiyoruz. Sen uyarınca akılları başlarına geliyor "eyvah yandım anam günahmış" dediklerinde sen onları kurtarıyorsun. Sende saf ve temiz kalpli olduğun için konulara bakamıyorsun. İçeriğini bilmeden haraket ettiğin için bizim günahımızı alıyorsun. Şimdi bu durumda sen bizim günahımızı aldığın için de saf ve temiz kalamıyorsun. Önce kendini kurtar istersen :D:D:D

omer omer

Banlı Kullanıcı
Hiç bir günahkar (ve suçlu) bir başka günahkarın günahını yüklenemez. Eğer yükü ağır olan kimse (bir başkasını) onu taşımaya çağırsa, -bu, yakın-akrabası da olsa kendisine ondan hiç bir şey yükletilmez.
fatır suresi 18.ayet.
sizin günahınızı almam merak etme.heralde günahını başkasına verdiğini zannediyorsun ve bunun için böyle rahat konuşuyosun :)

janet

Kayıtlı Üye
Bizim günahımızı almıyorsan eğer konulara bir göz at nasıl olsa saf ve temiz kalabiliyorsun.

Peki sen uyarıları neye göre yapıyorsun ben hakikaten çok merak ettim. Hem sitenin içeriğine göz atmam diyorsun hemde uyarıyorsun. Yani aslında olmayan birşeyle ilgili uyarı yaptığının farkında olup olmadığını anlayamıyorum. Fotokopi cevaplar beni tatmin etmiyor.

Şimdi sen buraya geldin dedin ki eyvah burada büyü yapılıyor şu masum saf ve temiz insanları kurtarayım hiç olmazsa günahkarlar kalsın.

Bende diyorum ki hadi ıspatla. Burada büyü yapıldığını ıspatla. Eğer bunu başaramazsan, düşün bakalım dediklerimi

demonic

Kayıtlı Üye
Büyü konularına göz atmadan içinde ne olduğunu bilemezsin. Bilmeden neye göre uyarı yapıyorsun :D:D:D Varsayım ve tahmin üzerine mi :D:D:D

Şimdi sen diyorsun ki alakan ve şefkatin saf ve temiz insanlara. Yani buraya gelen saf ve temiz insanlara biz büyü öğretip kirletiyoruz. Sen uyarınca akılları başlarına geliyor "eyvah yandım anam günahmış" dediklerinde sen onları kurtarıyorsun. Sende saf ve temiz kalpli olduğun için konulara bakamıyorsun. İçeriğini bilmeden haraket ettiğin için bizim günahımızı alıyorsun. Şimdi bu durumda sen bizim günahımızı aldığın için de saf ve temiz kalamıyorsun. Önce kendini kurtar istersen :D:D:D

katılıyorum...

omer omer

Banlı Kullanıcı
ben seni tatmin etmek için bişey yazmıyorum zaten.niye üstüne alındın onu anlamadım.yaranmı varda gocunuyosun.
ayrıca günahını almak konusunda sana ayet ile cevap verdim.neden daha günahımızı alıyosun dedin.Allaha inancın varmı çözemedim

demonic

Kayıtlı Üye
ben seni tatmin etmek için bişey yazmıyorum zaten.niye üstüne alındın onu anlamadım.yaranmı varda gocunuyosun.
ayrıca günahını almak konusunda sana ayet ile cevap verdim.neden daha günahımızı alıyosun dedin.Allaha inancın varmı çözemedim

videonuzu merakla bekliyoruz,uslûbunuza dikkat ediniz...

janet

Kayıtlı Üye
Sevgili ömer ömer,

geliyorsun ve buraya resmen saldırıyorsun. Ama neye göre saldırdığını kendin de bilmiyorsun. bende diyorum sen burayı suçluyorsan, neye göre suçladığını göster, bizde bilelim. yok ben o konulara bakmam diyorsun. bakmadığın birşey için gözünle görmüş kadar emin konuşuyorsun. madem öyle yapıyormuşuz ıspatla diyorum ayetle cevap veriyorsun.

yani tıkanıyorsun. e madem birşeyi ortaya atıyorsun, arkasında dur ve kanıtla

omer omer

Banlı Kullanıcı
Sevgili ömer ömer,

geliyorsun ve buraya resmen saldırıyorsun. Ama neye göre saldırdığını kendin de bilmiyorsun. bende diyorum sen burayı suçluyorsan, neye göre suçladığını göster, bizde bilelim. yok ben o konulara bakmam diyorsun. bakmadığın birşey için gözünle görmüş kadar emin konuşuyorsun. madem öyle yapıyormuşuz ıspatla diyorum ayetle cevap veriyorsun.

yani tıkanıyorsun. e madem birşeyi ortaya atıyorsun, arkasında dur ve kanıtla
evet tıkandım.3-4 gün içinde gelicem merak etme.:)

janet

Kayıtlı Üye
Bu arada sen gelene kadar biz saf masum temiz insanlara dikkat eder, gözümüz gibi koruruz. :D:D:D

şimdi birde bunu anlayamadım. bu videoyu buraya koyacaksın. herkes seyredecek ah vah diyecek, sonra ne olacak :D:D:D

Kusura bakma ben yaşlıyım bazı şeyleri hemen siz gençler gibi algılayamıyorum. :D:D:D

Hani saf masum ve temiz insanları koruduğun gibi bana da açıklama yaparsan, gerçekten çok memnun olacağım.

janet

Kayıtlı Üye
Ben hala anlayamadım, önce bana anlatsın. Anlat diyorum anlatmıyor, ıspatla diyorum onu da yapmıyor. Şimdi gecenin bu saatinde ben boşuna mı bu kadar çaba sarfedip anlamaya çalışıyorum. Bende öğrenmek bilmek istiyorum neye göre haraket ediliyor :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...