Karanlık Yol

canmert196

Kayıtlı Üye
Orasını doğru bildin hayvanları deli gibi severim şimdi muhabbet kuşlarım yumurtlayacak diye çok mutluyum..Ama diğer konu için Bakalım ileriye bakalım her zaman ileriye bakalım.Bilmem belki sizde karanlık olursunuz her şey ileriye bağlı :) Ve Kişiye bağlı :)
Ben Karanlığı çok seviyorum ve istiyorum ama Hayvanları da çok severim..Ben 4-5 tane Kanallık yapan kişiyle konuştum.Bana İndigolardan olduğumu dedi İndigolar Karanlığı da Işığı da sevebilir dedi.Eğer birinde ilerleseler bu yolda dünyanın lideri olabilicek vasıftalar dedi.
Kanallık yapan kişi enerjimin çok değişik olduğunu söyledi hem negatif hem de pozitiflik var dedi ama negatiflik daha çok dedi

benim bu vakitten sonra karanlik olma ihtimalimi az goruyorum lanet ve kotuluk icin olan yetilerimi cok kullandim musluman olup kara uygulamalar yapiyordum buyu oluyor ama farkli bir turu bana ozel inen seylerdi sonra pisman oldum ve kendi istegim dogrultusunda kullanma yetimi korelltim simdi cok uzun ve zorlu calismalarla istersem elde edebilirim heralde sinirlendigimde kendimi kontrol etmeyi ogrendim artik takmiyorum :) bugun uzul yarin uzul sonra ol nereye kadar birakip yasamla akista olmayi sectim ben intikam guzeldi tadi gercekten zevk aliyodum ama suan diil:)

Shamanistic

Kayıtlı Üye
benim bu vakitten sonra karanlik olma ihtimalimi az goruyorum lanet ve kotuluk icin olan yetilerimi cok kullandim musluman olup kara uygulamalar yapiyordum buyu oluyor ama farkli bir turu bana ozel inen seylerdi sonra pisman oldum ve kendi istegim dogrultusunda kullanma yetimi korelltim simdi cok uzun ve zorlu calismalarla istersem elde edebilirim heralde sinirlendigimde kendimi kontrol etmeyi ogrendim artik takmiyorum :) bugun uzul yarin uzul sonra ol nereye kadar birakip yasamla akista olmayi sectim ben intikam guzeldi tadi gercekten zevk aliyodum ama suan diil:)

Ben insanlardan enerji çalabiliyor psişik vampirlik var bende..İstemeden çalma olayım çok az da olma kontrol edebiliyorum.Ve kontrol edince feci bir haz ve zevk yaşıyorum enerjiyi emerken feci oluyorum.Benim babada psişik vampir ama o bilmiyor bilmediği halde insanlardan enerji emiyor..Ben intikam almayı çok severim..Ben çok değişik birisiyim bizim soyda bir ilkim denilebilir yeni nesiller ve eski nesiller arasında. :)

biard

Kayıtlı Üye
karanlığın da aydınlık kadar saf olduğunu düşünüyorum. Ama bir yola girmeden önce iyi düşünmek gerek. Aydınlıktan karanlığa geçmek kolay. Ama karanlıktan aydınlığa geçmenin o kadar kolay olduğunu düşünmüyorum. Ben de bir ara karanlığa ilgi duyuyordum. Ya da öyle zannediyordum. İnsanlardan enerji çekiyordum. Ama en ufak bir şeyin bile bedeli alınıyor. Dikkatli olmak gerek. Yolunuz açık olsun.

canmert196

Kayıtlı Üye
Benim yaptigim enerji cekme degilki benimki daha ozel yontemlerle kisiye bolgesel veya fiziki olarak zarar verme o bolgede hastalik olusturma veya ordaki kemigin bir sekilde kirilmasi duzgun calisamamasi veya o kisinin basina bela sarmak trafik kazasi vb seylerenerji calmadan biraz daha ileri eger uygun gorulurse evrenden size ozel kendi tekniginizde iner

