Neden diğer insanlardan gelen kötü enerjileri absorbe ediyorum da benden onlara geri dönmüyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dolf

Kayıtlı Üye
Dün gece ayağım delinir gibi acıdı uzun süre ve gözümün önüne gelen görüntülerden yeni tanıştığım ama hakkında hiç düşünmediğim birisi geldi, aynı zamanda neden ayağım bu kadar aciyor diye düşünürken karanlık bulutsu bir şey gördüm. Aynı gece düşüncelerimi okunmasından korktuğum, daha önce kavgalı olduğum birisi hakkında düşünürken ayağım delinir gibi acıdı ve zihnimde acıyan bölgede kötü bir yaratık gördüm. O kişiyi aylardır her gün düşünürüm ama dün gece rüyama girdi. Ve dün gece yarısı ben mi uykuda yaptım bilmiyorum Facebook hesabımda şifre değişim talebinde bulunulmuş. Diğer yeni tanıştığım kişiyle de ilgili gündüz sabah vakti bir kaç kere hatırlatmacı eszamanliliklar yaşadım. Sonra fark ettim karşıma çıkan şeylerin o insanla ilgili olduğunu. Ben zaten epey stresliyim, bunlar üzerime biniyor. Acaba korktuğum için mi oluyor? Onlarin düşüncelerinin etkisi mi bilmiyorum, emin değilim ama böyle enerjiler onlar gönderdiyse neden onlara geri dönmüyor?

nest

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Dün gece ayağım delinir gibi acıdı uzun süre ve gözümün önüne gelen görüntülerden yeni tanıştığım ama hakkında hiç düşünmediğim birisi geldi, aynı zamanda neden ayağım bu kadar aciyor diye düşünürken karanlık bulutsu bir şey gördüm. Aynı gece düşüncelerimi okunmasından korktuğum, daha önce kavgalı olduğum birisi hakkında düşünürken ayağım delinir gibi acıdı ve zihnimde acıyan bölgede kötü bir yaratık gördüm. O kişiyi aylardır her gün düşünürüm ama dün gece rüyama girdi. Ve dün gece yarısı ben mi uykuda yaptım bilmiyorum Facebook hesabımda şifre değişim talebinde bulunulmuş. Diğer yeni tanıştığım kişiyle de ilgili gündüz sabah vakti bir kaç kere hatırlatmacı eszamanliliklar yaşadım. Sonra fark ettim karşıma çıkan şeylerin o insanla ilgili olduğunu. Ben zaten epey stresliyim, bunlar üzerime biniyor. Acaba korktuğum için mi oluyor? Onlarin düşüncelerinin etkisi mi bilmiyorum, emin değilim ama böyle enerjiler onlar gönderdiyse neden onlara geri dönmüyor?
Bu aralar benzer olaylar bende de var yüzümde büyük büyük yaralar, sivilceler çıkmaya başladı. sağlık olarak kötü durumdayım aile, sosyal hayat, aşk hayatım çok kötü dışarı çıkasım bile yok biri bana sende kara bulut var etrafında dedi benle geziyormuş bende tam anlayan biri var mı diye buraya geldim

Alakan

Kayıtlı Üye
Dönmemesinin sebeplerinden biri kendileri yerine başka bir canlıyı koymuş olmaları olabilir. Yani sizden( veya başkasından) dönen enerji onlara değil başkasına yansıyor( insan olması şart değil)

İkinci seçenek yine aynı kapıya çıkıyor. Bazen kişiye geri dönmez negatif, koruması güçlüdür. Bu sefer etrafındakilerin enerji alanı nasibini alır. Sanıyorum ki bunu da sizin bilmenizin imkanı yok.

Düşüncelerinizi okumasından korktuğunuz birini bu kadar düşünmeniz mantıklı ve iyi değil.

lightofgoddess

Kayıtlı Üye
Bilmiyorsak cevap vermeyelim.
Sevgili Dolunay biliyorum ve ona göre cevap veriyorum. Hakaret içerikli veya suçlar bir şekilde bir cümle kullanmıyorum. Sadece doktora görünmesi gerektiğini söylüyorum. Cümlemde herhangi art niyetli bir kelime yok. Bence sizinde her cevaba yorum yazmamayı bilmeniz gerek ha verdiğim cevaplar işinize çomak sokuyorsa o ayrı. İyi günler dilerim:)

Karakedi96

Kayıtlı Üye
Merhaba bakım yaptırmanızı öneririm negatif bir durum varsa çıkıyor mutlaka, umarım en kısa sürede bu durum geçer

Dolunays

Moderator
Sevgili Dolunay biliyorum ve ona göre cevap veriyorum. Hakaret içerikli veya suçlar bir şekilde bir cümle kullanmıyorum. Sadece doktora görünmesi gerektiğini söylüyorum. Cümlemde herhangi art niyetli bir kelime yok. Bence sizinde her cevaba yorum yazmamayı bilmeniz gerek ha verdiğim cevaplar işinize çomak sokuyorsa o ayrı. İyi günler dilerim:)
Benim cevap verdiğim yorumlar ya şakasına yada eğlencesine burdaki herkes bunu biliyor 😂

lightofgoddess

Kayıtlı Üye
Benim cevap verdiğim yorumlar ya şakasına yada eğlencesine burdaki herkes bunu biliyor 😂
Maalesefki yukardaki bana takıntılı üye(create the your rules)hariç diğer üyelerin tabiatlarına çok aşina olmadığım için yazdığınız yorumun şakasına olduğunu anlamadım benim hatam😂

createtherules

Kayıtlı Üye
Yine üstüne alınıp neye hallenmiş diyecektim de, neyseki benden bahsetmiyormuş. Bu arada create the your rules kim sahiden? Öyle biri yoksa her zamanki gibi yine yanlış bir şeyler okuyup sanrıya mı girdi?
😂

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...