kendinize dikkat edin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

janet

Kayıtlı Üye
Konuyu baştan bu yana tekrar okudum kim kiminle ne için tartışıyor karışmış :D:D:D Bu işi sırayla yaparsanız. ben gibi yaşlıların kafası karışmadan okuyabilir :D:D:D Hele birde neyi bölüşemediğinizi anlayabilsem, ampul gibi aydınlık olacam :D:D:D

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Bence çok hoş bi konu...:D Herşey birbirine karıştı ben en son ne yazdım onu bile bilmiyorum :D

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
uyarın için sğl dstm . bazı dengesizler sana laf sokmaya çalışmaktan asıl amacının onları böyle büyü gibi şeylerden uzak tutup kendilerine zarar vermelerini engellemeni anlayamıycak kadar bilinçsiz olduklarından dolayı pek umursanmadı başlığın . ama yinede sağl .

Biz cocuk bahcesinde degiliz,hepimizin akli yasinda,basinda olan insanlariz,hic kimsenin tek<uyarma<amaci ile bu sayfaya üye olmasina gerek yok.neyin iyi,neyin kötü oldugunu ayirabilecek kadar aklimiz var.:sifone:

janet

Kayıtlı Üye
Hazar, sen babanın pastasını yazmıştın :D:D:D

demonic

Kayıtlı Üye
İki üstte yazdığımı okursanız,farklı ilgi alanlarına sahip insanların foruma katıldıklarını belirtmiştim..Ama amacınız bana karşı birşeyler yazmaksa kolay gelsin..

ben dingonun ahırıyla büyü okulu değildirden başka birşey göremiyorum...geriye dönüp ne için tartıştığınızı bir kere okur musunuz?sen benle öyle konuşma yok şöyle konuşma :) insan tebessüm ediyor emin olun okuyunca...şu tartışmayı bıraksakda daha güzel bir konu hakkında tartışsak?hadi tartışıyoruz siz haklısınız elinize ne geçti?hadi ben haklıyım elime ne geçti?dur bir bakayım elime birşey geçmemiş demekki boşuna tartışıyoruz...

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
Zaten pişman oldu, geri adım attı, saygılarını sundu arkadaşımız ama bizi tutabilene aşkolsun :)

kurtyıldızı

Kayıtlı Üye
Ne geri adım atması?Dingonun ahırını diğer kişi yazmış idi.Ama sanırım siz de çiftçiliğe meraklısınız galiba...En baştan bir daha okuyun isterseniz..Bu arada formu başlatan kişi nerde?Cevaplaması gereken sorular vardı..

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
Ne geri adım atması?Dingonun ahırını diğer kişi yazmış idi.Ama sanırım siz de çiftçiliğe meraklısınız galiba...En baştan bir daha okuyun isterseniz..Bu arada formu başlatan kişi nerde?Cevaplaması gereken sorular vardı..

Ben forumu başlatan arkadaştan bahsediyorum zaten, konudan kopan sizsiniz...

janet

Kayıtlı Üye
Tamam anladık büyü yapmak günah teşekkür ettik bak kadın da ölmüş ve bilimsel açıklaması da yapılmış manevi açıklaması da yapılmış, herkes fikrini yazmış, siz neyi hala tartışıyorsunuz ki. O dedi ben dedim al cillini ver bebeklerimi o kötü bu bilmem ne'ye dönmüş konu. Tartışma kendi fikrini üstün getirmek değildir ki, sizin yaptığınız gibi yapılmaz. Varsa anlatmak istediğin birşey, manıklı açıklamasını yaparsın ve kenara çekilirsin. Karşındakinin tezini çürütebilecek bilgiye sahipsen ama, yok site böyleydi yok şöyle oldu, bunlara ne gerek var. Site sahibi burayı ister büyü okulu yapar, ister dua sitesi yapar, beğenen gelir beğenmeyen beyendiği yerlere gider.

xxboy88

Banlı Kullanıcı
isteyen istediği konuyu başlatır ve kimse de açtığı konu da her şeyi sonuna cevaplamakla yükümlü değil böyle bişey olamaz da bu kadar abartmayın, bu açılan konuda herkezin canını bu kadar acıtan nedir

kurtyıldızı

Kayıtlı Üye
Forumdaki son dakikalarım saat nerdeyse 01 olmak üzere..Bu son dakikalarda sataşacak olanlarıma duyurulur..Sonra gitti,geri çekildi demeyin..Aklı,fikri,muhakemesi olan,neyin ne olduğunun idrakinde olan biri olarak,yazdıklarımın arkasındayım..

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
Mevzu uzadıkça, konuyu açan arkadaşımızın neden "kendinize dikkat edin" dediğini anlamaya başlıyorum...

demonic

Kayıtlı Üye

birşey daha yazsam yine tartışma çıkacak,elime ne geçecek hiçbir şey çiftçiliğe meraklıysamda değilsemde afedersiniz ama size ne?ben geri adımın g sini kullanmıyorum illa bişey söyleyeceksiniz dimi?haydi bu çiftçi bozması tebrik eder bravo sizi tartışmada son yorumu siz attınız ödülünüz 4 tam cumhuriyet altını,güle güle harcayın...

janet

Kayıtlı Üye
Ben kim kiminle tartışıyordu çözmeye başladım. :D:D:D

parson

Kayıtlı Üye
bu forum insanları büyüye yöneltmek amaçlı değil bilgi vermek amaçlıdır.arkadaşımız forumun amacını bilmediği için böyle bişey yazmış.yanlış anlamamak lazım.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Bu ne terbiyesizliktir. Bu ne saygısızlıktır. Birbiriniz ile tartışmayı bile beceremeyen insnaların arasında olmaktan artık utanç duymaya başladım. Hiçbir zaman sizin özgürlüğünüzün başkasının özgürlüğünün başladığı yerde biteceğini öğrenemeyeceksiniz. Bu nasıl bir konudur. Bu nasıl bir tartışma üslubudur. Utanıyorum artık çocuk gibi sizleri azarlamaktan. Bundan sonra böyle tartışmaya giren ve kendini böyle kabul ettirmeye çalışan kara cahil konuşma adabını bilmeyen herkesi siteden uzaklaştıracağım. Başkasının ilgi alanları, uğraşları, inanışları, milliyetleri ya da benzeri hiçbir konu kimsenin tartışmasına açık değildir. buna bundan sonra izin vermeyeceğim. Böyle saçma sapan forum kirliliğine neden olan tüm üyeleri kınıyorum.

delena

Banlı Kullanıcı
ne olmuş burda.. kısacık bir konunun devamında neler gelmiş :D eminim konuyu açan şahıs bunlara yol açacağını bilmiyordu :D neyse aynen katılıyorum yule. :)

damned

Kayıtlı Üye
sevgili arkadaşım demekki daha önceden takip edip bildiğin bir site burası..madem öyle neden buralarda dolanıyosun? casper ın dediği gibi daha faydalı işlerle uğraş face de arkadaşlarını falan dürt mesela...ağızdan gelen suyun(ki eğer doğruysa) tıbbi bir açıklaması olabileceğini düşünüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...