canmert196

Kayıtlı Üye
benim yaptigim uygulamalar enerji cekme degil psi vampirlik tehlikelidir bide karsindakine yuklenirseniz hele benim arkadasim var psi vampir direk cekiyordu benden deli gibi yapti en sonunda bana inen bir bilgi oldu o sayede cok guzel puskurttum kalp i agrir benden enerji cekmeye calistiginda kara buyuyle ugrastigim zamanlar yapiyordum simdi enerjim yukseldigi icin mi bilmem ama hissetmem cok yuklenilmesse.benim yaptigim direk enerjisel bedene olan bireysel saldirim enerji cekme degil karsimdaki kisinin vucudundaki bolgelere saldiriyorum yani hedef var ve bir noktaya odakli seyler yapiyorum ve vucudun o bolgessinde gucum yetince hastaliklar rhatsizliklar olusabiliyor veya kemik dokusunu cok normal gunluk hayatta attigimiz bir adim gibi bir hamleyle kirabiliyordum.tabi cok toy oldugum icin kendimi temizlememde sikinti oluyordu :)

canmert196

Kayıtlı Üye
eklemek istiyorum beni aydinliga cikartan 2 tane mod umuza burdan tesekkur ediyorum :)

biard

Kayıtlı Üye
sanırım reiki ile uğraştığımdan olacak karanlık uygulamalarda başarı sağlayamıyorum. Pozitif enerjiye programlanmışım sanki.

canmert196

Kayıtlı Üye
sanırım reiki ile uğraştığımdan olacak karanlık uygulamalarda başarı sağlayamıyorum. Pozitif enerjiye programlanmışım sanki.
Bir bağlantısı yoktur kara uygulamaların işleyişi biraz daha farklı ve detayları var elementlerde ustalasmaniz bile gerekebiliyor öyle diyim:)en azından benim metodlarında böyle:)

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Ben insanlardan enerji çalabiliyor psişik vampirlik var bende..İstemeden çalma olayım çok az da olma kontrol edebiliyorum.Ve kontrol edince feci bir haz ve zevk yaşıyorum enerjiyi emerken feci oluyorum.Benim babada psişik vampir ama o bilmiyor bilmediği halde insanlardan enerji emiyor..Ben intikam almayı çok severim..Ben çok değişik birisiyim bizim soyda bir ilkim denilebilir yeni nesiller ve eski nesiller arasında. :)

Yaşlılar da enerji çalabiliyor.Kendi yaşam enerjileri azaldığı için bilmeden çekiyorlar.
Ben dedemden çok çektim bu konuda.
Enerjimin çoğunu sömürüyordu. Benim işlerimi aksatıyordu. :D
Bu işleri bıraktım şimdi eskisi gibi değil. Oh olsun ona.

İntikam konusunu demişsiniz.Bunu bende düşünüyorum.
Konu intikam olunca, bende intikam almak için kötülük yapabilirim.

İşte bu yüzden, karanlık konusunda insanların da
bizi kötülüğe ittiklerini düşünüyorum.

Yani bir insan normalde kötülüğü düşünmüyor. Gelip birileri onun canını yakıyor.
Bu gibi şeylerde kötülüğe yol açan şey diğer insanların tutumu.
Ayrıca tanrı bile intikam alır. O halde bizlerin kızmamız da çok doğaldır.

Yani insan kendi karanlık kalbi için mi kötü olur?
Yoksa başkalarının karanlık tavırları karşısında mı? diye de düşünmüyor değilim.

Kötü olmak dediğiniz gibi, biranlık birşeydir.Aniden kötü de olabilir bir insan.
Bizim yarın ne noktaya geliceğimiz belli değildir. Ama umarım gelmeyiz.

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Yaşlılar da enerji çalabiliyor.Kendi yaşam enerjileri azaldığı için bilmeden çekiyorlar.

Yani bir insan normalde kötülüğü düşünmüyor. Gelip birileri onun canını yakıyor.

Yoksa başkalarının karanlık tavırları karşısında mı? diye de düşünmüyor değilim.

Kötü olmak dediğiniz gibi, biranlık birşeydir.Aniden kötü de olabilir bir insan.

Ben intikam almayı severim hem de çok..Ama Beni Karanlığa iten şey o değil.Beni karanlığa iten şey çok daha farklı.Ben Karanlık yolda ilerlemek ve Karanlık gruplara katılmak.Karanlık Sanatları yapmak istiyorum.Ben şan,şöhret için felan girmedim bu yola..Ben ruhsal güç ve benim için asıl yol olduğu için girdim.Ben enerji çekerken kendimden de yolluyorum bazen işte bu beni çok rahatsız ediyor bunu kontrol edebilmeyi öğrensem benim için çok güzel olucak.Çünkü bazen aldığım enerjiyi de geri verebiliyorum.

Kişi özel farklılıklar çok önemli biliyorum.. :)

canmert196

Kayıtlı Üye

Sizin dediğinizin aynısını ben sayın embriyo ya demiştim ve bana bize kötülük yapanlara iyilik yaparak belki kalplerindeki iyiliği çıkarız demişti.intikam evet cok hostur orda intikam duygusu değildir onde olan onde olan GUC duygusu orda on planda ben karşındakini edebiliyorum ondan üstüntüm durumu soz konusu şahsen bende böyleydi ve evet insana müthiş bir zevk verir ama sonrasında size yük olur ağırlık olur biraz daha gecer karşımızdaki kisinin intikam sırası gelir belki sevgiliniz belki en yakınınız o zaman ne kadar gücünüz olursa olsun acı çekersiniz 2 gün sonra yine yaptınız siz intikam sırası kısır döngü nereye kadar böyle ben iyiliği yaparken kendimide düşünüyorum hemde merhamet duygum oluyor ben ona iyilik yapınca evren de bana cok güzel bir hediye veriyor ben bunuda düşünerek yapıyorum ve yaptıgım her kötülük bana dokunuyor ve kötülük yapmak ıcın kullandığım uygulama banada zarar veriyor agir geliyor

canmert196

Kayıtlı Üye
Ben intikam almayı severim hem de çok..Ama Beni Karanlığa iten şey o değil.Beni karanlığa iten şey çok daha farklı.Ben Karanlık yolda ilerlemek ve Karanlık gruplara katılmak.Karanlık Sanatları yapmak istiyorum.Ben şan,şöhret için felan girmedim bu yola..Ben ruhsal güç ve benim için asıl yol olduğu için girdim.Ben enerji çekerken kendimden de yolluyorum bazen işte bu beni çok rahatsız ediyor bunu kontrol edebilmeyi öğrensem benim için çok güzel olucak.Çünkü bazen aldığım enerjiyi de geri verebiliyorum.

Kişi özel farklılıklar çok önemli biliyorum.. :)

Enerji çekerken kisinin negatifliginide çekersiniz ben enerjimin çekildiğini fark etsem o kisiye negatiflik yollarım mesela pozitivizmi korurum ve o kisi bunu AGIR bir sekilde hisseder bırakır bırakmassa kalbine baskı kurarım elinde sonunda bir taraf pes eder çekmez karanlık uygulamalarda detay cok fazladır mühürler semboller elementler ve karşıdaki kisi karşıdaki kisinin korumasını bilmeniz gerekir bunu varlıklar görebilirsiniz mesela birine cok OZEL bir sey yaptınız ayna vefk i varsa aynen yansıtır size geri :)

mercanada

Banlı Kullanıcı
İş
.
Karanlık yol; adı üzerinde karanlığa hizmet eden bir inanca mensup olmaktır.
Aydınlıkta olan ne varsa; tersi karanlıktadır.

Konuyu açan arkadaşım sana düşünmen için birkaç soru:
Bir hayvanı tekmeleyebilir, aç bırakabilir, sonra vahşice öldürebilir misin?
Peki ya bir insana işkence edebilir, aç bırakaiblir, vahşide öldürebilir misin?
bunları ve çok daha fazlasını düşün.

Biranda dehşete düştün belki de. Ama ne bekliyorsun ki karanlıktan.
İnsanlar aydınlık yolda bile dayak yerken, karanlık yol sana onlara kardeşlik yapmanı,
iyi davranmanı mı öğütleyecekti?

Karanlık yola girmeden sor kendine,kalbin ne kadar karanlık?
Ne kadar karanlık bir hayat yaşayabilirsin?

Peki ya öte alemde nasibin de bu dünyadaki gibi karanlıksa
ve sonsuz bir hayatta karanlıksa dahası hizmetçilik ve işkence görmekse.
Hak dinlerce olay böyle. Ben bilmem ama ihtimal olası şeydir. Ya olursa.

Kalbinde bir damla aydınlık olmayanın yolu karanlıktır zaten.
Bence satanist olmasına gerek bile yoktur ki. Zalim zalimdir. Kalpsiz kalpsiz.

Şunu da düşünmeni tavsiye ederim.
Aydınlık yol sana zor geldiği için mi karanlığı seçiyorsun?
Tanrı seni duymuyor, unuttu diye mi?
Yoksa geçici bir hayat bunalımı? Psikoloji mi?

Yoksa, yoksa sen de şu bazı gençler gibi misin?
Karanlık yolda getirisi çok, güzel bir hayat için mi bunlar?

Bana sık sık akıl danışan demon davetiyle zenginlik,şöhret istemiş
gençlerin hırsı mı var sende?

Karanlığın kazancı çok mu görünüyor gözüne?

Bu soruların cevabını iyice sor kendine, cevabını da kendine ver.
Beni zerre kadar ilgilendirmez. Banane.

Sana bunları niye yazdım biliyor musun?
Ben aydınlık bir yola adandım sandığım aslında karanlık olan bir yola yıllarımı,
gençliğimi harcadım. Sömürüldüm. Kullanıldım.
Gençliğimin en güzel yılları gitti. Zor ve yeni kurtuldum.
O yüzden bunları sorgulamanı istedim.

Ne aydınlık göründüğü kadar saf ve beyaz.
ne de karanlık göründüğü gibi cezbedici ve kolay.
Yani bir inancı içine girince anlarsın.

Ve her inançta o inancı şahane gösteren misyonerler olur.

Benim can dostumu güzel kızlarla kandırmaya çalışan bir
hristiyan örgütü var mesela. Millette ne tezgahlar var.

Forumun geneline söylüyorum bunu.
Üyeleri asil, sevecen diye sakın ve sakın bir inanca atlamayın.
Şimdi hepsinde bir ayrı tezgah dönmekte.
Hepsi hazırlanıp da çıkmış sahnesine.

Kimi kızla,kimi parayla, kimi şeyhle, kimi ahiretle, kimi şunla
kimi bunla kandırıyor. Uyanık olmakta fayda var. Hepsi melektir-iyidir dışardan.

Bir insan bir inanca düşünüp araştırmalı, ömür boyu yapacağına inanmalı,
kendi özgür iradesiyle karar vermeli. Bunun da iyisine kötüsüne kendini hazırlamalıdır bence.

Bu zamanlar, son zamanlar, zor ve hileli zamanlar. Ben ettim siz etmeyin.

Şimdiye kadar okuduğum istisnasız en güzel forum yorumu için çok teşekkür ederim size hem kendi adıma hem faydalanacak bir çok kişi adına.
Doğru tek'tir,
Bazı şeyler vardır neye mensup olduğumuzun hiçbir önemi olmadan tektir,aydınlıktır!
Yorumlarınızı tüm kalbimle onaylayarak okudum ve minnette duydum.
İyiki varsınız .
Hayatta iyiki varsın dedirtebilmek doğru bir yoldur inanıyorum.

Tüm selam ve sevgimle,

avci89

Kayıtlı Üye
Bence Eyup Camii'sine git tovbe et iki rekat namaz kil.

Saprohil

Kayıtlı Üye
Şeytana koyun değil,insan lazım.Zaten mertebe mertebe.Kendini adayanların çoğu koyun.İstediğini yap.

Ama insan demek aklını kullanan,kendisine verilen psişik silahları kullanan kişidir.Özellikle akıl.

Ve duygularını bir kenara bırak.İntikam Kin-Merhamet-Hoşgörü özellikle AŞK.Bunlar Aklını kullanmana engel olur.
Tanrı İnsanı yarattığında ona tuhaf yetenekler ve Aklı,Dünya'daki en üstün varlık rütbesini bahşetti.

Kendini tanı,sana verilen körelmiş yetenekleri geliştir.Aklını hiç ihmal etme en önemlisi odur.Ve sonra da iki yol var önünde ;

1-Senin seçmediğin bıraktığın İlahi yol : Bu yola girersen Tanrı'nın sana verdiği silahları yetenekleri Tanrı'ya teşekkür amaçlı onun yolunda kullanırsın.

2-Şeytani yol : Bu yolda Tanrı'nın sana verdiği silahları vs.Tanrı'ya karşı kullanırsın.
Bizim alemimizde Şeytanın üstünlüğü seni aldatmasın.Durum çok daha farklı çok daha zıt.

Nomenia

Kayıtlı Üye
Karanlık yola konu açılarak girilmez.

1. Neden girmek istdeğini bileceksin.Kötü olmak istiyorum karanlık yola girmek istiyorum dediğin an Karanlık yolda ilerlemiş kişilerin hepsinden kötü sözler duyarsın çünkü Karanlık yol kötülük yolu değildir !

2.Dinin müslümanken karanlık yola giremezsin ! Karanlık yol mensupları ya Luciferism'e mensup(Bende bu inanca mensup olacağım) ya da Satanism'e mensuptur
3.Karanlık yola girmek isteyen kişi Tanrıdan ve meleklerden yardım istemez.Efendi Satan(Şeytan) ve Lucifer'den yardım isterler,Karanlık varlıklardan yardım isterler

4.Karanlığın ne olduğunu bilmeden giremezsin

5.Öyle herkese söylenmez Karanlık yola girilmek istediğin ama sen bir de konu açmışsın bunun için

6.Ben sana araştır öğren iyice araştır derinlemesine araştır her şeyi öğren dedim sen beni dinlemeyip konu açtın

Şimdi sana iyi günler araştırıp öğrenmeden karanlığın ne olduğunu bilmeden sadece konu açıp karanlık yola girmek istiyorum deyip karanlık yola girilemez !

Yanlış anlaşılmaları düzeltelim;
- Karanlık yola girmek, ''kötü olmak'' değildir. Sonuçta her birimiz ''kötü insanlarız''. Karanlık yol, amaçları ve düşünceleri bakımında gizemlidir. Zarar verici özelliğe sahiptir, hükmetme isteği vardır. Gibi Bla bla bla...

- Luciferizm, satanizm yanlış anlaşılan bir oluşum. İki taraftan bakmanız gerekiyor; birincisi 4 semavi dinde anlatılan Şeytan figürü-ki bu dinlerde ''kötü'' olarak nitelenmiştir.- ikincisi 4 semavi dinden bağımsız bir öğretmen. ;)

- Işığın olmadığı yer karanlık olarak anlatıldı. Canavarların, kötülüğün, kine bürümüşlerin yeri dendi, asıl ışığın içindekilere bakın.
Karanlık olmasaydı ışıkta olmazdı :)

Karanlık yol, denildiği kadar ''kötü, seks ayinleri olan, insanlar üzerinden çıkarımda bulunan, hükmetme isteği olan, zarar verici kıvamına gelmiş'' -vs. vs.- insanların, seçtikleri rol değildir. Her daim yeni bir şeyler öğrenip, yorumlayın. Kendi yolunuzu kendiniz belirleyin. :)

demonic

Kayıtlı Üye
karanlığa neden geleceksin? zaten adımız yanlış anlaşılmalar yüzünden kötü anılıyor...karanlık kötülükmuş zarar veren birşey nasıl iyi olabilirmiş...sevgilerinizi korumanın bir yoluda düşmanlarınızı yoketmek değil midir? kutsal kitaplarda tanrı düşmanlarını cezalandırmiyor mu? bizde bir nevi onun yaptığını yapıyoruz.neden insanlar hep tanrının iyi tarafını görür? helak eden yada '.'cehennemi''yaratan o değil mıydı? yada bizi anavatanımızdan atan o değil mi? şeytan size göre kötü değil mi? peki şunu sorayim.şeytan zeka ve aklın üstadı küçük bir hatadan dolayı en kötü oluyor ama koskoca kavimleri helak eden tanrı iyi oluyor...tanrıya neden iyi deniliyor? gücünden korkulduğu için mi? eğer şeytan daha güçlü olsaydı ona mı tanrı diyecektiniz...ne kadar ironik.......

vildann

Banlı Kullanıcı
:devil2::banghead:kedi kes kardeş satana ada tövbe estağfurullah.şeytandan başka tapacak şey bulamadınmı.elini verirsen kolunu kaptırırsın.aklını başına al.şeytandan dost olmaz insanlara.

Keira

Moderator
:devil2::banghead:kedi kes kardeş satana ada tövbe estağfurullah.şeytandan başka tapacak şey bulamadınmı.elini verirsen kolunu kaptırırsın.aklını başına al.şeytandan dost olmaz insanlara.

Ben uyarmaktan yoruldum siz ısrarla aynı şeyi yapmaktan yorulmadınız. Sayın üyeler herkes herkesin inancını, görüşünü benimsemek zorunda değildir. Ama bu size yukarıdaki gibi saçma yorumlar yapma özgürlüğünü vermez. Bu konu size yanlış geliyorsa daha usturuplu yorumlar yazarsınız, görüşünüzü belirtirsiniz. Site kurallarını dikkatli okuyunuz. Hiçbir üye diğerinin görüşüne, inancına hoşgörüden yoksun yorumlar yapamaz, kendi inancını üstün tutup o şekilde yorum yazamaz. Kimse kimseden üstün değil, kimsenin inancı da bir diğerinden üstün değil. Sevgiler..